Co teraz słuchacie?

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Zdecydowanie na przebudzenie. ;)

Przy okazji. Nasz geniusz gitary, Marcin, w Necie przez niektórych nazywany Paganinim gitary, ma coraz więcej naśladowców w Świecie. :) Jednak muszą chłopcy jeszcze sporo popracować.
Warto posłuchać jego nagrań na słuchawkach. Wszak to akustyka.

[youtube]fA3jFMDBiu4[/youtube]

[youtube]gTEkRjB5Q9g&t=21s[/youtube]

[youtube]7DjoNZvG1VY[/youtube]
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie to jest odkrycie. Sorry Boys i płyta "Miłość".

[youtube]-OZG4q6iSao[/youtube]

Przy okazji. Coś, co miażdży wszystko.
Okrzyknięty najwspanialszym głosem Świata.
Dimash Kudaibergen, kolega i ziomek Daneliy'y Tuleshovey - oboje z Kazachstanu. Często ją linkowałem.
Ciekawostka. Krysia Aguilera dysponuje głosem "tylko" o czterech oktawach. Dimash ma ich 6. Od niskiego basu, aż powyżej sopranu. Niesamowite!

[youtube]mLG8g2ooFSA[/youtube]

[youtube]lFsB5HVnmSA&list=RDEMugxuXP8VIKQZg9jLjqtoZQ&index=2[/youtube]
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Bez wątpienia. ☺️ Na YT jest z nim dużo filmików. Jest nawet cały koncert - dwie i pół godziny. ☺️
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krysia A. na pewno w 3ech oktawach śpiewała, może coś udało się i w 4 zaśpiewać, ale swojego czasu to i nasza Edyta potrafiła w 3ech, a nawet w 4ech zaśpiewać.
W księdze rekordów, solistka o najwyższym piku zanotowała "Meraje Carej" :) i ona w 4ech sobie śmiga. Ale kiedyś oglądałem program i wypowiadali się nauczyciele śpiewu, że to nie o ilość, a o jakość głosu chodzi i przez jaki okres czasu ktoś jest w stanie w danych aktawach zaśpiewać z odpowiednią właśnie jakością.
W przypadku tych chłopaków widać potencjał niesamowity, są młodzi, są nowe techniki śpiewu, przy dobrym nauczycielu daleko zajdą i pomimo, że dzisiaj do śpiewu 2-3 oktawy w zupełności wystarczają, przy odowiedniej jakości, to jeśli mają powyżej to niewątpliwie jest to atut. Aczkolwiek w tym programie mówiono, że dzisiaj szlifuje się, aby wybitny artysta śpiewał w 3ech - 4ech oktawach, ale żeby była to odpowiednią jakość.
Jak wyzdrowieje to posłucham ich na sprzęcie, na tel. to lipa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry