Co sądzicie o tym modelu w tej klasie cenowej Toshiba 32 C 3500

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Odległośc 3m. moim zdaniem to maximum dla 37''.Ja swojego sharpa 42'' po czterech miesiącach zamieniłem na 46 Toshibę i też oglądam z około 3m, poprzednik po pewnym czasie stał się zbyt mały:roll:.Warto trochę dozbierac i kupic ;coś; większego.
 

crasher

New member
No to ja tez dodam od siebie pare fotek :) Pomniejszone wiec traca troche na jakosci, na zywo kolorki wygladaja jeszcze ladniej. Wiec nie zastanawiac sie tylko kupowac :)
Fotki pstrykane aparatami: Olympus C-765UZ i Nikon D80


P3143862.JPG

DSC_0015.JPG

P3143865.JPG

DSC_0018.JPG

P3143866.JPG

DSC_0019.JPG

P3143867.JPG

DSC_0020.JPG

P3143868.JPG

P3143871.JPG

P3143872.JPG

P3143873.JPG

P3143874.JPG

DSC_0037.JPG

DSC_0027.JPG

DSC_0028.JPG

DSC_0032.JPG

DSC_0034.JPG

DSC_0038.JPG

DSC_0039.JPG

DSC_0040.JPG

DSC_0041.JPG
 

ouzo

New member
Czy ktoś posiadający C3500 mógłby się zlitować i dla dobra ogółu ;) podać jak najbardziej optymalne ustawienia wszystkich parametrów obrazu, aby wyglądał jak najbardziej realistycznie?
 

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
...

Jesli chcecie mam pelna konfiguracje od znajomego z niemiec, ktory posiada 32c3500pg i podeslal mi wsio co poustawiali u niego :)

O ile mozna podziele sie tymi ustawieniami z wami, ale jutro jak tylko bede w domu i spisze z kartki.

Pozdrawiam
 

ouzo

New member
Byłoby super :) Jak fachowcy to ustawiali to powinno być znacznie lepiej niż przy amatorskich ustawieniach na czuja... bawię się nimi, a mimo to nadal mam wrażenie, że coś nie do końca jest w porządku z temperaturą kolorów...
 

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
...

A wiec jak obiecalem tak podaje, dodam jeszcze ze jak dla mnie rewelacja, wiadomo jasnosc i kontrast wedle uznania ale mnie to odpowiada.
Czesc po angielsku czesc po niemiecku, ale wszyscy powinni sie domyslec :)

Backlight 81
Contrast 91
Brightness 68
Colour 35
Tint -10
Sharpnes +13
Black strecz OFF
MPEG sredni
DNR auto
temperatura zimny
3d wlaczony
ROT +3 +2 0
Grun -9 0 +11
Blau +5 +8 +10
Gelb +2 -4 + 4
Mangenta +5 0 -6
Cyan -2 -12 +15
Active backlight wyl
Kino wlaczony
Bass -34
Hoen 0
Balance 0
WOW
SRS 3d wlaczony
Focus wylaczony
Tru bass sredni
aut Lautstarke wlaczony
Bassverst.Int wlaczony
Bassverst.Lautst 50
REGZA Link wylaczony
Auto format wlaczony
4:3 voll wlaczony
Blaues Bild ewlaczony
Zoom balken 1

To tyle ciekawe jak inni ocenia ale ja na tunerze ferguson i tunerze HD cyfry jestem bardziej i zadowolony :)

Pozdrawiam
 

SopranoPL

New member
Dzięki za ustawienia, używam TV kablowej cyfrowej INEA i obraz jest super.
Mam TV od stycznia i jestem bardzo zadowolony. A słyszał może ktoś coś o ich awaryjności? Na coś trzeba zwrócić uwagę? Jakieś pixele? Może paski? Buczenie?
 

ciukier

New member
Witam,
Zastosowałem te ustawienie w 37C3500PG i jest ok ale bez szału, jakieś wielkiej różnicy nie widze.

Pozdrawiam :eek:
 

janonet

New member
Połączenie 37c3500 z PC

lukiasz napisał:
od kilku dni mam przyjemność użytkowac 37C3500 i powiem Wam, że jestem zachwycony!! do tego dzisiaj w końcu uruchomiłem go spod kompa i obraz na max rozdzielczości jest po prostu boski. Moje połączenie to DVI-HDMI, do tego Non stop Kino HD czy discavery HD bajka. Ja gorąco polecam!!

Prosiłbym o informację z jakimi parametramin obrazu na PC i na TV było to połączenie? Moje próby z DVI - HDMI przynisły kiepski rezultat - znacznie lepiej wypadło połączenie VGA - VGA ( analogowo ) karta grafiki GF 8500
z DVI.
 

cat01

New member
Jaki kabel?

No wlasnie - co do przedmowcy. Na jakim kablu mozna osiagnac najlepsze rezultaty podlaczajac ten tv pod pc(hdmi - hdmi, dvi - hdmi, d-sub - d-sub)?
I jaka karta bylaby najbardziej odpowiednia(GF, Radeon)? Zamierzam sie z kupnem modelu 32c3500 i jakiejs taniej karty graficzej do 300zl. Karta z przeznaczeniem glownie do filmowi i internetu, sporadycznie do gier. Bylbym wdzieczny za podzielenie sie doswiadczeniami ze wspolpracy tv z nvidia badz ati. Suche spekulacje tez mile widziane:D
 

heretic

New member
witam!!!
możecie tak z innej beczki napisać
jak długo trwa przełączanie kanałów w Tośce
bo stasznie mnie wnerwia długie ich przełączanie
 

SopranoPL

New member
Witam serdecznie, odgrzewam kotleta bo nie chciałem zakładać nowego tematu, a sprawa tyczy się właśnie tego modelu. Chodzi o skalowanie, wiadomym jest to, że ta wersja Toshiby przy normalnym oglądaniu TV bez formatu 16/9 używa formatu SuperLive1, głowy nie są spłaszczone, super, przy formacier 16/9 wiadomo automatycznie przechodzi w tryb szerokokątny i wraca na SuperLive gdy przełączymy na program bez 16/9. Moje pytanie brzmi jak radzicie sobie z pseudo 16/9 czyli czasem TVN, TVP1, Polsat, obraz wam sie ustawia na superlive1, ale mamy pasy u góry i u dołu, jak sobie wtedy radzicie? Nie ukrywam, że chciałbym w takim momencie mieć obraz na całym ekranie, a nie co chwilę przełączać na format Kino1, który ładnie wypełnia ten format. Proszę o wskazówki, chyba że oglądacie tak jak jest.

To pytanie kieruję także do pozostałych użytkowników, nie koniecznie tego modelu Toshiby.
 
Ostatnia edycja:

SopranoPL

New member
Czy może mi ktoś teraz odpowiedzieć, w jakim formacie ogląda TVP Sport i polsat z pasami u dołu i góry?
 
Ostatnia edycja:
Do góry