Co wybrać po plazmie

KLOSjanek

Member
Bez reklam
A widziałeś kiedyś jak działa Ambi ?
Jak masz warunki to ciemna sala kinowa w domu oczywiście, do codziennego użytku nie tylko do filmów Ambilight jest super.
Ale gadka o niczym nie masz więc nie wiesz czym zabłysnąć:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co ma kino do telewizora ?
Trochę inne technologie i inne potrzeby.
Ambilight jest wyłączany, a jakość i tak pozostaje najwyższa,
Każdy kupuje co chce.
Ze zgłoszeń, maili i rozmów tych co mieli model z ambilightem - większość chce koniecznie kupić kolejny taki.
Ja mam też z ambilightem.
 

FotoVideo

Member
Ambilight jest super podczas oglądania koncertów a tak poza tym zastosowanie nie uzasadnione niby co to ma dodać. upiekszyć podczas ogldnia filmu czy normalnej telewizji ? Zgadzam się z mat74 że pogarsza się odbiór kontrastu ale jak kto lubi.........
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Ambilight jet dobry do wszystkiego nawet do informacji:)
20221020_190547.jpg
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Usuwa ciąże i krawaty wiąże......

Do informacji może się i nadaje może do "Tańców z gwiazdami na lodzie" również ale do filmów......
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszą obroną jest atak !
ALe sarkazm nie potrzebny , każdy widzi jakoś, może zobaczyć na sklepie jakość oleda, może zobaczyć u sąsiada, Może poprosić o prezentację w domu.
Najgorzej gra u tych którzy ... go nie mają !
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Do filmów zmieniasz tryb Ambi
Widziałem to w akcji i moim zdaniem jedyny słuszny tryb to "off".

Mat24 - Ty tak kalibrujesz Philipsa ?
Nie -pytam się Ciebie jako eksperta gorąco polecającego profesjonalną kalibrację.

Ponawiam więc proste pytanie skierowane w twoją stronę- jak profesjonalnie kalibruje się telewizor podświetlany w tym czasie światłem o zmiennej intensywności i zmiennej barwie odbijającym się na ścianach,suficie i innych elementach wnętrza ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja nie robię kalibracji i nie znam się na tym. Ale firma jak przyjeżdża i robi kalibracje - to bez włączonego ambilightu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do informacji może się i nadaje może do "Tańców z gwiazdami na lodzie" również ale do filmów......
No przecież masz lepszy klimat w horrorach ;)
A serio,to miałem ambi przez jakieś 6 lat,no i włączałem go praktycznie tylko do animacji,chociaż fajnie wyglądała scena z pochodnią w Avatarze.

Ciekawe,jak byłoby dzisiaj...
 
Do góry