Cyfra+HD

AVI

New member
gianbuffon napisał:
Witam,
czy odbiera wam kanaly HD?
mam cyfre+ i dekoder ferguson 8800 (soft, wgrywana lista kanalow).
o godz. 20 wlaczylem dekoder i chcialem ogladnac mecz ligii polskiej. niestety nie mam kanalow HD. canal+sport, eurosport, discovery, itd - wszystko czarny ekran.
czy to moze byc wina dekodera, czy to cos od nich?

prosze wgraj nowy soft ze strony ferguson.pl...
zajmuje sie zawodowo tvsat.
wgrałem klientowi nowy sofcik i jest ok!
 

SIM-SAT

Banned
Nowa promocja CYFRY

W ramach umowy na 13 miesięcy klient otrzymuje wszystkie pakiety na 9 miesięcy z rabatem 50 proc., opcje premium (CANAL+, HBO i CINEMAX) na 4 miesiące z rabatem 100 proc., opcje HD na 13 miesięcy gratis oraz opcje HBO Digital na 4 miesiące z rabatem 100 proc.

Podpisując umowę na 18 miesięcy, klient otrzymuje wszystkie pakiety na 11 miesięcy z rabatem 50 proc., opcje premium CANAL+ na 9 miesięcy z rabatem 100 proc., HBO i CINEMAX na 5 miesięcy z rabatem 100 proc., opcje HD na 18 miesięcy z rabatem 100 proc., HBO Digital - 5 miesięcy z rabatem 100 proc.

Przy umowie na 24 miesiące, klient otrzymuje wszystkie pakiety na 11 miesięcy z rabatem 50 proc., opcje CANAL+ na 24 miesiące z rabatem 50 proc., HBO, CINEMAX na 6 miesięcy z rabatem 100 proc., opcje HD na 24 miesiące z rabatem 100 proc., opcje HBO Digital na 6 miesięcy z rabatem 100 proc.

Poza tym dla pakietu Powitalnego+ niepełny miesiąc abonamentu (od 2 do 31 dnia miesiąca) dostęp do kanałów z pakietu Podstawowego+, a dla dla pakietu Podstawowego+ niepełny miesiąc abonamentu – dostęp do kanałów pakietu Komfortowego+.

Dekodery SD, HD, PVR: bezpłatne użytkowanie.
Na sprzedaż: dekodery SD- 79 PLN.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Wyglada nieco lepiej, anizeli poprzednia. Czy za miesiac moze byc jeszcze ciekawiej? :) Nie wiem juz teraz sam, czekac, czy moze jednak zamowic za pare dni...?
 

python636

New member
Czy ta propmocja obejmuje obecnych abonentów, którym wygasa umowa za 6 miesięcy ??
Mam dekoder SD i chętnie skorzystałbym z dekodera HD.
 

MARAS

New member
python636 napisał:
Czy ta propmocja obejmuje obecnych abonentów, którym wygasa umowa za 6 miesięcy ??
Mam dekoder SD i chętnie skorzystałbym z dekodera HD.

Ta promocja niestety nie obejmuje jak zwykle obecnych abonentów dlatego własnie wypowiedziałem im umowę i wziąłem n-kę z turbo recorderem w opcji Hollywood .Nie wiem tylko jak przeżyję brak N Geografic.
 

Lech

New member
Bez reklam
MARAS napisał:
Ta promocja niestety nie obejmuje jak zwykle obecnych abonentów dlatego własnie wypowiedziałem im umowę i wziąłem n-kę z turbo recorderem w opcji Hollywood .Nie wiem tylko jak przeżyję brak N Geografic.

Każdy doświadczony CYFROWIEC, bierze najkrótszy abonament i wypowiada go w odpowiednim czasie. Gdy kończy się okres wypowiedzenia korzysta z aktualnie obowiązującej promocji :D :D :D
 

wzorcu

New member
Witam
Lub też chyba można rozwiązać umowę w tej chwili ze skutkiem natychmiastowym z powodu zmiany regulaminu.
zmiana z 12 listopada 2009r.
Czy ktoś już analizował nowy regulamin?
Pozdrawiam
Wzorcu
 

El Greco

New member
Hi,

jako mieszkajacy poza granicami Polski, skorzystalem alternatywnie (SKY ) z promocji Cyfra+ na 18 m-cy z pakietem standardowym i Canal+HD.

