Co sadzicie o Sony STR-DN840 ? Warto ?

kilex

New member
Szczerze powiedziawszy wydaje mi się że moje stare Onkyo grało lepiej, menu jest przejrzyste sprzęt ogólnie ok.
Duży plus za to że odpadł mi jeden pilot.
Muszę poczekać na kumpla aż wróci z ferii, ma takie same onkyo jak ja ,wtedy porównam.
Tak czy siak mam miesiąc czasu na oddanie.
Najwyżej trzeba będzie dołożyć so RX-A1030 od Yamahy
 

mucio

New member
Sony STR-DN1044

Witam włąśnie posiadam soniaka STR-DN1040 od paru dni.. do niego podłączyłem kolumny taga harmony 606. testuje to cudo. z tego co wiem kolumny musze wygrzc przez pare dni i dopiero podobno pokarza co potrafią . jeżeli chodzi od soniaka to jako kino domowe wymiata i to niezle. jezeli chodzi o muzyke to jest troszke gorzej lecz nie mozna sie doszukiwac ideału muzycznego w ampitunerze kina domowego. problem natomiast jest taki ze przy ustawieniu a.f.d auto. poprzedni soniak (starszy) włoczal suba. ten natomiast jest pozbawiony tego... niewiedziecz czemu ? z tego co wyczytałem to ta funkcja włacza sie tylko w modelach kanadyjskich i australijskich:hmm::shock::cry::roll: bardzo dziwne... spróbuje rozwią zac ten problem..
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Szczerze powiedziawszy wydaje mi się że moje stare Onkyo grało lepiej, menu jest przejrzyste sprzęt ogólnie ok.
Duży plus za to że odpadł mi jeden pilot.
Muszę poczekać na kumpla aż wróci z ferii, ma takie same onkyo jak ja ,wtedy porównam.
Tak czy siak mam miesiąc czasu na oddanie.
Najwyżej trzeba będzie dołożyć so RX-A1030 od Yamahy

I jak po testach? Zadowolony z zakupu?
 

kilex

New member
Jeszcze nie do końca przetestowałem, brakuje mi DAB radio, nie ma bluetooth więc z iphonem i ipadem łączy się tylko przez kabel lepiej więc używać apple tv.
Salon ma ok 25m2 ,więc jak założę lepszy zestaw głośników to tego nie wykorzystam.
Zastanawiam się jeszcze nad Bose T10, ma bluetootha i pilota konfiguruje się do wszystkich gratów jakie stoją w szafce
 

kilex

New member
Zestaw głośnikowy mam od eltaxa ,więc szału nie ma. Do tego Sony pasowało by dokupić jakiś zestaw od Dali, ale nie wiem czy salon nie jest za mały na taki zestaw. Tak jak napisałem zastanawiam się jeszcze.
 

kilex

New member
na dzień dzisiejszy bose odpada, zastanawiam się jeszcze nad onkyo tx-nr626
ma streeming przez bluetooth i dab , no i jest tańszy ok 600zł
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Ten model Onkyo jest fajny. Oczywiscie znajda sie grzesznicy ktorzy beda pisac, ze powinienes kupic modele wcześniejsze z serii 6 ale nie daj sie prowokowac ;). Zobacz tez Denon X2000 i Pioneer VSX 923.
 
Szczerze powiedziawszy wydaje mi się że moje stare Onkyo grało lepiej, menu jest przejrzyste sprzęt ogólnie ok.
Duży plus za to że odpadł mi jeden pilot.
Muszę poczekać na kumpla aż wróci z ferii, ma takie same onkyo jak ja ,wtedy porównam.
Tak czy siak mam miesiąc czasu na oddanie.
Najwyżej trzeba będzie dołożyć so RX-A1030 od Yamahy


Jak myślisz o RX -A1030, weź pod uwagę też RX V1073, który jest podobny a o wiele tańszy (przynajmniej w UK).
 
Do góry