Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

dnc

Moderator
VIP
Jeśli Polsat się zdecyduje na udostępnienie swojego kanału w N-ce. Jeśli nie, TVN w wersji takiej jaką znamy raczej się nie pojawi. I generalnie bardzo dobrze. Jakość na nich trzeba wymusić by ogólnopolski kanał był rzeczywiście ogólnodostępny. Ponad 3 mln ludzi ma satelitki z abonamentem, a tylko 1.3 mln może oglądać Polsat. Niech przynajmniej jedna platforma też go ma.
 

tojajarek

New member
Echostar HD

Mam tego Echostara, obraz jak najbardziej OK, mam jednak dziwne objawy: bywa, że nie daje się sterować z pilota gdy TV jest włączony, muszę przełączyć TV lub włączyć i wyłączyć by do odblokować, ktoś tak ma? Nie wiem czy kłopot z TV (mam JVC LCD) czy coś z połączeniami... (połączony pzrez HDMI i pzrez SCART
 
N3 złamane????

System Nagravision 3 złamany?Z doniesień pirackiej grupy Underworld, zajmującej się łamaniem systemów dostępu warunkowego, w celu nielegalnego odbioru pakietów cyfrowych platform satelitarnych, przy użyciu modułu CI Diablo Cam, wynika iż został złamany system Nagravision 3. Obecnie przy użyciu specjalnego oprogramowania, które opublikowano w Internecie dostępne są kanały: Disney Channel Italia, Joi, Mya, Steel oraz La Fattoria, wchodzące w skład paczki Mediaset Premium, nadawane za pośrednictwem satelity Atlantic Bird 3 (5W) z częstotliwości 11,677GHz, pol. V (pionowa), SR 27500, FEC 1/2. Złamanie Nagravision 3 może oznaczać ogromne problemy naszej rodzimej platformy - Cyfrowy Polsat, która wykorzystuje ten system do zabezpieczenia wysyłanych treści. Aktualnie brak informacji na temat powstania emulacji (EMU) dla Nagravision 3, jednak w obliczu podanych wiadomości wydaje się to być kwestią czasu
 

Hardi

New member
dziadzius4 napisał:
Z doniesień pirackiej grupy Underworld, zajmującej się łamaniem systemów dostępu warunkowego, w celu nielegalnego odbioru pakietów cyfrowych platform satelitarnych, przy użyciu modułu CI Diablo Cam, wynika iż został złamany system Nagravision 3.
nazywajmy sprawy po imieniu, banda złodziei a nie piracka grupa Underworld :twisted:
 

_UkaRZ_

New member
Mam dekoder Samsung HD, lecz obraz jest fatalny np. na HBO HD. Przyczyna może tkwić w tym, że rozdzielczość jest ustawiona na 576p i nie bardzo wiem jak ją zmienić. Typ sygnału video to HDTV -> HDMI/DVI. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak zmienić rozdzielczość na 1080p?
 

yaneq

New member
Bez reklam
pytanie nieaktualne, jednak informuję, że na pilocie jest przycisk :)
tak faktycznie to chce się zapytać jak ten dekoder radzi sobie z telewizorem HD? puki co mam go podłączonego do s-video z zwykłym telewizorem CRT. niedługo TV wymieniam więc jestem ciekaw... generalnie chodzi o jakość obrazu. o ile wiem samsung lubi przyciąć kanały HD, więc tą kwestię zostawmy.
 

slawek1946

New member
yaneq napisał:
pytanie nieaktualne, jednak informuję, że na pilocie jest przycisk :)
tak faktycznie to chce się zapytać jak ten dekoder radzi sobie z telewizorem HD? puki co mam go podłączonego do s-video z zwykłym telewizorem CRT. niedługo TV wymieniam więc jestem ciekaw... generalnie chodzi o jakość obrazu. o ile wiem samsung lubi przyciąć kanały HD, więc tą kwestię zostawmy.

