Czy "N" ma ostatnio jakieś problemy z sygnałem ?

_MarSs_

New member
A u mnie na kanałach Discovery 41-45 oraz HBO 100-102 pokazuje od 2 dni komunikat "Sprawdź podłaczenie dekodera" na pozostałych jest OK. Normalnie ręce opadają na tą N.
Żeby chociaż mozna się było do nich dodzwonić w jakimś sensownym czasie...
 

broda1725

New member
Bez reklam
Nie przesadzajmy bo aż tak bardzo nie jest to uciążliwe mi zaniknie raz lub dwa na filmie na HBO HD a tak to da się narazie przeżyć tą awarie od nich.
Może u osób co bardzo im to dokucza mają źle ustawioną antene ?, proponuje skontrolować ustawienia anteny.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Hardi napisał:
Ja też czasami mam problemy z sygnałem, niech się skończy umowa to powiem n'ce żegnaj.


No i co będę oglądał, jak zerzygnuję z nKi, ktora repertuarowo mi odpowiada.

Świat wg kiepskich na Polsacie.
 

Hardi

New member
Gucio50 napisał:
No i co będę oglądał, jak zerzygnuję z nKi, ktora repertuarowo mi odpowiada.

Świat wg kiepskich na Polsacie.
przecież np. taka cyfra + jest najbardziej wypasiona programowo... a co Ty tam tak namiętnie oglądasz na n'ce, w-11 czy detektywów na TVN :?: :grin:
 

Hardi

New member
niema ideałów, zdaję sobie z tego sprawę, cyfra jest droga i niepoważnie traktuje temat dekoderów...
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Hardi napisał:
przecież np. taka cyfra + jest najbardziej wypasiona programowo... a co Ty tam tak namiętnie oglądasz na n'ce, w-11 czy detektywów na TVN :?: :grin:

Kup sobie C+, jak Ci odpowiada, ja oddałem im ich dekoder, a mam w domu 2 dekoderu nKi. W sypialni dekoder, w salonie recorder

Tak się skjłada, że TVN nie ogladam wogóle ani TVP1 czy TVP2

Pewnie mnie nie zrozumiesz ale 60% to ogladam TVN24, a reszta toi film HD na HBO, MGM i koncery HD na MTV HD

Żona oglada TVN Style i czasem oglądamy MGM HG

No i oczywiście nKowe VOD..


Jak widzisz zbioty naszych preferencji (Twój i mój) są rozłączne.
 

Hardi

New member
No widzisz, ja też w dużej mierze oglądam TVN24. Ale też dość sporo kanałów typu Discovery, oraz kanały filmowe z nowościami HBO i Cinemax, chciałbym jeszcze mieć Canal +. MTV HD i Discovery HD jeszcze nie mam ale już niedługo :cool:
 

ridick8

New member
[Wyeadytowano]

Albo się Ridick8 uspokoisz i dorośniesz albo inaczej zagramy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry