Co polecacie do 4k zł?

janusz

New member
Bez reklam
Ja raczej wydaję kasę na audio, więc mam bardzo skromnego TCL U55P6046, ale mam pokój 14 metrowy. Jestem w 100% zadowolony z obrazu. Android w wersji 6 jest dopracowany, natomiast 7-ka niedawno wprowadzona na razie zawiera trochę błędów, ale ja sobie z nimi poradziłem i nie wróciłbym do poprzedniego. Rozumiem jednak, że wiele osób woli prostsze smarty nie sprawiające problemów (lub mają podłączony TV do innych urządzeń).

Swoją drogą mój P60 gra w domu lepiej niż w sklepie (ciężko go zobaczyć w sklepach), być może dzięki kalibracji, którą Kiki dorzuca.
 
Ostatnia edycja:

hadi2

New member
Dzięki za opinię. Mój Cambridge Audio jest fenomenalny. To sprzęt z pogranicza audiofilskiego. Kupiłem go jak kurs Euro oscylował w granicach 3,3 PLN.
Poczekam do jutra, może Kiki lub ktoś inny się odezwie i doradzi mi zakup , bądź wyśle ofertę.
Trzymaj się.
 

hadi2

New member
Cześć.
Cena jak w temacie do 4 tys.
Skłaniam się do tego TCL U65P6006,bo zachwalacie.
Ale czy z konsolą będzie dobrze działał,bo ktoś pisał o problemie z HDR i Xbox one S.
 

mateuszj14

New member
Trochę się sytuacja zmieniła, można dźwignąć kwotę maksymalną do 4800-5000zł.

Może Philips 65PUS6412/12 byłby lepszy od 65PUS6262 i 58EX703E?
Ewentualnie jakieś inne propozycje?
 

destructor

New member
Bez reklam
Żaden Philips z serii PUS6xxx, poczytaj o problemach z tymi modelami. Panasonic o którym piszesz jak najbardziej, ładne kolory, najpłynniejszy ze wszystkich tv, nawet o wiele droższych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips po update nie ma żadnych problemów.
Możesz śmiało brać.
Panasonic jest bardzo ubogi i w multimedia i w aplikacje.

TCL 6064 ma ANdroida , TCL 6006 jest na Linuksie.
Na wszystkie modele dostaniesz specjalną ofertę dla niebieskich.
 

destructor

New member
Bez reklam
Panasonic nie jest ubogi w multimedia ponieważ można nim sterować za pomocą smartfona, na którym ma się te wszystkie aplikacje i obraz przekierowuje się do tv, ma również sterowanie głosowe przez smartfona. A szybciej obsługiwać androida czy inny system palcem na smartfonie smartfonie niż pilotem do tv, tym bardziej że na smartfonie można używać klawiatury.
 

rafaaaal

Member
Panasonic nie jest ubogi w multimedia ponieważ można nim sterować za pomocą smartfona, na którym ma się te wszystkie aplikacje i obraz przekierowuje się do tv, ma również sterowanie głosowe przez smartfona. A szybciej obsługiwać androida czy inny system palcem na smartfonie smartfonie niż pilotem do tv, tym bardziej że na smartfonie można używać klawiatury.


W dzisiejszych czasach można tak sterować każdym nowym modelem TV, więc żadna to przewaga Panasonica nad innymi markami;)


Nie każdy tak lubi obsługiwać TV. Dla mnie wygodniejszy jest pilot a to już może być trauma w Panasie porównując np. do Samsunga i LG. Ewentualnie myszka/klawiatura ale to też działa w każdym albo większości.
 

destructor

New member
Bez reklam
To po co pisać o tym, że jest to przewaga w innych tv?
Nie każdy tak lubi obsługiwać TV. Dla mnie wygodniejszy jest pilot a to już może być trauma w Panasie porównując np. do Samsunga i LG. Ewentualnie myszka/klawiatura ale to też działa w każdym albo większości.
A ja osobiście nie znam osoby, która po tym jak zobaczyła możliwość obsługi multimediów smartfonem wie gdzie leży pilot. Pilot używany jest jedynie to kanał góra/dół lub głośność góra/dół. Myszka i klawiatura podłączona do panasonica działają. Więc nie należy mówić że coś jest lepsze bo ma androida w sobie, gdyż nie jest to lepsze dla każdego a na pewno nie dla większości.
Zamiast polecać tv pod względem tego do czego został wymyślony - czyli obrazu, jego jakości, płynności to się pisze że posiada android 2000 i dlatego jest najlepszy. To już jest smutne i nudne, bo tak nie jest.
 
