co w zamian za WiFi WIS09ABGN

foton24

New member
Mam pytanie, czy ktoś otarł się w necie o cenę niższą niż 189 + koszty przesyłki za urządzenie
WIS09ABGN ?
A druga sprawa, czy prawdą jest że za WIS09ABGN może działać Pentagram P6132-07, gdyż jak można przeczytać na allegroszu aukcja nuemer (2224781459) to urządzenie powinno działać z telewizorem
LE46C650.
Proszę o info dziękuję.
 

foton24

New member
Czy jeśli kupię taką kartę, mając LE46C65 będę musiał mocno się wysilać żeby zadziałała, to znaczy czy zestrojenie tych dwóch urządzeń karty i telewizora jest jest trudne. Czy trzeba coś zmieniać w sofcie telewizora czy tylko podłączyć obydwa urządzenia i wpisać kod sieci W-lan?
 

marcco124

New member
Netgear WNCE2001 Adapter bezprzewodowy w standardzie N czy ktoś z kolegów używa tego adaptera połącznego z TV a dokładnie UE40D5500 i nowym firmware 1019.
 

marverix

New member
UWAGA!!!

Pentagram P6132-07 (RT 2770F) sprzedawany jest za 39,- na aukcji
allegro.pl/karta-wi-fi-usb-pentagram-hornet-300mb-s-p-6132-07-i2230584278.html

Najpierw wypytałem się sprzedawcy i kupiłem. Karta przyszła do mnie następnego dnia (dzisiaj)! Nalepka "5 years guarantee" i z tyłu widnieje RT 2770F jak byk! :)

Kupujcie póki ciepłe!
 

zzzz84

New member
UWAGA!!!

Pentagram P6132-07 (RT 2770F) sprzedawany jest za 39,- na aukcji
allegro.pl/karta-wi-fi-usb-pentagram-hornet-300mb-s-p-6132-07-i2230584278.html

Najpierw wypytałem się sprzedawcy i kupiłem. Karta przyszła do mnie następnego dnia (dzisiaj)! Nalepka "5 years guarantee" i z tyłu widnieje RT 2770F jak byk! :)

Kupujcie póki ciepłe!


Sprawdzałeś czy działa?
i z jakim tv?
 

pisk

New member
UWAGA!!!

Pentagram P6132-07 (RT 2770F) sprzedawany jest za 39,- na aukcji
allegro.pl/karta-wi-fi-usb-pentagram-hornet-300mb-s-p-6132-07-i2230584278.html

Najpierw wypytałem się sprzedawcy i kupiłem. Karta przyszła do mnie następnego dnia (dzisiaj)! Nalepka "5 years guarantee" i z tyłu widnieje RT 2770F jak byk! :)

Kupujcie póki ciepłe!
Kurka, nie dalej jak 4 dni temu dostałem od sprzedawcy wiadomość:
>Na opakowaniu jest o 2-letniej gwarancji. A co do chipsetu... dobre
>pytanie. Ta karta była robiona conajmniej w 3 wersjach. Pierwsze była
>króciutko, druga (z już inną obudową) miała podane na opakowaniu, że
>jest tam Ralink RT2770F (ponoć zgodny z RT2770R), a teraz, obudowa jest
>jak w "drugiej" wersji, ale info o chipsecie zniknęło, więc nie wiem co
>w środku.

Czyli ewidentnie wskazuje na nową wersję.
Zalecałbym ostrożność.
 

Marian111a

New member
Gratulacje:

Po przeczytaniu postów dotyczących karty USB WiFi do telewizorów Samsung serii B i C postanowiłem kupić karte Edimax EW-7718UN (EW7718UN9BCB00526) i okazało się, że karta działa wyśmienicie z moim Samsungiem UE32C6700. Co ciekawe wykrywana jest jako Samsung WiFi Adapter ?! Kupiłem ją na alledrogo za 49zł a nóż się uda... i udało się 160zł w kieszeni :D. Przetestowałem ją też w sklepie z UE40C6000, UE40C7000, UE55C6500 działa z każdym z wymienionych.

