Cyfra+HD

opti

New member
Czyli coś jest na rzeczy, wiele problemów jest ponoć, ale miejmy nadzieję, że to wada wczesnego softu i wszystko wróci do normy. Do roboty programiści z cyfry+.

Jakby co odsyłam do całego wątku dotyczącego tego dekodera, warto zacząć czytać od końca bo pierwsze kilkadziesiąt stron to dywagacja co będzie miał i jaki jest :)

http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=12279

Pozdrawiam

tak idealnie nie jest, ale tak samo a nawet gorzej bylo z pvr 250 po wprowadzeniu na rynek, moim zdaniem i tak ten pace dziala lepiej obecnie niz 250tka po wprowadzeniu na rynek.. stopniowo softy beda poprawione i bedzie smigal lepiej, majac do wyboru 250tke i 500tke wole 500tke

EDIT

widze ze pare osob pisze ze obraz jest gorszy niz na 250tkce, to ciekawe bo sprawdzalem tunery i obraz jest identyczny jak na 250tce.. :)
 
Ostatnia edycja:

darek5w

New member
Pace nie nagrywa

Pace HD 500GB.
Mam problemy z nagrywaniem. Niby nagrywa a po zakończonym nagrywaniu nic nie ma. Wyświetla mi napis "Synopsis
Line 1
Line 2
Line 3"
Dysk zajęty w 11% pisze. Mam na nim około 20 godzin.
 

petix

New member
Mam pytanie do osób które przedłużały umowę przez telefon, przyjmując tzw aneks. Po pierwsze jakie macie naliczone opłaty za styczeń w ica. Po drugie czy tez macie opcje canal plus hd na 13 miesięcy za darmo(bo myślałem ze po 4 miesiącach canal+hd tez wyłączą)
 

darek5w

New member
Mam pytanie do osób które przedłużały umowę przez telefon, przyjmując tzw aneks. Po pierwsze jakie macie naliczone opłaty za styczeń w ica. Po drugie czy tez macie opcje canal plus hd na 13 miesięcy za darmo(bo myślałem ze po 4 miesiącach canal+hd tez wyłączą)

Każdy ma inaczej. Znaczy ile utargujesz to twoje. Ja podpisałem na 18 miesięcy za 49,90 i mam Komfortowy + z C+ HD, Filmbox z HD, 5x HD (MTVN, National..., Animall... 2 x Eurosport).:p
Kolega dostał to samo za 46 zeta.
 

dziejus

New member
A czy można wynegocjować opłatę za dekoder,mam PVR HD za 20zł miesięcznie,czy mogą znieść tą opłatę.



Wydaje mi się że zależy to czy jesteś w trakcie umowy czy nie?
Jak w trakcie to raczej nic nie wskórasz,a jak już się wywiązałeś z umowy to jak najbardziej.
Ale to tylko moje przemyślenia.
 

Andrewan

New member
A czy można wynegocjować opłatę za dekoder,mam PVR HD za 20zł miesięcznie,czy mogą znieść tą opłatę.
Przy podpisaniu nowej umowy (przedłużenie) styczeń 2010 otrzymałem następującą ofertę: PVR HD zero złotych, pakiet Komfort, plus all kanały HD free.
Nie praktykują aneksów do umowy przynajmniej gdy pytałem we wrześniu roku ubiegłego.
Pozdrawiam
 

dinar

New member
Mój staż w C+ to 6 lat,wypowiedzenie umowy to trzy miesiące,złożyłem chciałem przejść do N-ki ale zostałem dalej z C+.Wynegocjowałem - 0zł za PVR hd [płaciłem 20zł],komfortowy+,2 x HD geograficzne za 54zł przez 18 miesięcy.
 

Gie

Member
Bez reklam
Jutrzejsze uroczystości pogrzebowe będzie można oglądać w HD na Canal+ Film HD. Dzisiaj też była transmisja na Canal+ Film i C+Film HD
 

python636

New member
Mój staż w C+ to 6 lat,wypowiedzenie umowy to trzy miesiące,złożyłem chciałem przejść do N-ki ale zostałem dalej z C+.Wynegocjowałem - 0zł za PVR hd [płaciłem 20zł],komfortowy+,2 x HD geograficzne za 54zł przez 18 miesięcy.

Kolego możesz napisać jak to Ci się udało?? Sam do nich zadzwoniłeś, czy oni do Ciebie itp ??
Dzięki.
 

pieczka

New member
W związku z tym że chcę podpisać umowę z cyfrą mam małe pytanko. Czy udało się komuś jako nowemu klientowi wynegocjować coś poza tym co obejmuje promocja ?
 

python636

New member
Powiedzcie mi czy aby nagrać jakikolwiek program z oferty Cyfry+ na dysk twardy dekodera PACE PVR trzeba mieć podłączone dwa przewody antenowe od satelity do dekodera ??
Obecnie mam podpięty 1 przewód antenowy do dekodera i po zaprogramowaniu nagrywania na dysku twardym nic sie nie nagrywa ??
 

dinar

New member
Powiedzcie mi czy aby nagrać jakikolwiek program z oferty Cyfry+ na dysk twardy dekodera PACE PVR trzeba mieć podłączone dwa przewody antenowe od satelity do dekodera ??
Obecnie mam podpięty 1 przewód antenowy do dekodera i po zaprogramowaniu nagrywania na dysku twardym nic sie nie nagrywa ??

Na jednym kablu jest tak - co oglądasz to się nagrywa, na dwóch kablach możesz nagrywać i inny program oglądać.
 

bietka

New member
Po zmianie oprogramowania ze 2 dni temu znowu nie nagrywa się bezpośrednio.Tylko zaplanowane.Poprzedni 250 miał problemy ale ten dekoder bije go na głowę.I jeszcze każą sobie płacić za niego.
 

dinar

New member
Po zmianie oprogramowania ze 2 dni temu znowu nie nagrywa się bezpośrednio.Tylko zaplanowane.Poprzedni 250 miał problemy ale ten dekoder bije go na głowę.I jeszcze każą sobie płacić za niego.
To zależy jak podłączony jest TV [hdmi,inne] i czy C+,naziemna,kablówka.
 

HubiiDubii

New member
Ja natomiast po złożeniu wypowiedzenia umowy dostałem ofertę na dekoder HD (dodatkowy - jeden już mam) za free wraz z pakietem 5HD na okres całej umowy czyli 13 miesiescy plus pakiet komfortowy+ za 43 złocisze :-o
 
Do góry