czy ktoś korzysta z Premiere HD ?

ReddyS

New member
Pytanie, czy wystarczy podć same numery, czy trzeba mieć w tym czasie karte w tunerze i wszystko załączone?
Zastanawiałem się nad kupnem w digitalo.pl ale IHMO za duże ryzyko, że nie zaaktywuje tego cholerstwa.
Jeśli nie trzeba mieć w tym czasie karty w tunerze, to mógłbym dać te wszystkie nr kuzynowi żony i zarejestrować na niego (mieszka w Berlinie).
Czy standardowa antena C+ starczyła by? Mieszkam w wielkopolsce.
 
Ostatnia edycja:

RPW

New member
ar2 napisał:
jeżeli nie posiadam niemieckiego adresu to mi nie aktywują tego ? czy mogę sobie kupić od sąsiadów i się niczym nie martwić?

Niestety prawda jest taka, że musi być podany adres kupującego, musi to być adres niemiecki tzw. Anschrift, bez tego pakietu Premiere nie można kupić. Jeśli Twój sąsiad to mieszkaniec Niemiec to no problem, on podaje swój adres czyt. anschrift, podaje nr konta w niemieckim banku i heja i już masz Premiere. Pozdrawiam.

Tak na marginesie już wyczekuję piątku kiedy Polacy zagrają z Ekwadorem i zobaczę to na Premiere Sport HD. Miodzio. Cały mundial w HD.
 
Ostatnia edycja:

Slawek999

New member
Kupiłem w Digitalo,zarejestrowałem w Niemczech(to jedyny sposób!) po podaniu numerów Niemcy przysyłają na adres oczywiście niemiecki prawidłową kartę, trwa to szybko 2-3 dni.Karta działa w Humaxie 2000 z AlphaCrypt, ale na razie są problemy z programami HD nie wiem dlaczego.Dzisiaj koleżanka w Niemczech będzie dzwonić do Centrum Abonentów, może coś pomogą. Kartę mam od wczoraj więc jeszcze za wcześnie na wnioski,ale temat gorący(mistrzostwa!) to staram się pomóc.Napiszę jak coś będe wiedział

Pozdrawiam wszystkich
 

RPW

New member
ReddyS napisał:
Pytanie, czy wystarczy podć same numery, czy trzeba mieć w tym czasie karte w tunerze i wszystko załączone?
Zastanawiałem się nad kupnem w digitalo.pl ale IHMO za duże ryzyko, że nie zaaktywuje tego cholerstwa.
Jeśli nie trzeba mieć w tym czasie karty w tunerze, to mógłbym dać te wszystkie nr kuzynowi żony i zarejestrować na niego (mieszka w Berlinie).
Czy standardowa antena C+ starczyła by? Mieszkam w wielkopolsce.

Z tego co pamiętam, a pisałem wcześniej że, to sprzedawca w Niemczech aktywował mi kartę to wystarczy zadzwonić do Premiere i podać numer karty i numer odbiornika. Antena od C+ wystarczy pod warunkiem, że masz konwerter również ustawiony w "zezie" na Astrę. Premiere nadaje z Astry. Pozdrawiam.
 

RPW

New member
Slawek999 napisał:
Kupiłem w Digitalo,zarejestrowałem w Niemczech(to jedyny sposób!) po podaniu numerów Niemcy przysyłają na adres oczywiście niemiecki prawidłową kartę, trwa to szybko 2-3 dni.Karta działa w Humaxie 2000 z AlphaCrypt, ale na razie są problemy z programami HD nie wiem dlaczego.Dzisiaj koleżanka w Niemczech będzie dzwonić do Centrum Abonentów, może coś pomogą. Kartę mam od wczoraj więc jeszcze za wcześnie na wnioski,ale temat gorący(mistrzostwa!) to staram się pomóc.Napiszę jak coś będe wiedział

Pozdrawiam wszystkich

Sławek problem polega na module, który posiadasz jeden z Niemców na niemieckim forum napisał:

also ich habe beide Receiver.
Die Fernbedienungen sind bis auf die Sprache (für HDCI-2000 in Englisch) identisch, also es gibt natürlich die Optionstaste, man braucht die auch für Sprachauswahl oder Untertitelauswahl. Leider fehlt in der Soft der Eintrag für die Premiere-Unterkanäle.
Der Empfang von Premiere HD ist mit dem T-Rex und Original Smartcard möglich, und das ohne die lästige Jugendschutzabfrage.


