Czy masz zaufaną markę AUDIO w 2013 roku? Zagłosuj i wygraj prezent na święta. .

Darey

New member
jeśli chodzi o piece...


SUMO - piec GOLD, albo NINE +



chociaż tak naprawdę to tutaj nie chodziłoby tylko i wyłącznie o firmę, ale raczej o gościa chodzącą firmę, którego ślady stóp powinno się odlewać w szlachetnym kruszcu i wręczać jako nagrody w konkursach audiofilom...

Marką najwyższą i klasą samą w sobie był geniusz, który powinien dodatkowo sygnować każdy swój twór inicjałem obok nazwy firmy... bo nie był związany z jedną tylko z paroma i w każdej zostawił ślad absolutu świata dźwięku... Niestety w wieku 70 lat zmarł w tym roku i już nie przyczyni się do powstania żadnej nowej linii, ale to co stworzył kiedyś to dziś i tak rozwala na łopatki i rozsmarowuje po podłodze dokładnie wciskając w mikro szczeliny parkietu, desek, paneli czy mikro włókna dywanów i wykładzin... James Bongiorno. I wszystko. Dzieła sztuki jakie opracował zasiliły takie marki jak Hadley, Dynaco, Marantz, SAE, GAS, SUMO (przede wszystkim), Harman-Kardon i paru innych. Mistrzostwo świata.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wyniki wyboru najbardziej zaufanej marki Audio w Polsce :

1.Onkyo 11,2 %
2.Marantz 10,4 %
3.Yamaha 8,8 %
4.Pioneer 8,0 %
5.Denon 6,4 %


Dalej :
Harman
Nad
Paradigm
Technics
Monitor Audio
Kef
Naim
Jamo
Sumo
Boston Acoustics
Ancient Audio
MacIntosh
Sharp
CA
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ale Marantz na drugim ;)
Wśród osób które wezmą udział w ankiecie jak zawsze rozlosujemy nagrody ( 10 nagród:filmy , radyjka, kalkulatory i dodatkowo wśród tej wylosowanej dziesiątki - wieżę stereo)
Kiki, a gdzie reszta wyników we wszystkich trzech bliźniaczych konkursach?
 
Ostatnia edycja:

Harsser

New member
Na początku zastanawiałem się nad wyborem głośniki versus wieża. Ostatecznie padło na wieżę, ponieważ lubię kiedy muzyka gra w tle kiedy robię inne rzeczy i jednocześnie nie muszę mieć ciągle odpalonego laptopa. Poszedłem do jednej z sieci handlowych z własną playlistą, na której było kilka "katujących" kawałków - o takiej liczbie basów i perkusji, i jednocześnie wysokich tonach, że membrany w słabym sprzęcie powinny się zapluć. Więc odpalałem playlistę na wieżach począwszy od tych za 200 PLN (Samsungi), średnią półkę i najdroższe. JEDYNĄ wieżą, która poradziła sobie z playlistą był Pioneer.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry za opóźnienie.
Co się odwlecze to nie uciecze...


W wyniku losowania nagrody otrzymują :
- erty0203 - za Onkyo

- FFooXX5 za Yamaha

- sopla2 - za Onkyo

- claudio - za Jamo

- WiTT - za NAD

- supmario - za NAIM

- daniel I81 - za Pioneer

- kr16 - za Yamaha

- jędrzejj 1957 - za Harman Kardon

- Homer 34 - za Panasonic.


====================

Główną nagrodę czyli wieżę stereo wylosował dodatkowo
- Homer 34 - za Panasonic


.
Gratulujemy .
Proszę podać na PW dane do wysyłki nagród.
 

Homer34

New member
Hurra
Nie spodziewałem się wygrać cokolwiek, a tu proszę - nagroda główna dla mnie :)
Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
 

kr16

New member
Zaglądam dzisiaj na forum a tu wiadomość prywatna i miła wiadomość. Cieszę się i gratuluję pozostałym wylosowanym :)
 

Homer34

New member
Dzisiaj dotarła do mnie główna nagroda :) dzieciaki się ucieszyły, bo akurat stojąca u nich wieża Kenwood wysiadła w zeszłym tygodniu.
Kiki jeszcze raz dzięki, pozdrowienia dla wszystkich nagrodzonych i tych, którym się nie powiodło.

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry