Co wybrać??

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz ważniejsze są procesory ruchu . I nie słyszałem żeby ktoś się skarżył na smużenie Toshiby.
Widziałaś ten model Toshiby ?
 

ania w

New member
:blagam:KIKI jak jesteś tak uprzejmy, to proszę powiedź czy któryś z tych modeli, co napisałam, oprócz Toshiby, którą dziś obejrzę w molochu, ma dobry procesor ruchu.
Oraz jak dzisiaj będę to co mam nagrać i na czym aby sprawdzić te modele samsunga i tośkę?

Bardzo dziękuję za odpowiedź.
 

vitek

New member
ania w, jak ty jesteś ania to ja jestem chiński cesarz
poza tym mieszkasz w akademiku, masz tv od nieco ponad pół roku i już chcesz kupić nowy, idealnie 42' do akademika
normalnie szał ;)
 

ania w

New member
nie mieszkam w akademiku, bo to był mój sarkazm.
I mogę zrobić zdjęcie swoje pudła wyłączonego. I jestem księgową, więc liczę, ale nie znam się na sprzęcie.
"40pfl6606h test
to jest model 2 klasy niższy niż 8605, jeżeli masz możliwość kupić 8605 to warto dołożyć.
8605 to model 200Hz- rozdzielczość dynamiczna rzędu 950 linii (większość telewizorów LCD wyświetla 550-600 linii) " takie testy proste do mnei docierają. Dziękuję za test. Ten TV odpada, dziękuję
 

ania w

New member
KIKI jeszcze jedno pytanko.
Na co mam zwracać uwagę kupując tą Tośkę? Czy czymś się różnią, matrycą, czy czymkolwiek? Lecę dziś oglądać, jutro powiem jak było :)
 

ania w

New member
Dziękuję :))
a już byłam prawie na prostej :) Samsungi te są super, ale za drogie niestety, Tośka jest w zasięgu.
 

ania w

New member
dobra, znalazłam :
Toshiba 40TL838G - K -> SAMSUNG -> S-PVA
Toshiba 46TL838G - A -> AUO -> A-MVA
i która lepsza?
 

gosc_niedzie

New member
Ostatnia edycja:

ania w

New member
tak tak, spisuję te modele i kilka podanych przez użytkownika Kiki i będę oglądać :) i porównywać i
Masz być jak bulterier!
– Będę.
– Jak wściekły byk!
– Będę!
– Jak Tommy Lee Jones w 'Ściganym'!
– Będę!
– No, to spieprzaj."
:D
 

ania w

New member
a co z tymi matrycami, czytam fora a i tak nie rozumiem...
Która lepsza i czy jest różnica. Czy można gdzieś znaleźć info o tym na tv, czy muszę latać z aparatem i robić zdjęcia z 2-3 cm matrycom ?
 

Oled1969

New member
Może lepiej skorzystać z prezentacji? Każdy z forumowiczów ma inne spojrzenie inne warunki domowe i żadna decyzja nie moze być arbitralnie neutralna tylko raczej mocno subiektywna.Raczej obiektywna być nie może bo z nazwy to tylko opinia nie fakt.Nie lepiej wybrać samemu co się podoba i podjąć rekawicę.Jak sypiesz takimi dowcipami to chyba masz....męskie pewne zdanie?
Na wiele lat to raczej nie kupisz tv bo to nie crt, natomiast rezygnować z plazmy po kilku miesiącach użytkowania?Jak tv ma wogóle nie być słyszalny to może go nie włączać wcale?Pozdrawiam
Raczej ważniejszy jest sygnał dostarczany do tv , jaka matryca błysk czy mat multimedia itd.
 
Ostatnia edycja:

ania w

New member
Witam. Serdecznie wszystkim dziękuję za poświęcony czas, za spostrzeżenia, uwagi, komentarze i propozycje. Dziękuję za rozmowy tel.
Już po problemie :)
 

ania w

New member
Witam :). Wybór padł na philips 6606h/12 z racji kilku zalet:
cena!:)
równomiernie podświetlona matryca:-o
wystarczająco dobrze (czyli mało tnący się film) odtwarza film z usb,
i JEST CICHY, oby tak dalej :) :D
ma mały pilot i jest taki ładny-ma szarą maskownicę (ale strasznie zostają na niej tłuste paluszki) co mi bardzo pasuje do wystroju sypialni, bo nie jest taka ciemna ściana i przez to jest jaśniej w pokoju.
sam poukładał kanały po kolei, nie mamy żadnych pustych kanałów, a Panas pudło 42ST30 to odszukał nam szybciej, ale co drugi program mieliśmy szumy, bo "coś " złapał.

Ale wszystkie modele wymienione przez Miłych Forumowiczów oglądałam, dotykałam itp. A najlepsze jest to, że zaczynałam rozmowę ze sprzedawcami tak:
"poszukuję plazmy do sypialni, cichej, 100 hz "prawdziwych", do 42, matryca mat lub półmat..."
I w każdym molochu otrzymywałam odp.:
"To polecam plazmę. Szczególnie PA SIO NIC. Mam i jestem zwolenniczką (bo byłam też przez 2 kobiety obsługiwana)/zwolennikiem plazm"
Niestety :x wtedy już nie byłam miła.... Nie wiem, czy sprzedawcy są głusi, czy to co się do nich mówi mają w d...???
I co jeszcze jest zastanawiające, że każdy sprzedawca miał plazmę w domu i nic mu nie buczy, brzęczy itp.
Mnie nie stać, a ich tak:!::?::?:

A to pudło to Japońcom na łeb bym z chęcią wsadziła <wrrrrrrrrr>:x:x:x:x:x:x Trudno stosunki międzypaństwowe nieraz bola :x
 
Do góry