Codziennie niskie ceny !!!!

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak czy siak to jest jeszcze jakiś dyrektor, który już zapewne głową odpowiada za sprzedaż i raz na jakiś czas powinien wejść na allegro zobaczyć ceny tam i potem zobaczyć ceny u siebie na półkach.. W normalnej firmie tacy ludzie nie mają racji bytu..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem o jakich starych filmach piszecie,ale większość klasyków trzyma cenę,ponieważ są to po prostu lepsze filmy od tych co wychodzą ostatnio...
 

Rafal7

Banned
Wychowanie wychowanie, ale jeżeli ktoś jest tam za kare i czuje się nie tak w tej pracy to niech zrezygnuje.
Ja jestem z małego miasta na Hyde Parku piszą często gęsto o różnych sklepach i o personelu i mówią żeby tam nie chodzi bo obsługa jest nie miła, i takie zachowanie personelu odbija się na obrotach sklepu.
A w małym mieście dobra opinia to podstawa na którą ciężko zapracować, a jak wiecie złe wieści rozchodzą się szybko
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak czy siak to jest jeszcze jakiś dyrektor, który już zapewne głową odpowiada za sprzedaż i raz na jakiś czas powinien wejść na allegro zobaczyć ceny tam i potem zobaczyć ceny u siebie na półkach.. W normalnej firmie tacy ludzie nie mają racji bytu..


Mnie śmieszą aukcje na allegro, szukam danego filmu, przedział cenowy od np 50 do 150. 2 oferty, jedna pod drugą, różnica 30 zł :???::???: czy ci ludzie nie widza co wystawiają nie patrzą na rynek ??
Mało tego jest jakiś sprzedawca co wali cene z 300% sklepowej na filmach i są nawet po 400 złotych :banned:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się z Tobą, ale najlepsi są Ci którzy używane sprzedają i powiedzmy kupi nowy film za 80 zł a po kilku razach obejrzeniu filmu chcą np. 70 zł :) ... przecież jeśli ktoś chce wydać 70 zl na film używany to woli kupić nowy za 80 zl a takich aukcji jest od groma...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Chyba że obejrzany raz, stan igła, pudełko nieporysowane jak inne, no i szereg zdjęć pokazujących stan faktyczny. To jeszcze można dać te 70, ale to i tak za dużo ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zapominajmy jeszcze o kosztach przesyłki, ale powiem więcej - przecież sporo sprzedawców kupuje właśnie w sklepach (promocje) filmy i potem goni je właśnie na allegro w wyższej cenie. Takie oferty wybierają często mieszkańcy mniejszych miejscowości (brak dużych sklepów typu MM) i jakoś biznes się kręci.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie tak jak piszesz Armanig wykorzystywanie jest na maxa jeśli chodzi o małe miasta czy jeszcze mniejsze miasteczka.. plus właśnie koszta wysyłki gdzie też często ceny są z sufitu, bo każdy z nas wysyłał kiedyś i wie ile kosztuje zwykły polecony plus koperta i na pewno nie jest to 8 zl a tyle co niektóre osoby sobie życzą..
Albo np. mieszkając w Warszawie i chcesz się umówić w centrum na odbiór osobisty i gość Ci pisze że on rzadko bywa w centrum i odbiór filmu np. jest tylko na Ursynowie..
I tak się zastanawiam kto komu chce sprzedać film i komu bardziej na tym zależy??? A doliczając przesyłkę plus czas na zrobienie przelewu, stanie na poczcie to jak wychodzi mi 10 zl różnicy to takiego gościa mam w głębokim poważaniu..
Choć niewątpliwie zdarza się kupić filmy po jednym czy dwóch razach obejrzeniu za dobre ceny w stosunku do cen nowych filmów..
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Całkowicie się z Wami zgadzam... znalazłem Trylogie Parku Jurajskiego w miejscowości gdzie mieszka mój brat - wiec odchodziłyby koszty wysyłki. Tylko że gościu za używaną wersję chciał 100 zł bo kupił kiedyś za 139 zł, raz obejrzał. Niby dał promocje 40 zł, ale w tym czasie spokojnie można kupić w promocji za 75-80 zł, wiec naprawde sprzedawcy nie patrzą na rynek.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie patrzą ale strasznie pazerni są... dla przykładu kiedyś sprzedawałem na dvd Star Wars od 1-6 (zmieniałem na bluray) dałem cenę 50% zakupu po 2 dniach od wystawienia już filmy były sprzedane..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jakim cudem zarabia, jak na poczte trzeba dojechać ? zwykły jeden film w kopercie bąbelkowej kosztuje 7zł, a paczka 10-15 zł. ja wysłałem ost 7 filmów na dvd, bez priorytetu i 14 zł zapłaciłem. A na alledrogo takie są średnie ceny za wysyłke. Dhl też mniej nie weźmie. Nie oszukują to fakt, ale nie zarabiają na tym nie wiadomo ile
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To rożnie z tym bywa Kolego widziałem już takie oferty na Allegro że film kosztował 9 zl a wysyłka polecony priorytet 11 zł :) i to nie było raz czy dwa razy... i tyle by się zapłaciło jakby się kupiło ten film...
 

remmyhi

New member
Bo przecież prowizja od all...ro jest mniejsza im mniejsza jest cena towaru. Dlatego przesyłka kosztuje więcej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Każdy sam decyduje, ale dla mnie jest to złodziejstwo jeśli ktoś za jeden film za wysyłkę chce taką kwotę...bo wszyscy wiemy ile kosztuje polecony priorytet i koperta bąbelkowa.
 
Do góry