Czemu tak szumi?? Pomozcie, prosze.

vandel

New member
do 3 tys będzie ciężko kupić cale kino z blu. ja bym kupil ampli plus 2 fronty i do tego blu ray a potem dokupił resztę.ale może są tu mądrzejsi ode mnie i maja coś ciekawego ? mi do głowy przychodzi tylko zestaw sony z blu i głośnikami 6000 za ok 3000zł.
 

M_M

New member
vandel napisał:
do 3 tys będzie ciężko kupić cale kino z blu. ja bym kupil ampli plus 2 fronty i do tego blu ray a potem dokupił resztę.ale może są tu mądrzejsi ode mnie i maja coś ciekawego ? mi do głowy przychodzi tylko zestaw sony z blu i głośnikami 6000 za ok 3000zł.

Ten zestaw kosztowal 3400, wiec moze byc cos kolo tego, ciut wicej tez ewentualnie.
Zastanawiam sie tez nad rezygnacja z Blue ray, a zakupem DVD. Moze tu bedzie Wam latwiej cos mi fajnego doradzic?
 

adam6150

New member
Nie wiemy gdzie mieszkasz. Sony to dobra propozycja. Widziałem w Media M jakiś zestaw z kolumnami i ampli. Czy w twoim miescie jest MM? Jak nie sony to może pioneer. Nie rezygnuj z Blu , ceny podobne - jakość lepsza.
 

M_M

New member
adam6150 napisał:
Nie wiemy gdzie mieszkasz. Sony to dobra propozycja. Widziałem w Media M jakiś zestaw z kolumnami i ampli. Czy w twoim miescie jest MM? Jak nie sony to może pioneer. Nie rezygnuj z Blu , ceny podobne - jakość lepsza.

Tak, jest MM, wlasnie tam kupilam ten super zestaw :(
A mozecie mi cos konkretnie podac Sony - symbol? Bo boje sie, ze znow kupie jakis niewypadl (juz nie glosny wentylator, bo tu sie juz sparzylam)
 

adam6150

New member
Odwiedz teraz sklep internet. zadowolenie kropka pl (mixelectronics kropka pl) to dobry sklep, sprawdzony. W pozycji "kino domowe HI-Fi 'znajdziesz sony na koncu , ta sama cena, ładnie skaluje dvd i powinno dobrze zagrać a jutro w MM porownasz ceny. Mix przynosi do domu za nie duze pieniadze.
 

adam6150

New member
NA STRONCE mixelectronics kropka pl jest sony BD360 z ampli za 2600. plus głosniki. Ampli troche chyba gorszy (5.1) ale tysiak Ci zostanie.

Za to co Ci zostanie radze dokupic Subwofer (basy) przyda się jak dziecko dorosnie.
 
Ostatnia edycja:

M_M

New member
Dzieki, dzieki, czytam, ogladam, cos w koncu wybiore. Dam oczywiscie znac. A, jesli kto ma jeszcze jakies pomysly, to oczywiscie zawsze chetnie.
 

Horhe Ortega

New member
Zaproponowałem taki zestawik ze względu na brak wentylatora również w amplitunerze(ten element też bywa źródłem hałasu).Cena z takimi głośnikami jest dobra.Zagra ładnie prynajmniej z racji lepszych głośników.Nawet decydując się na Philips BDP7500(cena w RTVeuroAGD-960pln+ raty 0%)wydasz praktycznie tyle samo.Jeżeli bez rat to cena niższa(900pln) w innych sklepach-http://www.ceneo.pl/3301526 (zadowolenie i mixelectronics).Polecam i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

M_M

New member
No dobra, sprzet oddalam, ale zeby sie nie uzerac z reklamacja (co prawda juz pisemko mialam gotowe), czekac 14 dni na odpowiedz i ewentualnie dalej sad, to przystalam na wymiane na inny sprzet.
No i teraz szukam czegos fajnego w ofercie MM.
Co powiecie na SONY HTP-BD6350 lub HD6600 (gdybym na razie zrezygn. z blue ray)?

