Cyfra+HD

dydymus

New member
Hbo Hd

Cos dziwnego dzieje sie na transporderach cyfry przed zmianą parametrów teraz HBO HD jest na 31 i na 34 jeden oznaczony jako HBO HD a drugi jako HBO HD TEST
 

bodomir

New member
Witam

Co jakis czas, filmy w kanałach hd (canal plus, canal + sport, hbo) wyswietlaja sie z obcietymi bokami- jakby ustawione w rozmiarze 4/3. nie jestem w stanie tego zminienic. tez tak macie? czy to taki urok cyfry?

pozdrawiam

ps- mam telewozor Samsung LEA40656
 

dnc

Moderator
VIP
Odpowiedź jest prosta, jak budowa cepa. Nie każdy film jest w formacie 16/9. A że kanały HD są tylko tak nadawane, więc firmy 4/3 są z czarnymi bokami.
 

jaro0508

Member
probolem z dzwiekiem w National Geograpic HD

Moi Drodzy nie mam glosu na National G HD mam frgusona 8900 HD Na pozostalych wszystkich jest oki. MOZE to okresowo od nadawcy....prosze o porade z gory dzieki...
 

siwy25

New member
jaro0508 napisał:
Moi Drodzy nie mam glosu na National G HD mam frgusona 8900 HD Na pozostalych wszystkich jest oki. MOZE to okresowo od nadawcy....prosze o porade z gory dzieki...

...mogę tylko napisać że u mnie na PVR HD z głosem na NG HD wszystko ok!
 

Dawid89

New member
Sory jeśli to nie odpowiedni temat, ale może ktoś będzie wiedział dlaczego jeśli mam dekoder PHILIPS DSR 6201 HD i mam opcję HD to jak narazie na kanałach HD jedynie widać czarny obraz. Czekam na odpowiedz:)
 

gatar

Active member
Bez reklam
Dawid89 napisał:
Sory jeśli to nie odpowiedni temat, ale może ktoś będzie wiedział dlaczego jeśli mam dekoder PHILIPS DSR 6201 HD i mam opcję HD to jak narazie na kanałach HD jedynie widać czarny obraz. Czekam na odpowiedz:)
Witaj.
Co znaczy "mam opcje HD" ?
Czy, że wykupiłeś takową od Cyfry+, lub masz "za darmo" w promocji, czy
też taką opcje ma DSR 6201 HD (oczywiście ma) ?
Jeśli tylko to drugie to .... kup sobie "opcje HD" :), jeśli i jedno i drugie to ...
nie wiem. Może "poczytaj instrukcje, jakże obszerną :) i "pogrzeb" w ustawieniach, może kable ? !!!
 

Dawid89

New member
To znaczy, że mam programy HD wykupione:) , między innymi Canal+sport HD i jedyne co widzę na tym programie to czarny obraz. Z kablami wszystko jest ok.
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
Dawid89 napisał:
To znaczy, że mam programy HD wykupione:) , między innymi Canal+sport HD i jedyne co widzę na tym programie to czarny obraz. Z kablami wszystko jest ok.

A inne kanaly free HD z Astry tez sa czarne?
 

maszek

New member
Bez reklam
Dawid89 napisał:
To znaczy, że mam programy HD wykupione:) , między innymi Canal+sport HD i jedyne co widzę na tym programie to czarny obraz. Z kablami wszystko jest ok.
Sugeruję, abyś udał się ze swoją kartą do punktu, w którym odbierałeś tuner i zamówiłeś opcję HD. Sprawdź na ich sprzęcie, czy karta jest aktywowana na odbiór pakietu C+: Film i Sport w HD.
 

kr16

New member
Podpisałem miesiąc temu umowę na tuner SD chcę wymienić na Philipsa HD (nie PVR) ktoś wie jak to wygląda? tzn będę musiał płacić za wynajem? a można wykupić ten tuner na własność?
 

arsenal

Moderator
VIP
Powiem ci KR16, że ciężko a raczej niemożliwym jest dostanie teraz i w najbliższej przyszłości dekodera PhilipsHD bez dysku. Po prostu wyszły po te 149 zł na własność.
 

acton777

New member
Bez reklam
C+ puściła nowe softy do PVRów- 85\FT1ready. Oficjalnie w poniedziałek zostanie uruchomione VOD. zmiana softu jest przygotowaniem do tego- zmienione menu "biblioteki".

Pytanie do posiadaczy PVRów i splitterów- jak to razem chodzi z tym nowym softem, bo 79 nie radził sobie najlepiej :(
Piszcie jaki splitter uzywacie.
 

bbodzio

New member
U mnie na pierwszy rzut oko O.K.:hmm:
Przy okazji pytanko: 40W4000 i PVR 7201 dlaczego nie rozpoznaje obsługi po HDMI ???
 
Ostatnia edycja:

jery--

New member
Bez reklam
W nowym sofcie w końcu poprawiono wyświetlanie napisów w filmach nagranych na HDD. Już nie ma 2-3 sekundowego opóźnienia względem dźwięku.
Długo czekałem aż usuną tą niedogodność i ta zmiana cieszy mnie najbardziej :).
 
Do góry