Co z tym forum?????

Status
Zamknięty.

.oO0OoO0Oo.

New member
Moje ulubione przekierowanie:
Gdy próbuję wejść na swój profil a przekierowuje mnie do testu jakiegoś 60 calowego Sharpa. Forum próbuje mi przekazać, że jestem wielki i ostry?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kurde,tyle się mówi na tym forum o demokracji :lol::mrgreen:,a człowiek nie może wejść w ten temat,który chce :D;-)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Jestem ciekawy jak to jest !
Temat wraca co jakiś czas !?
Kto to ogarnia bo skoro działa przez miesiąc OK to po co
Cos mieszać ?! :x
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak powiem tak - u mnie przez chyba 2 miesiące z zainstalowanym Ad Muncher (Win 7,Firefox) nie było ani jednego błędnego przekierowania.
Wczoraj (poza chatą) na telefonie miałem więcej niż normalnie - chyba z 15 błędnych przekierowań i za każdym razem czyściłem historię...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja dziennie błędnych przekierowań mam tak od 5 do nawet 12 dziennie ... na dwóch kompach... dobrze że kilak przeglądarek mam zainstalowanych to jakoś można sobie poradzić ale jest masakra..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja dziennie błędnych przekierowań mam tak od 5 do nawet 12 dziennie ... na dwóch kompach... dobrze że kilak przeglądarek mam zainstalowanych to jakoś można sobie poradzić ale jest masakra..

Lolek,zainstaluj sobie program "Ad Muncher".Wcześniej byłem przeciwny takim programom,ale dzięki niemu nie mam błędnych przekierowań,a co najważniejsze inne strony wczytują się szybciej i nie mają wkurzających reklam...
Tylko Edi pisał że u niego od tygodnia program szwankuje.U mnie jak na razie śmiga bez problemu.
Co innego na telefonie...:evil:
 

porscheee

New member
ja juz nawet klikając na swój profil aby zobaczyć jakies powiadomienia itd wskakuje w temat o kablach lub telewizorach hahah
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,zainstaluj sobie program "Ad Muncher".Wcześniej byłem przeciwny takim programom,ale dzięki niemu nie mam błędnych przekierowań,a co najważniejsze inne strony wczytują się szybciej i nie mają wkurzających reklam...
Tylko Edi pisał że u niego od tygodnia program szwankuje.U mnie jak na razie śmiga bez problemu.
Co innego na telefonie...:evil:

W domu zapewne to zrobię, a w pracy nie mogę nic zainstalować sam :) ale nie mogę pojąc że ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić - jest to jedyne forum które ma takie problemy - przynajmniej ja nie znam innego co by występowały takie przekierowania.
Natomiast na tel mniej korzystam ale nie pamiętam żebym miał przekierowanie jakieś ...
 

eedviking

Banned
:D:D:D;)
20120922130919.gif
 

Rafal7

Banned
I co jeszcze? Może dwie karty graficzne bo jedną rady nie daje
Jak się chce dobrego majstra do płytek to trzeba dobrze zapłacić za metr
Jak się chce dobrego informatyka to tez trzeba dobrze zapłacić i to tyle w temacie
Nic dla tego forum nie będę zmieniał ani dodawał.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Aby jakikolwiek informatyk mógł coś zrobić potrzebne są precyzyjne raporty błędów, których ciągle jest bardzo mało lub znikoma liczba użytkowników ma problemy. Ponawiam prośbę o raporty:
-rodzaj przeglądarki
-system operacyjny
-godzina wystąpienia problemu
-ilość osób na forum

Raporty prosimy zgłaszać HDforum - Kontakt
 
Status
Zamknięty.
Do góry