Ja mam "Echostara DSB-7100HD", "zoro" problemów, jestem zadowolony z prostej obsługi.
 

radzio99

New member
Witam, mam zamiar kupić za jakiś czas albo cyfrowy polsat HD lub N lub Cyfrę HD. Pytanie to który z nich prezentuje się najlepiej ?
 

bejzbol

New member
jeśli chodzi o jakość obrazu zarówno HD jak i SD to enka wypada najlepiej choć to może być moje odczucie ale jeżeli chcesz po prostu od czasu do czasu pooglądać telewizję to cyfra prezentuje się lepiej i ekonomiczniej, ale to też zależy od tego co chcesz oglądać i ile chcesz na to oglądanie przeznaczyć :) jeśli koniecznie chcesz zachwycać się jakością HD to weź enke ale na rok bo później pewnie zmienisz na coś "gorszego" ale ekonomiczniejszego :) w każdym razie najlepiej samemu wziąść i sprawdzić oferty wszystkich platform i porównąc po czym wybrać samemu :) osobiście polecam Ci w en - mistrzowska promocja lub w cyfrze - 20 % taniej. polsat w mojej ocenie odpadł w przedbiegach więc nie wiem co oni tam oferują :)
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
zalezy co cie interesuje - jezeli chceszmiec wszystko w kupie , to polsat jest najlepszy , natomiast na n-ce jestt wieksza ilosc kanalow HD za darmo , ale tam nie ma polsatow ,wybor nalezy do ciebie , a co ci po jednym czy dwoch kanalach HD jak tam nic nie ma
 
Ostatnia edycja:

bejzbol

New member
Mistrzowska promocja jest aktualna wystarczy sprawdzić na stronie enki :) zresztą wczoraj rozmawiałem z konsultantem, którzy ostatnio bardzo często do mnie kiedy dowiedzieli się że chce zrezygnować :) niestety poza tym co jest w normalnych ofertach nie chcą zaproponować nic ekstra żeby utrzymać klienta :) cyfra według mnie wypada jednak lepiej niż polsat zwłaszcza że można poszerzyć oferte o wiele ciekawych kanałów w każdej chwili :) a na kanałach HD faktycznie nic nie ma... można się nimi pozachwycać jedynie raz na jakiś czas przy dobrym programie ale do codziennego oglądania się nie nadają poprzez powtórki ciągłe :) choć ostatnio na discovery HD widziałem reklamę Animal Planet HD i naprawde robi wrażenie...gdyby tak się N postarało dołączyć go do oferty to prawdopodobnie bym z nimi został :)
 

01mlody

New member
Hbo Hd

Witam, Niecały rok temu kupiłem Polsat cyfrowy HD pakiet familijny + HBO Że kanały HD zrobili płatne to słyszałem, ale w salonie powiedzieli mi że jak zakupiłem przed tym jak ogłosili płatne kanały to nie będę musiał płacić.
Do tej pory miałem cały czas HBO HD dziś go wyłączyli - zadtanawiam się dlaczego,
jeszcze jest Discovery HD wiem że ten kanał jest testowo i działa cały czs.

Czy mają prawo tak sobie wyłanczać te kanały
icon5.gif


Dodzwonić się na tą ich infolinie graniczy z cudem
icon13.gif
 

SAT_ANTHD

New member
01mlody napisał:
Witam, Niecały rok temu kupiłem Polsat cyfrowy HD pakiet familijny + HBO Że kanały HD zrobili płatne to słyszałem, ale w salonie powiedzieli mi że jak zakupiłem przed tym jak ogłosili płatne kanały to nie będę musiał płacić......


Sprawa rzeczywiście wymaga wyjaśnienia. Proponuję Ci, zamiast dzwonienia (skoro i tak nie możesz się połączyć) napisac mail do BOK (adres na stronie polsatu). Będziesz miał pewność, że otrzymasz odpowiedź.
 
Do góry