Mówiąc krótko odbiór Premiere HD jest możliwy przy użyciu modułu T-REX nawet odbiornik nie pyta o wpisywanie PIN-u przy audycjach powyżej 16 lat.

Pozdrawiam
 

Slawek999

New member
No to super, odpowiedź z Centrum Abonentów "Pańska karta jest aktywna,HUMAX 2000 nie obsługuje Pakietu HD, proszę kupić humaxa 1000" - chciałem pomóc a sam potrzebuje pomocy.Czy ktoś ma pomysł jak w 2 dni(pierwszy mecz!!!) rozwiązać mój problem.Jeżeli nie na forum to może na priva.

Pozdrawiam wszystkich
 

RPW

New member
Sławek jest pomoc, przeczytaj co napisałem nad Twoim postem. Musisz mieć inny moduł i wszystko chodzi Niemcy to przetestowali na twoim tunku Humax 2000. Pozdrawiam.
 

jwb.73

New member
Wgrywajac do T-Rexa wsad Predator to karte abonamentowa PremiereHD mozesz schowac do szuflady - predator udostepnia caly pakiet Premiere. Paradoksem jest to ze posiadacz oryginalnej karty musi zboczyc na "ciemna strone mocy" zeby w pelni korzystac z tego za co zaplacil i to nie malo.
 

Slawek999

New member
No to fakt - paranoja, wydałem kupe szmalu bez sensu, chyba że jest jakieś światełko w tym ciemnym świecie, chciałem naiwnie uczciwie, a tu prosze - sie nie da.Ale jaja:)

jwb.73 mógłbyś jakieś szczegóły na priva
biuro@mires.pl

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Humax 2000 i Premiere nie działają i jak na razie sie nie zapowiada, że będą, natomiast używanie ciemnej strony mocy, może się okazać zgubne gdy podczas finału nagle urwie się sygnał :p, albo wystarczy, że narzucą ograniczenie wiekowe i kiszka, jak masz już kartę to albo kup humax'a 1000 albo sprzedaj kartę :)

pozdrawiam
 

RPW

New member
Ar2 nie chcę się z Tobą sprzeczać ale mam wrażenie, że kilka postów wcześniej napisałem co jest umieszczone na niemieckim forum, że cyt: Humax 2000 przy użyciu modułu T-REX i tu uwaga oryginalnej karty Premiere umożliwia dekodowanie sygnału włącznie z tym, iż moduł dobrze współpracuje z tzw. blokadą wiekową. No więc nie wiem po co ludzie piszą teksty o edukacyjnym odbiorze przez T-REX skoro jeśli ktoś ma już tunka Humax 2000 i oryginalną kartę Premiere to wystarcza T-REX i już się odbiera Premiere pełen legal. Pozdrawiam
 

Slawek999

New member
RPW napisał:
Ar2 nie chcę się z Tobą sprzeczać ale mam wrażenie, że kilka postów wcześniej napisałem co jest umieszczone na niemieckim forum, że cyt: Humax 2000 przy użyciu modułu T-REX i tu uwaga oryginalnej karty Premiere umożliwia dekodowanie sygnału włącznie z tym, iż moduł dobrze współpracuje z tzw. blokadą wiekową. No więc nie wiem po co ludzie piszą teksty o edukacyjnym odbiorze przez T-REX skoro jeśli ktoś ma już tunka Humax 2000 i oryginalną kartę Premiere to wystarcza T-REX i już się odbiera Premiere pełen legal. Pozdrawiam

Mam nadzieje,że nie bedziemy gorsi od kolegów z niemiec i już dziś(odbieram za pare godzin T-Rex!) bedziemy wiedziec czy to działa czy nie.:)
Do ar2, małe sprostowanie: nie działają tylko, albo aż programy HD,reszta chodzi bez uwag

Pozdrawiam
 

RPW

New member
Sławek999, daj nam wszystkim znać czy działa bo mam nadzieję, że Niemcy w tej kwestii się nie mylą, a ja liczę na to że mnie nie powiesisz za "j..a" jakby coś nie grało. Ale tak poważnie to wierzę, że będzie dobrze. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.
 

