co polecicie z podanych nizej modeli ??

djdolar

New member
witam mam do wyboru nastepujace modele pomozcie jakis wybrac napewno wazne dla mnie jest jak najmniej lub wcale smuzenia przy sporcie pilce noznej czy filmach

Toshiba 46WL863
Toshiba 46YL863
LG 47LM660S
Sharp LC-60LE635E
LG 47LM670S
Samsung UE46ES8000
Sony KDL-46HX900


wyboru musze dokonac tylko i wylacznie z powyzszych modeli doradzcie cos prosze
tv bedzie ogladane glownie w ciemnym pokoju 3,5 - 4 m odleglosc
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
LG 47LM660S
LG 47LM670S

... to są dwa identyczne modele (różnią się tylko i wyłącznie kolorem obudowy), więc już możesz zawęzić swoją selekcję o jeden.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale zdecydowanie za mało danych:
Do jakiej max ?
Z czego sygnał ?
Siedzisz na wprost czy również z boku ?
 

djdolar

New member
Kiki moge wybrac jeden z powyzszych modeli i zaden inny , siedze na wprost zawsze , pokoj jak bunkier zero swiatla , sygnal cyfra i tylko kanaly sportowe 95% pilka nozna w HD
raz od swieta film z BR

co do ceny to nie ma roznicy jaka moge wybierac tylko w w/w modelach
 
Ostatnia edycja:

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moim zdaniem Sharp LC-60LE635E ,przemawia za nim odległość 3,5-4m.obraz jest O.K. tylko brak 3D. Ja mam 50cali i z 4m. jest zamalutki ,coprawda użytkuję 5-rok LG50PC51
 

djdolar

New member
czyli co lepszy starszy model ale full led niz nowszy sharp na wielkosci az tak mi nie zalezy siedze od tv jakies 3,5 - 4 m zawsze mozna zastosowac wysiegnik i w razie potrzebu przysunac sobie tv o te 60 -70 cm
 

Soryu

New member
Bez reklam
Ten sharp to nie jest taki nowszy.
Natomiast "full-led" charakteryzuje się czarną czernią (z racji lokalnego wygaszania) i świetnym kontrastem. Inna sprawa jeśli nie jesteś koneserem kina (kolorów, kontrastów, czerni, itp.) to wtedy dobra zasada: "im większy tym lepszy".
 

tojamarcin

New member
SONY 920 (to chyba to samo co 900 sprawdz) - ma super rozdzielczosc dymaniczną porównywalna z plazmą - wiec plynnosc obrazów w wysokiej rozdzielczosci napewno lepsza niz w samsungach - do samej pilki wybralbym full leda sony - ale najwazniejsze !!!! przy pilce to że !!

w full ledach nie ma Bandingu czyli pionowych pasow widocznych bardzo mocno wlasnie na pilce noznej - zmora samsungów !! nawet bym nie ryzykowal samsunga do pilki tylko brał full leda - sam mam samsunga D7000 i z pasami walczylem bardzo dlugo - a nowe modele samsunga beda mialy zapewne ta sama jakosc wykonania matrycy co poprzedni model czyli tragiczny do pilki tylko full led

zacytuje ci coś "

Z kolei Sony zachwycił nas wybitną rozdzielczością obrazów ruchomych. W porównaniu do Samsunga UE46D8000 oraz plazmowego PS51D8000 film Inwazja: Battle of Los Angeles obejrzeliśmy jak gdyby na nowo zauważając całą masę nie dostrzeżonych wcześniej szczegółów. Dla wielu użytkowników zabrzmi to jak herezja, ale powiedzmy to wyraźnie:
Sony KDL-46HX920 nie ma sobie równych pod względem rozdzielczości obrazów ruchomych, umacniając czołową pozycję telewizorów Sony w tej jakże ważnej dziedzinie.

Także nawet najlepsze plazmy muszą uznać wyższość Sony w kategorii rozdzielczości ruchu. Pod tym względem KDL-46HX920 jest najlepszym telewizorem jaki kiedykolwiek mieliśmy okazję testować. Musimy uczciwie przyznać, że nie znamy lepszego telewizora do oglądania sportu i filmów akcji. "

Tyle w temacie ;)
 
Ostatnia edycja:

Mylagos

New member
A ja podzielę się fragmentem testu TX-P50VT30E, w którym jest wzmianka o modelu HX900:

W trybie 2D testowana Viera jest klasą samą dla siebie. Flagowy TX-P50VT30E oferuje plastyczność i naturalność obrazu najwyższej próby, która naszym zdaniem pozostaje jeszcze poza zasięgiem takich rywali jak Toshiba 55ZL1 czy LED-owe Samsungi z serii D8000. W ciągu ostatnich 3 lat spotkaliśmy się tylko z jednym, jedynym telewizorem LCD, który plastycznością dorównywał Vierze, a był nim to ubiegłoroczny flagowy model Sony KDL-46HX900.

Panasonic TX-P50VT30 kontra Pioneer PDP-LX5090 | TV TEST
 

Monkin

New member
Bez reklam
czyli co lepszy starszy model ale full led niz nowszy sharp na wielkosci az tak mi nie zalezy siedze od tv jakies 3,5 - 4 m zawsze mozna zastosowac wysiegnik i w razie potrzebu przysunac sobie tv o te 60 -70 cm

Telewizory wybrałeś sobie całkiem zacne. Być może powinieneś jednak zweryfikować podejście do wielkości ekranu. Oglądamy z synem namiętnie sport ( głównie mecze piłkarskie, wyścigi samochodowe, siatkówkę i tenis).
Z odległości prawie identycznej jak twoja. Z 3,5 metrów byliśmy zadowoleni z 50 cali tylko przez pierwsze dni, a po tygodniu stwierdzilismy, że jednak przekątna daje największy efekt. 46-47 cali nawet na wysięgniku z 4 metrów to trochę mało. Po tygodniu będziesz sobie pluł w brodę, że nie kupiłeś większego. Przynajmniej celuj w jakieś 55 cali.
 
Do góry