co polecicie z podanych nizej modeli ??

Monkin

New member
Bez reklam
mam 46 cali od 2 lat i wystarcza mi calkowicie
Skoro tak, to nie ma problemu. Modele wybrałeś zacne. Bierz do domu ten, który ci najlepiej spasuje. Ja wiem, że mi już 60-tka wydaje się za mała, gdy oglądam Messiego w akcji. O filmach nie wspomnę. :lol:
P.S. Patrz na smużenie podczas oględzin w sklepach. Czernią bym się nie przejmował. Nie masz w pokoju dwóch tv aby porównywać co chwilę obraz. Jak podregulujesz ustawienia, oko ludzkie się przyzwyczai i zapomnisz o tym parametrze.
 
Ostatnia edycja:

djdolar

New member
o dżizas nowoczesny z tego roku es8000 czy starszy sony hx900 co wybrac co wybrac niewiedzialem ze to bedzie takie trudno wydane 7000 hehehe
 

tojamarcin

New member
jutro ide do sklepu i niewiem z czym wroce serio zarezerwowalem es8000 i hx900 i w dalszym ciagu niewiem co kupic

jak wybrales es8000 i bedziesz mial pasy pionowe na ekranie to po tobie - mam nadzieje ze w nowym topowym modelu tego nie ma choc znajac szajsunga maja gdzies klienta , byle sprzedać - jak kupisz Es sciagnij sobie odemnie plansze testową i sprawdz matryce czy gladka
 

djdolar

New member
jak wybrales es8000 i bedziesz mial pasy pionowe na ekranie to po tobie - mam nadzieje ze w nowym topowym modelu tego nie ma choc znajac szajsunga maja gdzies klienta , byle sprzedać - jak kupisz Es sciagnij sobie odemnie plansze testową i sprawdz matryce czy gladka

kiedy wlasnie jeszcze nie wybralem
powrzucalem na pendriva rozne testowe filmy grafiki inne pierdoly i zamecze ich w sklepie do bolu
 

Mylagos

New member
ES8000 zdaje się mieć niezbyt dobrze wyglądający Clouding.


samsung-ue55es8000-clouding.jpg

The model we tested suffered from clouding. Although the effect is less marked than in the D8000, it's still quite annoying. Bright blotches proved particularly visible in the corners and the middle of the screen.
Samsung UE55ES8000


Więc postaw na HX900 :)

 
Ostatnia edycja:

djdolar

New member
chelsea benfica najlepiej ogladany przezemnie mecz w historii smialo polecam es8000 a co bedzie jak go skalibroje to niewiem
pewnie mega miazga
sa i minusy na polskim jezyku sterowanie glosem kuleje
 

PeterMac

New member
Bez reklam
Heh mając taki budżet jak kolega nawet bym nie miał chwili zawachania i w ciemno brał HX920, polecam recke na konkurencyjnym forum tego modelu.
Z LCD to totalny top class ;) jesli chodzi o jakość obrazu czerń, kolory, wykonanie, ale jak widać niektórzy wolą duperele typu sterowanie głosem inne ficzery nad jakoscią obrazu :)
 
Ostatnia edycja:

djdolar

New member
Heh mając taki budżet jak kolega nawet bym nie miał chwili zawachania i w ciemno brał HX920, polecam recke na konkurencyjnym forum tego modelu.
Z LCD to totalny top class ;) jesli chodzi o jakość obrazu czerń, kolory, wykonanie, ale jak widać niektórzy wolą duperele typu sterowanie głosem inne ficzery nad jakoscią obrazu :)
gdzybys tylko przeczytal temat od poczatku nie pisal bys tego co napisales:hihi:
 

fafix5

New member
chce kupic samsunga 46ES8000 kosztuje 2099euro czy wart jest swojej ceny i czy te pasy pionowe sa widoczne jak to sprawdzic?
 
Do góry