Slawek999

New member
RPW napisał:
Sławek999, daj nam wszystkim znać czy działa bo mam nadzieję, że Niemcy w tej kwestii się nie mylą, a ja liczę na to że mnie nie powiesisz za "j..a" jakby coś nie grało. Ale tak poważnie to wierzę, że będzie dobrze. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.
Może i sie nie mylą ,ale jaja masz zagrożone:) .Psia mać nie działa!.
Tak serio to mam to "cudo" i niestety tak na wprost nie chodzi.Goła dekoduje tylko FireCrypt i generalnie nic nie widzi więc chyba jest coś nie dopowiedziane.Co prawda poświęcilem tylko pół godziny(musiałem wracać do firmy) no ale albo działa lub nie!Chyba pozostaje jednak czarna strona:( Wróce do domu to jeszcze spróbuje.Dam oczywiście znać bo widać że trafiło na mnie eksperymentowanie,ktoś musi być pierwszy i wydawać na ciuszki żony żeby nie marudziła na coraz droższe dla mnie mistrzostwa:) .No cóż mam nadzieje że wygram tę walke, czego przy okazji życzę naszym piłkarzom.Oby nie skończyło się na trzech meczach!

Pozdrawia,trochę już zniechęcony tymi trudnymi krokami do świata HD
A,miało być tak pięknie:(
 

RPW

New member
Oto jak wygląda goły kupiony moduł, cytat ze sklepu internetowego "Nowy, uniwersalny moduł T-Rex Twin FireCrypt 4.1 z 9 miesięczną kartą na erotyczny XplusTV + karta loader do ładowania oprogramowania do modułu. Dwa czytniki kart - standardowy + mała karta SIM! Następca i odpowiednik słynnego DragonCAM. Moduł z chipem "Predator".

T-Rex Twin FireCrypt 4.1, to uniwersalny, wielosystemowy moduł dostępu warunkowego typu Common Interface; dla pakietów w systemach: Irdeto 1 i 2, Seca 1 i 2, Viaccess 1 i 2, Nagravision, BetaCrypt, CryptoWorks, SHL, DreamCrypt i Conax.

Moduł jest czysty (nie zaprogramowany) i będzie wymagał użycia karty Loader - tutaj jestw komplecie!

Nie dostarczamy modułów załadowanych i nie informujemy na jakich stronach internetowych jest oprogramowanie do tych modułów.

Programowanie kart loader odbywa się w trybie Phoenix oraz Smartmouse / 6.00MHz"

Wynika z tego, że moduł musi zostać zaprogramowany loaderem w taki sposób by widział Nagravision jako system kodowania. Pozdrawiam.
 

Slawek999

New member
Bastion padł !!! Zmeczyłem dziada:)
Wszystko działa jak trzeba no i zdążyłem przed pierwszym meczem.Podsumowując:
Humax 2000 + T-rex(zaprogramowana!) + karta Premiere + projektor HTACHI PJTX200(zamiennie Pionier 505XDE) = MŚ 2006 w HD !!!
Po drodze niezła jazda, ale warto było!
Jakby były jakieś pytania chętnie odpowiem
Dzięki wszystkim za pomoc

Pozdrawiam

p.s.
Niestety bilety wszystkie sprzedane:) ,mieszkanie jest duże ale nie z gumy !
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Slawek999 napisał:
Bastion padł !!! Zmeczyłem dziada:)
Wszystko działa jak trzeba no i zdążyłem przed pierwszym meczem.Podsumowując:
Humax 2000 + T-rex(zaprogramowana!) + karta Premiere + projektor

Po 2 godzinach także udało mi się! HD Premiere aż miło popatrzeć. U mnie działa n Humax HDCI 2000

Pzdr
 

RPW

New member
Jak widzicie Panowie, nigdy nie warto się poddawać początkowymi porażkami, mimo dużych wydatków liczę Sławek999 na duże piwo dla mnie. Pozdrawiam i wszystkim i nie tylko "wysoko-rozdzielczowcom" życzę cudownej zabawy.
 
Do góry