Codziennie niskie ceny !!!!

woytaski

New member
Bez reklam
ME i electro.pl to ta sama bryndza, w której z racji poprzednich doświadczeń (zdecydowanie negatywnych) nie kupuję...
Więc reklama ta obecnie wywołuje u mnie jedynie potrzebę nagłej zmiany kanału ;)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Media Expert to jest najgorszy sklep jaki tylko być może !!!
Skandalicznie wysokie ceny do tego kontrola wszystkich wpisów - niewygodne opinie w ogóle nie są zamieszczane

dla przykładu Gramofon Denon DP 300 F kosztuje tam - 1795 zł ,bez trudu można kupić ten gramofon nawet - 600zł taniej !!!!

oczywiście takich przykładów jest znacznie więcej

Zdecydowanie odradzam tam jakiekolwiek zakupy - a szczególnie sprzętu audio!
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Media Expert to jest najgorszy sklep jaki tylko być może !!!
Skandalicznie wysokie ceny do tego kontrola wszystkich wpisów - niewygodne opinie w ogóle nie są zamieszczane

dla przykładu Gramofon Denon DP 300 F kosztuje tam - 1795 zł ,bez trudu można kupić ten gramofon nawet - 600zł taniej !!!!

oczywiście takich przykładów jest znacznie więcej

Zdecydowanie odradzam tam jakiekolwiek zakupy - a szczególnie sprzętu audio!


Muszą zarobić na reklamy :)

Chyba MM i Saturn to najbardziej cywilizowane sieciówki.


Wiesz zawsze znajdzie się nie zadowolony klient w każdej sieciówce...
 

Rafal7

Banned
Masz racje Lolek126 ale dużo się czyta że w MM nie robią problemów ze zwrotem i na pewno dużo mniej jest opinii negatywnych na ich temat niż RtvEuro i ME, po minięciu progu tych sklepów mają Cię gdzieś.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Faktycznie :) ale powiem szczerze nie przykładam do tego wielkiego znaczenia...

Lolek, nie rób jaj :)
Zawsze jak Ci się zbliża jakaś okrąglą sumka na liczniku robisz maranton na forum i nabijasz posty pojedyńczymi komentarzami.
Nie rozumiem tego za bardzo, ale już dawno to zauważyłem :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, nie rób jaj :)
Zawsze jak Ci się zbliża jakaś okrąglą sumka na liczniku robisz maranton na forum i nabijasz posty pojedyńczymi komentarzami.
Nie rozumiem tego za bardzo, ale już dawno to zauważyłem :)

Ze względu na szacunek do Ciebie nie będę komentował :)
Dla mnie najważniejsze jest to że mogę sobie pogadać z pewnymi ludźmi na tematy, które mnie interesują. To jest sens bycia na forum.. dla mnie oczywiście..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
....może to kwestia kasy..
A propo tematu to wczoraj tak popatrzyłem na ceny w filmów w saturnie i naprawdę nie potrafię zrozumieć jak to jest możliwe że stare filmy jak świat są po 70 zł - oczywiście nie wszystkie a znacznie nowsze są w cenach niższych np. po 50 zl, a nawet bywa taniej.. to tylko chyba u nas takie rzeczy się dzieją :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Najlepsze jest to że przecież jest tam ktoś odpowiedzialny jakiś kierownik i dlaczego takich prostych rzeczy nie widzi ??? Nie rozumiem - może dlatego tacy ludzie pracują tam gdzie pracują..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Do mnie zawsze kolega dzwoni jak jest w tych sklepach, ja mu mówie jaka cena na alledrogo... w 80% lepiej na necie kupić.. A też nie rozumiem, że stare filmu zalegają na półkach po 70 zł i więcej a niektóre nowe po 50.
Gdyby było taniej, była by większy sprzedaż :/
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Najlepsze jest to że przecież jest tam ktoś odpowiedzialny jakiś kierownik i dlaczego takich prostych rzeczy nie widzi ??? Nie rozumiem - może dlatego tacy ludzie pracują tam gdzie pracują..

Moim skromnym zdaniem dzieje się tak ponieważ ludzie nie pracują zgodnie z zainteresowaniami i nie robią tego co lubią tylko pracują tam gdzie ich rzuciło życie... nie idą za pasją tylko biorą co dają :-(
 

Rafal7

Banned
Moim skromnym zdaniem dzieje się tak ponieważ ludzie nie pracują zgodnie z zainteresowaniami i nie robią tego co lubią tylko pracują tam gdzie ich rzuciło życie... nie idą za pasją tylko biorą co dają :-(

Poniekąd masz racje, często gęsto w sklepach spożywczych ekspedientki są nie miłe i gburowate, zachowują się jakby tam były za kare albo zostały zaciągnięte siłą .
 
Ostatnia edycja:
Do góry