Co powiecie na nową PS3 super slim?

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nowe PlayStation 3 Slim już oficjalnie! - PS3 Site Polska – … o PLAYSTATION wiemy wszystko!

3162m4w.jpg


2ppms21.jpg


e7ntqq.jpg


Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Kiedy po raz pierwszy pojawiła sie wersja Slim dużo ludzi reagowało z "obrzydzeniem".Myślę , że przyzwyczajenie się do nowej to kwestia czasu.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Super slim ma być mniejsza od fata o 50% a od slima o 25% - idą w miniaturyzację :)
Jestem ciekaw czy coś zmienili jeśli chodzi o bebechy w środku bo nie widziałem jak na razie takiego zestawienia np. w ile nm procek i rsx.

[EDIT]
Jest już filmik z rozpakowania pudła:
http://www.youtube.com/watch?v=nwOsZbZYZTE&hd=1

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bardzo ladne mi sie podoba, moze dlatego ze slim kompletnie mi nie przypadl do gustu, szkoda jedynie ze tak pozno, moze rok temu bym sie skusil ale teraz to juz tylko zostaje czekac na PS4. Ta gora faktycznie wyglada "tanio", na renderach tego nie widac ale juz na filmiku tak nie zachwyca. Biala calkiem fajnie moze sie komponowac w nawiazaniu do innyc sprzetow a w polaczeniu z polyskiem lepiej jak dobrze. Co by nie mowic FAT i tak ladniejszy.

Rudeford: moze nie boombox ale taki Bose po cieciu kosztow :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Do pracy w pionie jest nawet specjalna dedykowana podstawka i tandetna klapka lepiej pracuje w takim położeniu, o czym więc piszesz bluray?

34qwpqf.jpg


2z3tq1f.jpg


2hq5u0m.jpg


Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
na takiego co będzie mi odpowiadał hehe, no po prostu nie leży mi w ręce i tylko to zaważyło u mnie jaką kupiłem konsole hehe, jednym może i pasuje no ale mi niestety nie pasuje, każdy ma inny gust :)
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ta tacka jest otwierana, ps3 już nie "zjada" płyt ? A co do wyglądu na pierwszym zdj. nawet nawet, ważniejsze jednak będzie wrażenie na żywo. Od dnia premiery mam 60GB fata z BC ale jak kiedyś wyzionie ducha to raczej kupie ten nowy model.
 
Do góry