czy ktoś korzysta z Premiere HD ?

Slawek999

New member
RPW napisał:
Jak widzicie Panowie, nigdy nie warto się poddawać początkowymi porażkami, mimo dużych wydatków liczę Sławek999 na duże piwo dla mnie. Pozdrawiam i wszystkim i nie tylko "wysoko-rozdzielczowcom" życzę cudownej zabawy.

No cóż jaja uratowałeś,wiec masz czym opróżnić nadmiar wypitego piwa.
Mówiąc krótko piwo sie należy jak i wszystkim którzy sie do tego przyczynili:)

Pozdrawiam
 

slawekz

New member
Mysle Panowie za nasza radosc jest przedwczesna.Premiere jest znana z glupich numerow w waznych momentach i napewno cos wykombinuje dzis przed meczem lub w trakcie. Znajomy z DE mowil mi ze pewnego razu w czasie przerwy miedzy polowami meczu Premiere poscilo reklame "Stop piractwu" i zmienila klucze. Oby tak dzisiaj nie bylo.
 

gregsta

New member
Witam !!!!! - bardzo Wam 'zazdraszczam' że możecie oglądać sobie mundial 2006 w HDTV :krol: Sam złapałem bakcyla i w niedalekiej przyszłości chciałbym mieć u siebie mozliwośc oglądania wydarzeń sportowych w HDTV - niestety wiem że na obecną chwilę jedyna mozliwośc to konieczność posiadania zestawu TV SAT + dekoder HD + wykupiony abonament premiere czy BBCHD :???: Niedługo chciałbym zakupić sobie taki zestaw do TV HDready ale chciałbym najpierw zobaczyć jak to naprawde jest .... W związku z tym miałbym prośbę do Was - czy istnieje taka możliwośc żeby zgrać chociaż 30 sec. takiej transmisji np do postaci pliku MPEG4 ( oczywiście w natywnej rozdzielczości bez kompresji formatu ) z fragmentem meczu żeby potem móc sobie obejrzeć jakość takiego przekazu u siebie w domu ( oczywiscie plik jest uruchomiony z PCta czy DVDHD po DVI lub HDMI ) ???? Czy to dobry pomysł ?? Byłbym bardzo wdzięczny za uwagi 8) pozdrawiam maniaków HD!!!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Na szybko to proponuję wejść do działu download i ściągnąć klip - HD Forum.

Proszę nie zjeżdżać tak mocno z tematu.

pozdrawiam
 

RPW

New member
Idąc za słowami kolegi arsenala, mogę tylko powiedzieć: "Takie rzeczy to tylko w Erze". Na poważnie to niestety jest tak na obecną chwilę, że nikt z nas, chyba że się mylę nie posiada Blue-Raya lub HD-DVD nagrywarki (chyba że pracują u źródła powstawania tych produktów)to jest po pierwsze, a po drugie transmisje z Premiere Sport HD są zabezpieczone. Jeśli chodzi natomiast o jakość to zapewniam Cię, że obraz jest bardzo miodny wręcz bajeczny wystarczy, że kupisz sprzęt HD Ready (a tu też uwaga, bo kłamcy nie śpią) + Humaxika np model 2000 + ustawisz na Astrę 23.5 stopnia i w darmowym przekazie z BBC HD delektujesz się formatem 1080i. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

jwb.73

New member
A moze jeszcze od wrzesnia TVN odplai HDTV na swojeje platformie - to jest miod dopiero. HD5 ma miec tez jakis kanal po polsku.

Mi w czasie pierwszego meczu w drugiej polowie HUMAX rozpoczął aktualizacje softu - ale poszlo to mu przyzwoicie szybko.
 
Ostatnia edycja:

DBoy

New member
użytkowanie premiere

Mam pytanko !!!
Czy na premiere HD po przełączeniu wersji językowej na angielską macie dzwięk 5.1 czy tylko na niemieckiej. Jesli tak to gdzie tkwi problem ??
 

