co sądzicie o tym ekranie?

kulca

New member
zakupiłem ekran elektryczny, tani nie był, podwiesiłem i mam trochę nie smak, jest dość pomarszczony, brzegi się wywijają, przy wsuwaniu się obciera tylna część, zobaczcie na fotkach (dałem boczne światło, żeby dokładnie pokazać powierzchnię)i napiszcie czy Wasze ekrany też tak wyglądają?
nie mogę dodać zdjęć, ponoć po pięciu wypowiedziach :/
 

kulca

New member
może teraz się pojawią

ekran1.jpg


ekran2.jpg


ekran3.jpg
 

kulca

New member
narazie mam 10 dni na zwrot, więc jeśli osoby mające ekrany napiszą że takich "jaj" u siebie nie mają to go oddam
 

maracz

New member
Ja bym zwrócił, bo naprawdę szkoda się męczyć podczas oglądania filmu na takim ekranie, wiem coś o tym bo miałem taki sam problem z tym że ja wybrnąłem z sytuacji przerabiając pomarszczony ekran zwijany na ekran ramowy i dopiero po takiej przeróbce powierzchnia ekranu to tafla szkła.
 

Argi

New member
Moim zdaniem powierzchnia ekranu jest nie do przyjęcia. Z tego co wiem, to częstą sytuacją jest zawijanie bocznych borderów. Ale tylko borderów. Mam elektrycznego Avtek'a 240MG, powierzchnia może nie jest idealna, ale to co widzę u Ciebie to jakiś ponury żart.
Napisz, proszę, CO TO ZA EKRAN.
Pozdrawiam.
Robert
 

kulca

New member
rzeczywiście, Twój Adeo jakością daleko odbiega, a sprzedawca Kraftmanna obiecał że jakość jego ekranu jest taka sama jak tych droższych :/
u Ciebie bordery są super, u mnie normalnie lakierem namalowane
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
moze nie jest to "klasa super-hiper",ale ekran za 2 tys. nie powinien tak wygladac ! (wlasciwie to zaden nie powinien tak wygladac...)
oddaj go czym predzej- nawet sie nie zastanawiaj !
 

sviru

New member
Ekran za 2000zl... ten ekran nie jest wart 300zl w tej postaci. Za 1500 mozna kupic juz naprawde bardzo wysokiej jakosci ekran z naciagiem. Slaba reklama dla firmy KRAFTMANN.
 

kulca

New member
może mają ekrany dobre, a mi akurat trafił się jakiś bubel, różnie to bywa
teraz przymierzam się do ekranu Kaubera z powierzchnią procine gray, z napinaczami, do zabudowy, co o tym ekranie sądzicie? Ew. jaki inny w cenie ok. 3tyś żeby miał ekran 120 cali i z napinaczami?
 

pa3

New member
Bez reklam
Na tym forum widziałem ekrany rozwijane (Optoma) za nieco ponad 200 zł które wyglądały o wiele lepiej od tego Kraftmanna - ta firma słynie z dobrej jakości ekranów, więc chyba świadomie wcisnęli ci bubel
 
Do góry