Zaraz po otrzymaniu modulu wlozylem go do Icorda i jestem troche zdezorientowany, bo; lapie glownie kanaly No HD, a ich jakosc jest FATALNA, (nawet reklamy), format 4:3 rozciagniety na 16:9 (!), to norma.
Moge z tym jednak zyc pod warunkiem, ze kanaly HD beda wzglednej jakosci i wiekszosc filmow bedzie miala opcja oryginalna + napisy, bo lektor to tragedia Audio. Niestety, znalazlem tylko MTV HD i HBO HD
brakuje mi Canal+ Fil i sport oba w HD jak i Nat Geo i Animal rowniez w HD.
Na stronie Cyfry zadnych danych o czestotliwosciach gdzie owe kanaly sie znajduja, moj Humax Icord znalazl setki programow, ale albo analogowe, albo HD innego kraju.
Czy moglby mi ktos pmoc tak bym mial czas przetestowac ten pakiet i ewentualnie zdecydowac o jakie zatrzymaniu lub zwrotowi:sad:?

Wielkie greckie dzieki z Monachium:blagam:
 

El Greco

New member
Rivam napisał:
Tu masz wykaz kanałów C+ wraz z parametrami.
Dzieki, zaraz skorzystam. Powiedz zanim zaczne, bo mnie to bardzo meczy, czy bitrate/jakosc/kompresja itp. programow HD Cyfry+ jest znosna?:-(

Co znacza wielkosci Tp czy to tez sie wpisuje do wyszukiwarki?

Niketore kanaly sie powtarzaja na innych transpoderach jaki ma to sens, czy sie powiela?
 
Ostatnia edycja:

Rivam

New member
Co prawda ja mam tylko Multipakiet C+, a nie całą ofertę C+, ale C+ Film HD to dla mnie zwykłe SD, bo i pewnie takie jest. Oglądam często mecze polskiej Ekstraklasy na C+ Sport HD i niektóre transmisje mi się podobają, tak samo dobrze wyglądają mecze Premiership.
Zresztą musisz sam ocenić, ale jak naoglądałeś się dobrego HD, to będziesz krytyczny.

W ogóle z "polskiego HD" to jak na razie mi się podobało najbardziej: mecze Ekstraklasy w C+ Sport HD (tylko jakoś te "rozgrywane latem" :)), Sopot Festival w TVN HD i niektóre programy "Dzika Rosja" na Nat Geo Wild oraz Bond Quantum of Solace z Premier VOD w n. Reszta to nic specjalnego i jakoś mnie to nie powala...
 

El Greco

New member
Czy wiesz ile czasu mam na zlozenie rezygnacji? Chyba wroce do SKY(32€ za Cinema+ Discovery+ SKY Welt)

No wiec to jest tak; jezeli mam kanaly HD, to pokazuje w liscie kanalow taki symbol HD na tle brazowego kwadraciku, jezeli mam Canal+ francuski pkazuje tez ten symbol, polski nie, i nie byloby problemu gdyby receiver pokazywal, ze HD ale nie pokazuje, jednak w przypadku MTV HD gdzie HD jest w logo, receiver tez nie pokazuje, ze to w HD, wiec jest to zadnbe HD czy co? Jezeli te kanaly bez logo HD, to HD, to ja dziekuje!
Teraz nie wiem jak z rezygnacja, bo 10 dni jezeli na telefon, a nie w sklepie, ale moj brat wzial na telefon, tylko kazal wyslac na adres sklepu, no to 48h??

Czy jest ktos kto posiada Humax Icord w polaczeniu z cyfra???
Czy lista kanalow pokazuje mu symbol HD obok nazwy?
 
Ostatnia edycja:

Maksuss@vp.pl

New member
Witam!!

Zakupiłem w niedziel cyfrę plus z dekoderem Philips PVR HD, lecz na miejscu go nie było i dostałem tymczasowy bowiem w poniedziałek miały być. Dziś dowiedziałem się że w tym roku ma ich nie być dopiero w marcu:hmm:
wie może ktoś cos na ten temat, co zrobic z tym fantem:/ ?
 

Gie

Member
Bez reklam
Musisz czekać. Szkoda że zgodziłeś się na takie coś. Teraz Cyfra daje nowe dekodery PVR z dyskiem 500 GB. Jednak jest podobno odgórny nakaz by dystrybutorzy dawali je tylko nowym abonentom. Nie wolno ich wydawać w zamian za SD.
Nie wiem czy nie ma czegoś takiego że w ciągu 48 godzin możesz zrezygnować z Cyfry. Chociaż nie wiem czy nie obowiązuje to przy zamawianiu przez internet. Najlepiej popytaj i poczytaj na http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=12279&start=345http://forum.satkurier.pl
 

gonzoou

New member
może i śmieszne pytanie ale co tam... w tej obecnej promocji, gdy jest napisane, że wszystkie kanały hd przez cały czas trwania umowy gratis, a kanały takie jak hbo gratis przez 4 miesiace to czy po 4 miesiącach nadal będę miał hbo hd, czy znika?
 
Do góry