Co wybrać po plazmie

Krzysiek 74

New member
Cześć,
Przez 10 lat nie interesowałem się telewizorami. No ale plazma zachorowała, wiec szukam czegoś w jej miejsce. Znajomi chwalą sobie ledy z ambilightem. Myślałem że LCD po tylu latach doskonalenia technologii to już miód malina obraz mają , a tu zonk. Kilka wizyt w sklepie i jedyny sensowny dla mnie obraz maja oledy. Tylko cena ciut wysoka bo nie planowałem wydawać więcej niż 3k. Finalnie najbliżej mi jednak do 55 calowego oleda 706 -ambilight musi być koniecznie. Co sądzicie o wyborze, podobno matryca jest od LG, wiec to chyba dobrze. Procesor chyba tez szybki wiec netflix nie powinien się zacinać na pełnej rozdzielczości. Ma to sens?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli mogę doradzić cos od siebie to wstrzymaj się jeszcze chwilę ,ceny spadną więc wtedy będzie łatwiejszy wybór ,Jeżeli chodzi o Philipsa zapolowałbym na OLED 807 co prawda nie kosztuje mało ale sprzęt porządny
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma żadnych przecieków na BF. Ceny akurat zapowiadane od 1.11 mają być wyższe.
Ale i tak na dziś masz specjalne oferty dla niebieskich członków forum i to z pakietem dodatkowo.
Oled za 3 tyś - zapomnij.
Teraz i tak jest promo cena na 55Oled 706 i 55Oled 856.
Ale jeśli 3 tyś to tylko LCD, nawet na mini ledy nie wystarczy.

Czyli , faktycznie masz na dopłatę ?
Czy stanowczo zostajesz z kwotą do 3 tyś zł.
 

Krzysiek 74

New member
Nie ma żadnych przecieków na BF. Ceny akurat zapowiadane od 1.11 mają być wyższe.
Ale i tak na dziś masz specjalne oferty dla niebieskich członków forum i to z pakietem dodatkowo.
Oled za 3 tyś - zapomnij.
Teraz i tak jest promo cena na 55Oled 706 i 55Oled 856.
Ale jeśli 3 tyś to tylko LCD, nawet na mini ledy nie wystarczy.

Czyli , faktycznie masz na dopłatę ?
Czy stanowczo zostajesz z kwotą do 3 tyś zł.
Jest promka u Cleo na 4999. Planowałem 3k gotówka i 2k na raty 0%
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ambilight, chroni oczy, niesie radość , daje wrażenie że obraz jest większy niż jest w rzeczywistości.
Jak inni piszą wprowadza ciepło i atmosferę świąteczną do mieszkania.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Poprzez tworzenie kolorowej poświaty i refleksów świetlnych wpływa negatywnie na subiektywny odbiór kontrastu.
Robienie z kina dyskoteki to poroniony pomysł - ale co kto lubi...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja lubię !
Nie mam negatywnych takich odczuć.
I każdy gość który przybywa nigdy nie mówił inaczej jak - super !
Na pokazach i targach gdzie w historii przewinęło się setki tysięcy - nik nie zgłaszał talich negatywnych odczuć.
I w tysiącach wpisów na wszystkich forach nigdy nie znalazłem takiego okreslenia.
Ale faktycznie - co kto lubi...
 
Do góry