Co powiecie na nową PS3 super slim?

stefan_a

New member
prosilbym osoby, ktore maja juz wersje super slim od jakeigos czasu o opisanie swoich wrazen :)

czy ten mechanizm wkladania plyt rzeczywiscie jest wkurzajacy i tandetny?

krazy wiele plotek o jakosci wykonania super slim ale cos czuje, ze to ludzie ktorzy nie mieli jej nigdy w rece i powtarzaja ploty, jak to wyglada w rzeczywistosci ?

ciekawe czy ostał sie jeszcze ktos kto z wersja 12gb pamieci flash jeszcze nei kupil dysku:->
w koncu zywany dysk sata to paredziesiat zlotych, a szybkosc odczytu z pamici chyba to rekompensuej ?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
W poprzednich modelach PS3 praktycznie nie było różnicy między zwykłym dyskiem a SSD, także tak bym się na tego flasha na Twoim miejscu nie napalał.

Pozdrawiam,
 

stefan_a

New member
W poprzednich modelach PS3 praktycznie nie było różnicy między zwykłym dyskiem a SSD, także tak bym się na tego flasha na Twoim miejscu nie napalał.

co masz na mysli poprzez "poprzednie modele PS3" ? czy super slim nie jest pierwsza wersja z pamiecia flash ? chyba, ze masz na mysli jakies przerobki graczy slim+ssd ?

699zl za ten model wydaje sie byc ciekawa opcja, na dodatek to market niedaleko domu a nie sklep pana zdzisia z koziej wólki z allegro, ktory sciemnia, ze drugi rok gwarancji to tez gwarancja producenta..

rzeczywiscie nie ma sensu dodawac tam jakies dodatkowe SSD od siebie
www.hardcoreware.net/ssd-on-ps3-performance-guide/
 
Ostatnia edycja:

sylwu

New member
prosilbym osoby, ktore maja juz wersje super slim od jakeigos czasu o opisanie swoich wrazen :)

czy ten mechanizm wkladania plyt rzeczywiscie jest wkurzajacy i tandetny?

krazy wiele plotek o jakosci wykonania super slim ale cos czuje, ze to ludzie ktorzy nie mieli jej nigdy w rece i powtarzaja ploty, jak to wyglada w rzeczywistosci ?

ciekawe czy ostał sie jeszcze ktos kto z wersja 12gb pamieci flash jeszcze nei kupil dysku:->
w koncu zywany dysk sata to paredziesiat zlotych, a szybkosc odczytu z pamici chyba to rekompensuej ?

ogólnie większość gier mam na dysku więc z klapki rzadko korzystam, ale nic wkurzającego w niej nie ma.
jest to moje pierwsze ps3 i powiem tak, materiały jakościowo są ok, pady ok, choć błyszcząca obudowa łatwo się rysuje. jeżeli chodzi o software to jest dostatecznie. dziwię się że sony taka pro firma, a tak czasami komplikuje granie że się odechciewa. konsola nie ustawia automatycznie wyjścia obrazu hdmi lub scart, co jest dla mnie śmieszne, fakt istnieje trik z przytrzymaniem wlącznika ale nie zawsze to działa, sam mialem przypadek kiedy zabrałem plejke do kumpla pograć (crt, scart) i dupa, trzeba było dymać spowrotem do domu podłaczyć pod hdmi i zmienić wejście :-|
konsola potrafi złapać zawiechę i sie zrestartować, podczas przeglądania internetu, tvnplayer itp (w grach mi się nie zdarzyło).
dodam że można zapomnieć o kompatybilności wstecznej, nie pogramy w gry z ps2 czy ps1
też mam 12GB, ale że miałem akurat nieużywany dysk to zaaplikowałem. 12GB jedynie do gier na płytach.
 

gr3go

New member
Wersja z pamięcią 12GB to żart chyba :( 12 GB nawet do gier z płyt to za mało.Kupiłem tą wersję z Move i 5 grami.Po update konsoli i potestowaniu gier zostało mniej niż 500 mb:) Niektóre gry potrzebują trochę miejsca na dysku do instalacji więc wersja bez hdd to pomyłka imho. Jakość materiałów z jakich wykonana jest obudowa stoi na bardzo niskim poziomie. Konsola bardzo łatwo się rysuje przy ścieraniu kurzu nawet miękką szmatką.Osobiście bardziej podoba mi się poprzednia wersja chociaż nie mam wyrobionej opinii co do jakości materiałow z jakich jest wykonana.Do nowej super slim skusiła mnie tylko cena ..
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem kupować super slima kierując się ceną a później pisać, że wersja bez hdd to pomyłka to jest dopiero pomyłka.

Pozdrawiam,
 

gr3go

New member
12gb pamięci nie wystarcza do jakiegokolwiek użytkowania konsoli , chyba że ktoś kupuje ją żeby sobie na nią popatrzeć.Różnica miedzy wersją 12gb a 500 gb to ~300pln. Za 300 pln dokupiłem 1tb hdd + sanki ...
 

sebjag

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam, od razu powiem ze zakupiłem pierwszą konsolę ps3 ss 500 hdd no i okazuje sie ze w zestawie tw. dysk jest osobno. kurna, nie bardzo wiem jak zabrac sie do jego instalu. ....

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
 

sebjag

Klub HDTV.com.pl
vip
Ok. Wczesniej sam do tego dorarlem na szczescie nie niszcząc plejki. Ale wielkie dzięki za help. No i w koncu człowiek może cieszyć się nowym sprzętem :)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
 
Do góry