RPW

New member
Z dźwiękiem DD5.1 różnie bywa, w większości przypadków jeśli chodzi np. o Premiere Film HD to dźwięk w obu ścieżkach idzie 5.1, w Premiere HD Sport również co prawda nie z angielskim, ale z hiszpańskim komentarzem. Jeśli natomiast nie ma dżwięku 5.1 po angielsku to na pewno jest dwu kanałowo. Pozdrawiam.
 

DBoy

New member
premiere HD i dzwiek !!!

RPW napisał:
Z dźwiękiem DD5.1 różnie bywa, w większości przypadków jeśli chodzi np. o Premiere Film HD to dźwięk w obu ścieżkach idzie 5.1, w Premiere HD Sport również co prawda nie z angielskim, ale z hiszpańskim komentarzem. Jeśli natomiast nie ma dżwięku 5.1 po angielsku to na pewno jest dwu kanałowo. Pozdrawiam.


Witam
co znaczy to roznie bywa z dzwiekiem 5.1 u jednego jest a innego moze niebyc ? Ja odbieram DD5.1 na premiere HD (tylko wersja niemiecka) na angielskiej tylko 2.0 (na discowery HD brak wyboru jezyka jest tylko niemiecki ale DD5.1). Czy moge miec cos zle podlaczone albu ustawione ??? Przewod optyczny idzie od razu do wzmacniacza wiec co moze byc żle ???
Jak cos wiesz daj znac. dzieki !!!!!!!!;)
 

RPW

New member
Chodzi mi tylko o to, że bywa też czasami dźwięk DD5.1 na Premiere HD Film w języku angielskim, wszystko zależy od nadawanego filmu. Pozdrawiam.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
jwb.73 napisał:
Mi w czasie pierwszego meczu w drugiej polowie HUMAX rozpoczął aktualizacje softu - ale poszlo to mu przyzwoicie szybko.

Czy po tej aktualizacji nie miałeś żadnych zmian w obrazie? Ja zrobiłem aktualizację przez OTA i w tym samym czasie pojawiły się zaburzenia obrazu, ale tylko na HD Sport polegające na nieustannym jakby poprawianiu przez dekoder dekompresji obrazu dokładnie co 1,8 sekundy i widoczne zwłaszcza na szerokim planie na murawie. Trwało to dwa dni, dzisiaj (wtorek) było już dużo lepiej, chociaż czasami też dało się zauważyć ten efekt. Jestem ciekawy czy to sprawa dekodera, czy też nadawcy. Wydaje mi się raczej że to drugie ponieważ - jak wspomniałem - na innych programach HD Pr... ani na żadnych innych HD tego efektu nie było.
 

jwb.73

New member
jarmalik napisał:
Czy po tej aktualizacji nie miałeś żadnych zmian w obrazie? Ja zrobiłem aktualizację przez OTA i w tym samym czasie pojawiły się zaburzenia obrazu, ale tylko na HD Sport

Raczej nic nie zauwazylem, ale przyznam sie ze az tak bardzo sie nie wpatrywalem.
 

lesli

New member
Slawek999 napisał:
To fakt, ale mimio wszystko mam nadzieje że Wam się uda
Pozdrawiam

Slawe999 , czy po miesiącu , bo dzisaj mamy akurat 13.07 , T-rex z Twoim Humaxem działają , czy też jest to cały czas walka dobra ,to my , ze złem co jest Premier i próbuje nam przeszkodzić.
Chciałem teraz kupic tego Humaxa tylko troche boję sie czy wystarczy mi sił na te walkę i czy skórka jest warta wyprawki. Co do tego Humaxa hdci2000 to prawie sie zdecydowałem albo w sierpniu maja sie pokazać odbiorniki do HDTV Kaon i to może jest lepsza alternatywa. Co o tym myślisz. Może są już jakieś nowsze moduły niż T-rex?

lesli
 

Slawek999

New member
Działa bez żadnego problemu, ale jak wiesz ja mam karte.
Co do pytania czy Humax jest ok. to jak dla mnie jak najbardziej. Chodził przez ostatni miesiąc na okrągło i wszystko bez problemów.
Pozdrawiam
Sławek
 
Do góry