Czemu niema oddzielnej zakładki dla BD Yamahy>>>

Lech

New member
Bez reklam
Może warto by założyć oddzielny wątek dla tak zacnej firmy jak Yamaha w temacie odtwarzaczy BD:blagam:
 

Blendor

New member
niema bo tutaj są fachowcy co znaja tylko Onkyo , Onkyo , Onkyo i czasami obije sie im o uszy Marantz albo Denon bo tak powiedział Pan fachowiec w Saturnie , ROTEL , CAMBRIDGE , ARCAM , YAMAHA , tych marek nie znaja bo Pan fachowiec mówił ze nie maja wodotrysków i basenu na pokładzie a Onkyo MA HDMI 1.4 , wodotrysk , basen , saune czyli ALL in ONE

a tak szczerze mało kto mowi tutaj o BD Yamaha ale np taki model jak 1067 to majstersztyk za wcale nie duze pieniazki bo za 2 tys zl ma swietny tor analogowy na poziomie oppo 93 ,
super wykonanie , 3d i inne bzdetki ale do najwazniejszych zaliczam dekodery dzwieku HD i znakomita jakosc wyjsc analogowych

TEGO PAN W SATURNIE NIE POWIE I NA HDTV.FORUM TEZ NIE BO PRZECIEZ TRZEBA SPRZEDAC TAK ZACNE ONKYO:)
 
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
To super, że się starasz, ale chodzi mi o umieszczenie zakładki Yamaha w kategorii "Odtwarzacze Blu-ray". Bo ta firma ma więcej modeli niż zacny "1067".
W istniejących zakładkach są tak "oblegane" JVC czy Toshiba, a Yamahy brak.
 
Ostatnia edycja:

Blendor

New member
lech tak naprawde to z bluray moga sie szczycic tylko 1067 puki co reszta to zwykle smiecie
a z dvd to tylko 2700 zycie brutalne ale taka prawda sam jestem w posiadaniu 1067 i kiedys 2700 dvd
ale ja poprostu tak mam ze kupuje to co dobre napewno nie kupil bym bluraya Yamahy 1900 2900 1065 bo te to niestety porazka i profanacja marki
 

Vaderus

New member
Bez reklam
To super, że się starasz, ale chodzi mi o umieszczenie zakładki Yamaha w kategorii "Odtwarzacze Blu-ray". Bo ta firma ma więcej modeli niż zacny "1067".
W istniejących zakładkach są tak "oblegane" JVC czy Toshiba, a Yamahy brak.

Słuszna uwaga. Staram się jak mogę... ale to nie mój "sklep"... sorrki, miałem napisać "forum"... :(
 

Mind

New member
Witam, również jestem posiadaczem odwarzacza BD firmy Yamaha i podzielam tutaj słowa moich przedmówców. Tym samym również wnioskuję o dołożenie zakładki dla Yamahy.
 

Lech

New member
Bez reklam
Z braku opinii o BR Yamahy, pozostałem przy DVD i Amplitunerze z tej firmy, a otwarzacz BR kupiłem od Panasonica model BDT310 za 900złotych. Jest on naprawdę super jeżeli chodzi o obraz i dźwięk. Poprzedni od LG był do bani.
Pozdrawiam wszystkich nieugiętych miłośników Yamahy.
 
Do góry