Cyfra+HD

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Juz wszystko wiem polsat z cyfra wymienili si ekanalami ktore mieli na wylacznosc dla siebie i teraz i polsat i cyfra maja wszystko. Pozdrawiam.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Juz wszystko wiem polsat z cyfra wymienili si ekanalami ktore mieli na wylacznosc dla siebie i teraz i polsat i cyfra maja wszystko. Pozdrawiam.
Lolek

witam sprostowanie male do postu wyzej polsat nie ma programow cyfry tylko cyfra ma programy polsatu :) a mam male pytanko czy u was tez jest problem z dziwiekiem na programach tvn i tvn 7 bo u mnei jest brak od dwoch dni? Pozdarwiam i jakbyscie cos mieli na ten temat to prosze o posta najlpeiej warszawa i okolice warszawy.
Lolek
 

siwy25

New member
:)

witam sprostowanie male do postu wyzej polsat nie ma programow cyfry tylko cyfra ma programy polsatu :) a mam male pytanko czy u was tez jest problem z dziwiekiem na programach tvn i tvn 7 bo u mnei jest brak od dwoch dni? Pozdarwiam i jakbyscie cos mieli na ten temat to prosze o posta najlpeiej warszawa i okolice warszawy.
Lolek

Witam,
u mnie wszystkie ok! pozdrówka.
 
D

Deleted member 141725

Guest
Witam,
Dołączam do tematu z prostym pytaniem. Mam abonament na pakiet powitalny w C+. Kupuję dekoder Ferguson Ariva 100 lub opticum HD x402(3)p. Zmieniam pakiet na któryś z opcją HD. Czy te dekodery pozwolą na odbiór Cyfry w HD oraz czy muszę zmieniać kartę Cyfry na inną (coś na stronie wyczytałem, że do HD trzeba mieć moduł CAM + karta?) ?
 

jha

Member
Witam,
Dołączam do tematu z prostym pytaniem. Mam abonament na pakiet powitalny w C+. Kupuję dekoder Ferguson Ariva 100 lub opticum HD x402(3)p. Zmieniam pakiet na któryś z opcją HD. Czy te dekodery pozwolą na odbiór Cyfry w HD oraz czy muszę zmieniać kartę Cyfry na inną (coś na stronie wyczytałem, że do HD trzeba mieć moduł CAM + karta?) ?

ariva100 pozwala na odbiór cyfry hd, kartę nie wymieniasz, prześlą ci tylko nowe uprawnienia na kartę.
na stronie fergusona masz info o dekoderze Odbiorniki HD Ariva : Ferguson : Digital Multimedia Technology
 

konrado9

New member
mialem kupic cyfrowy polast ale jak dolaczyli polsaty i jeszcze jest extrime program co sa walki ufc itd i wogole wiecej programow i jeszcze te promocje przez 6 miechow o 40% tansze wiec polsat przebija tylko pytanie mam do was czy dekoder za 1 zł ten sagem starczy na poczatek bo i tak bez hd na jednym tel plazmie 37 cali bedzie grac ktory kupie czy ten za 100 i warto bo antene lepiej to szersza ponoc lepsza jakosc i sie moze kiedy przyda do HD
 

python636

New member
Od paru dni obraz na niektórych kanałach Cyfry+ nie jest nadawany w formacie 16/9 tzn. nie wypełnia całego ekranu tv.
Czy ktoś ma podobny problem i wiadomo dlaczego tak się dzieje ??
 

konradpra

New member
Cyfra HD na Astoncrypt 2.18

Cześć

Proszę o poradę, mam obecnie normalną cyfrę, karta około 2 letnia bez HD ale mam ochotę na HD.
Mieszkam w UK i oprócz mojego sd dekodera mam Humaxa 2000 HD do oglądania HD angielskiego i niemieckiego. Nie mogę znaleść modułów cam Cyfry na ebayu a jedyne co znalazłem do moduły Astoncrypt 2.18. Zastanawiam się czy ten cam pociągnie Cyfrę HD po zakupie pakietu HD + odpowiednich zmianach w sprzęcie (zmiana dekodera i z twina na zwrotnicę). Alternatywnie jaki inny cam udzwignie Cyfrę + HD. Sorry za lekką lamerkę ale każdy się kiedyś uczy ;).
 

Gie

Member
Bez reklam
Ten Aston będzie działa z kartą Cyfry+ i kanałami HD ale ostatnio Cyfra+ coś kombinuje z kodowaniem. Teraz będzie działał ale nie wiadomo co będzie za rok czy dwa. Najbezpieczniej byłoby kupić moduł Cyfry+. Na allegro są od 150do 300 zł. Jeśli nie masz tunera od Cyfry i weźmiesz jakiś kanał HD to możesz od nich kupić taki moduł za 49 zł.
 

konradpra

New member
Dziękuję serdecznie, kupiłem na allegro cama Cyfry. Teraz zastanawiam się czy dałoby się załadować do Astona niemiecką kartę HD plus. Dziękuję z górey za info.
 

Morpheush

New member
Jakiś czas temu Cyfra podpisała z Netia umowę o współpracy, ale do tej pory żadnych efektów jeszcze tego w ofercie ich nie widać. Podejrzewałem, że może ruszą z kampania promocyjna na święta, ale póki co cisza.
Wie ktoś może coś więcej na ten temat?
 

Morpheush

New member
Może i tez to dotyczyło wspólnych punktów sprzedaży, ale główną myślą tej umowy podpisanej gdzieś w połowie roku było wspólne dostarczanie pakietu telefon + internet + telewizja, coś na kształt tego co dostarcza CP lub tej ostatnio podpisanej umowy TP z Nka.
A jak wiadomo, to w pakiecie to wszystko powinno być tańsze niż pojedynczo, a mając już neta z Netii to tv z Cyfry powinna być tańsza dla mnie niż obecnie jest jak a co za tym idzie bardziej opłacalna od innych platform. Minęło już kupę czasu i się właśnie zastanawiam co jest z tym projektem, czy się jeszcze nie dogadali w sprawach finansowych czy też technicznie jeszcze do tego nie są gotowi....
Tu trochę więcej o tym
Netia i Cyfra+ szykują wspólną ofertę - Internet, Telekomunikacja, Cyfra Plus, Netia - Media2.pl
 

Lech

New member
Bez reklam
Z Nowym Rokiem starym krokiem. Tak sobie myślę, że ta "niby fuzja" lub współdziałanie Cyfry i Netii jest mało prawdopodobne. Po prostu żadna z tych dwóch stron nie lideruje dzisiaj na rynku. Gdyby Cyfra kombinowała coś z TP to by to było bardziej wiarygodne. A tak mamy Nkę z jej TNK, oraz TVN która żyje całkiem dobrze z reklam i stąd ma kasę na promocje. Cyfrowy Polsat, który realizuje ambitne plany z telefonią i internetem. Jak mu to wyjdzie to będzie numer 1. na rynku. Myślę więc, że Polsat łyknie Cyfrę+ jeżeli ta niedogada się z TP. Dlaczego? Chodzi o brak kasy w Cyfrze+, a dowodem są tegoroczne "promocje" świąteczne.
 
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
No niestety, ale Cyfra coś kombinuje. Dostałem nowe warunki umowy, w których wszystko idzie do góry - to znaczy głównie opłaty. Bo z kanałami to chyba do dołu - w polskich kanałach brak jest wyszczególnionych kanałów Cyfrowego Polsatu. Trzeba będzie jeszcze raz zweryfikować ofertę Cyfry+. A co wy o tych nowościach Cyfry+ sądzicie???
 
Do góry