Info może sie przyda komuś kto będzie chciał trochę zaoszczędzić na zakupie karty wifi. (na alledrogo za 98zł)

Testowałem filmy z bitratem do 10Mbps i działały ok no oprócz filmów z DTS, choć te same z USB szły bez problemu nawet z bitrate 20Mbps, Zdjęcia i muzyka ok, Internet działał idealnie.
Dla info, sieć spięta routerem Netgear WDNR3700 z DD-WRT.
Nic nie piszesz jakiego masz dostawcę internetowego, sądzę że nie Polsat, z nim są problemy, tylko EDIMAX ROUTER 6408. Tylko zastanawia mnie po co karta wifi pod USB, przecież Szajsung wykrywa i robi sobie sieć, przynajmniej w moim D8000, czy seria B I C nie ma WIFI ? Umnie szlo wszystko, zacina się 3D oczywiście LTE pOLSAT, ALE TO BUBEL PISZĄ 100, a tester w szczycie totylko 23 Mbps
 

CleaneR

New member
Witam,

Jesli ktos szuka Edimaxa to jest za f7.99 na Play.com - Buy Edimax EW-7718UN Wireless N USB WiFi Card / 300mbps / 802.11n online at Play.com and read reviews. Free delivery to UK and Europe! oraz za f8.99 na http://www.amazon.co.uk/Edimax-EW-7...9BZ4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1333220329&sr=8-1
Amazon z tego co wiem wysyla za darmo do Polski, ale trzeba znalezc t&c.
Wlasnie zamowilem dla corki UE32D5520 i zaraz zamierzam zamowic ta sieciowke, zobaczymy czy zadziala.
BTW za 3 tyg lece do PL, jesli ktos bedzie chcial to moge mu przywiezc, odbior osobisty z Sosnowca/Dabrowy Gorniczej.
 
Ostatnia edycja:

romano_m

New member
A czy jako alternatywę rozważał ktoś access pointa Netgear WNCE2001? Podłącza się go za pomocą etherneta, a on przez wi-fi łączy się z routerem. Nie znalazłem w tym wątku chyba o tym, stąd pytanie. Czy to rozwiązanie sprawdziło by się? Pytam w kontekście podłączenia nie do tv, lecz do odtwarzacza samsung bd-d5300.

Witam, udało sie podłączyć? Chcę zrobić podobnie z routera wysłać sygnał przez wi-fi do access pointa i z niego po kablu do tv
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Dostalem dzis Pentagram Hornet P 6132 - 07 na Chipsecie RT 2770A i działa na C650 na sofcie 3011.0 , niestety na B651 na sofcie 3001.1 juz nie działa. Koszt 49zł z wysylka, kupione na allegro na aukcji podanej wcześniej - podobno kupiłem ostatnia sztuke z tych ktore mialy 5 letnia gwarancja i mieli na stanie
 

mseifer

New member
Dostalem dzis Pentagram Hornet P 6132 - 07 na Chipsecie RT 2770A i działa na C650 na sofcie 3011.0 , niestety na B651 na sofcie 3001.1 juz nie działa. Koszt 49zł z wysylka, kupione na allegro na aukcji podanej wcześniej - podobno kupiłem ostatnia sztuke z tych ktore mialy 5 letnia gwarancja i mieli na stanie

Jak sprawdzić wersję softu?
 

SATAn_

New member
Bez reklam
No i mam problem z Tym zamiennikiem pentagrama. Raz wpialem i dziala. Wyszukalo sieci, ale dalem sobie spokoj, zrobie pozniej. Dzis odpalam TV chce ustawic siec, a Ty zonk, mam tylko wybor sieci kablowej i tyle, wpisanm w dowolny port USB ale nic to nie daje. Jakies sugestie ?
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Dobra po resecie psozlo, ale jak tak patrze na pilot do C650 to nie widze Internet@, na moim B651 jest, jak wiec wejsc z pilota w internecik ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry