Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Słuchałem jej jedną płytkę tez dosyć klimatyczna i też nie na sobotni wieczór , a przynajmniej nie dla wszystkich :) Najnowszą muszę posłuchać.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
26 listopada premiera nowej płyty Katie Melua w zasadzie jest to akustyczna wersja ostatniego wydawnictwa "Album no.8" płyta znakomita nagrana z udziałem gruzińskiej orkiestry symfonicznej jak ktoś nie ma to naprawdę polecam
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I to jest bardzo dobra wiadomość... A ja mam takie specjalne wydanie koncertowe jej podwójnej płyty też z jakąś orkiestrą i z gruźińskim chórem. Też fajne klimaty, wydanie książkowe. Ale jej płyty są drogie, więc tutaj raczej chętnych nie będzie. Wydanie delux tej "8" z poprzedniego roku ponad 70 zeta, a w biedronce nie ma... :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czy miał ktoś komunikat na Tidalu przy próbie odtworzenia płyty; żądana jakość nie jest dozwolona w subskrypcji użytkowników. Nadmieniam płacę za mqa i takowe płyty odbieram z tą jedną płytą mam tylko problem. Może dlatego że to nowość ...i coś jest skręcone. Pierwszy raz coś takiego mam.
Sonus faber - Artisan of sound. ;-)
 

tobot

Member
Uważam, że wymyśliłam świetny nowy temat :D! A więc każdy z nas jeśli będzie miec ochotę, podzieli się tym co aktualnie słucha :D. Może dzięki temu poszerzymy naszą playliste :D
Na HDTv??? No pomysł świetny :p (jakby nie było innego miejsca)
...nie mniej obecnie zapuszczam Deep Purple, nast. Southern Empire i pewnie ciut przed snem ostatnią tfurczość ;) Drem Theater pt. "A View From The Top Of The World"
A może jednak skończę na Dire Straits :)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Dire Straits bez względu na początku, czy na końcu słuchania, zawsze miło się ich słucha.

Tu się z Tobą w całości zgadzam ,prywatnie uważam że Brothers in Arms to najlepszy album jaki został w ogóle nagrany Ale fascynująca jest sama postać Marka Knopflera - zawsze skromny i umiał dzielić się swoją sławą z innymi tak było np w przypadku utworu "Money For Nothing"

W jednym z wywiadów Neil Dorfsman (jego przyjaciel i producent) powiedział tak ..." Ma mnóstwo wyczucia w swojej grze. Zawsze próbowałem nakłonić go do grania solówek, ponieważ uważam, że jest niesamowitym gitarzystą, ale on mówił: „Co masz na myśli? Jak rockowe solo? Patrzył na mnie z udawanym przerażeniem. Zawsze bardziej interesował się grą zespołową i aranżacjami”
Natomiast jeżeli chodzi o chropowaty głos Knopflera , to w grę wchodziło dużo papierosów ,starałem się żeby nie palił podczas śpiewania ,ale tak się nie stało .Po płycie "Love Over Gold" przyrzekłem sobie że poproszę Marka o cięższą pracę nad wokalami "
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Otóż to. Sam film oglądałem kilka razy, a końcowy występ na Wembley...wróć, widowisko które po dzień dzisiejszy uznawane jest za najlepszy rockowy koncert w historii, przynajmniej kilkanaście razy. Polecam, ale nie na TVP, a na KD w Atmosie, tudzież w jakimkolwiek dźwięku wielokanałowym, szczególnie, ze mamy tutaj w większość występy publiczne i żadne stereo nigdy nie odda atmosfery koncertowej tak jak to w tym wypadku zrobił Atmos. Niemal namacalne wrażenia.
 
Do góry