Tych, ktore proponowaliscie nie maja :-(
 
Ostatnia edycja:

setunia

New member
Bez reklam
Wyszukany na Alledrogo:
http://www.allegro.pl/item858468963_pioneer_vsx_819_bdp_120_jamo_s606_hcs_sub200.html
Wprawdzie to nie MM, ale tam mają podobne zestawy. Bez suba może być taniej, a dlaczego ten? Zestaw dobrze wyważony. Przede wszystkim porządne głośniki. Słuchałem ich parę razy u brata. W kinie bardzo dobre, w muzyce co najmniej dobre, a już na pewno warte ceny.
VSX 819 pierwszy z linii z kompletem dekoderów, w tym HD.
BDP 120 BR w cenie.
Jeśli mają to może bez suba w cenie do 4000 - warto, wg mnie bardzo porządny zestaw na pewno wart ceny.
Pozdrawiam.
Acha nie wiem jak tam z wiatrakami spróbuj znaleźć na forum, a może ktoś to ma?
 

setunia

New member
Bez reklam
Ogólnie ciężko coś poradzić, bo nie wiemy co będziesz miała do wyboru.
Mogę udzielić Tobie paru wskazówek. Teraz w MM są raty 0% więc generalnie są wyższe ceny niż normalnie, dlatego jeżeli możesz wytrzymać do stycznia to spróbuj dokonać wymiany właśnie wtedy. Bez rat 0% ceny będą normalniejsze.
Dokonując wyboru szukaj zestawu z pominięciem takich, które mają kolumny: Prism, M-audio, Wharfedale Crystal. Można znaleźć wśród nich rodzynki, ale generalnie to "brzęczki", a nie kolumny. W zestawach Pioneera szukaj z kolumnami Jamo, Yamahy z kolumnami własnej roboty.
Są jeszcze w zestawach kolumny Elaca FS57 z Yamahą Miałem - polecam), oraz JBL-e, ale to już w droższych zestawach.

Jeżeli szukasz zestawu z BR najlepiej kup od razu w komplecie wychodzi taniej niż dokupywać.

Dlatego zestaw, który Tobie poleciłem jest moim zdaniem najciekawszy. Problem w tym, czy będą go mieli, lub będą mogli sprowadzić :( Możesz próbować poskładać coś z dostępnych części,tylko tam elementy wychodzą teraz dość drogo. Jeśli jesteś z okolicy Katowic zgłoś się na PM.
Mam sporo czasu, mogę pomóc w zakupach.

Poza tym to sklep ma zaproponować na wymianę zestaw tej samej lub wyższej klasy użyteczności odpowiadający Tobie. Jeżeli tego nie zrobi możesz rozwiązać umowę kupna.
 
Ostatnia edycja:

Horhe Ortega

New member
Właśnie jak to jest tzn. kiedy to było zakupione.Najlepiej gdyby można było oddać za zwrotem gotówki bo albo ceny wysokie albo głośniki cienkie.Ja kiedyś oddałem w MM coś w ciągu 5-ciu dni(sklep stacjonarny nie musi-ale może-przyjąć zwrot)-to się chwali.Możliwe to czy już za późno? Jeżeli pozostaje tylko MM(i kwota ta sama lub wyższa) to radzę zakup bez Blu-ray'a za to z możliwie najsensowniejszymi głośnikami.Tym bardziej że playery mają drogo. Kupić go już oddzielnie(nawet tani LG).
 
Ostatnia edycja:

M_M

New member
Do Katowic niestety daleko, jestem z Wwy. Ale wielkie dzieki.
Dzieki tez za Wasze kolejne rady, bardzo pomocne. Jak pisalam, sprzet oddany, a ze nie chcialam sie bawic jednak w reklamacje, bo to najpierw 14 dni czekania na odpowiedz, a potem ewentualnie droga sadowa, a tych nie lubie (choc tu skladalabym pozew z pewnoscia wygranej), to poszlam na wymiane na cos innego. Sklep nie chcial po prostu przyjac i oddac kasy. Na wymiane mamy sporo czasu, ale nie chcemy czekac jakos strasznie dlugo. Wzielismy wiec wszystkie Wasze rady + pare innych opinii z forum, wyedukowalismy sie w kwestii, w co najlepiej na poczatek zainwestowac i jest decyzja, ze na razie bez blu-ray'a.
Dzis wiec byly ogledziny tego Pioneer'a + Jamo i zestaw wydaje sie fajny (dla mnie laika - wizualnie, hehehe). Troche jednak kosztuje, a mialo sie zamknac ok. 3000,- :( Moze faktycznie po Swietach i ratach 0% bedzie chociaz troche taniej (dzieki za rade).
PS. Podoba mi sie czesc jednego z Waszych podpisow o rozwodzie, itp. :lol: . U nas tez sie nie obeszlo bez malego dymu :D
 
Ostatnia edycja:

M_M

New member
Panowie, jeszcze jedno pytanie:
Jakie glosniki do ampli Pioneer VSX 919 (dzieki za rade :)) - Jamo 606, czy Sony SSFCR 6000?
 
Do góry