Ostatnia edycja:

rafaaaal

Member
Oczywiście że telewizor kupuje się dla obrazu. Jednak Tv też powinien być po kalibracji aby móc się o nim wypowiadać, bo to co widzimy w sklepie potrafi zniechęcić do każdego;)

Czasy się jednak zmieniły i możliwość posiadania fajnych multimediów z ich wygodną obsługą z dołączonego pilota jest w mojej ocenie dodatkowym atutem, a to że TV ma dużo wodotrysków nie dyskwalifikuje go jak gorszego pod względem wyświetlanego obrazu.

Nie jest zwolennikiem androida. Wystarczy, że mam go w telefonie i w razie potrzeby korzystam z niego tak jak opisałeś.

Na co dzień jednak mi android jest zbędny. TV Samsunga obsługuje tylko pilotem bo jest to bardzo proste, szybkie i wystarcza jako jedno urządzenie do wszystkiego. Do tego że jest bardzo mały co jest też jego zaletą. Tym bardziej jak ktoś lubi mieć jak najmniej urządzeń walających po pokoju.

Panasonica TV wybrałem dla ojca. Właśnie ze względu na ładny obraz i niską cenę, a że z multimediów nie korzysta (po za neflixem) to było idealne rozwiązanie.

Jednak sam bym się nie skusił. Wszystko zależy kto czego oczekuje i czego szuka.

Nie promuje żadnego smarta, nie każdy ma co chce.
Dla mnie z obecnych najwygodniejszy był Web OS, teraz mam Tizen bo pilot w Samsungu na prawdę robi robotę.
 

mateuszj14

New member
Testowałem dziś:
55PUS6262, 65PUS6412, 50EX700, 65XE7096BAEP, UE65MU6102 + patrzyłem na reklamę na TLC LT-65VU83B.

Philips na Androidzie działał szybciej niż ten ze zwykłym Smartem.
JVC odpada, kolory blade. Srebrna lodówka była na nim szara.

65PUS6412 vs 65XE7096BAEP
Philips nierównomiernie podświetlony? Po bokach widoczne ciemniejsze miejsca.

Co do płynności to Sony, Samsung i Panas miażdżą Philipsy.

Jak dla mnie to należą się takie miejsca:
1. Sony 65XE7096BAEP vs Samsung UE65MU6102
2. Panasonic 58EX700
3. Philips 65PUS6412

A najważniejsze jest to, że wielkość ma największe znaczenie. Między 55" a 65" jest duża różnica.
Teraz pozostało coś wybrać.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Ja bym zdecydowanie wybrał Panasa choć 65" by kusiło. Ten Sony i Samsung to słabe modele marki ale najważniejsza jest twoja ocena tego co widziałeś na własne oczy.
Powodzenia w wyborze.
 

Ticotorez

New member
Witam,
Mam zamiar zakupić TV 65 cali rozważam zakup następujących modeli:
1) Philips 65PUS8102 - polecany tu na forum
2) TCL U65C7006 - coś po środku
3) TCL U65P6046 - najtańsza opcja
4) a dziś znalazłem taką promocję na TCL U65X9006 + F22B3904R = 6499 zł :)

Proszę o wszelkie porady i sugestie :)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nie bierz 8102 bo wszyscy co go nie widzieli odradzają ! Najgorszy tv na rynku !
Trudność coś napisać bo i tak Philips najgorszy - mam i cieszę się z użytkowania !
 

janusz

New member
Bez reklam
Witam,
Mam zamiar zakupić TV 65 cali rozważam zakup następujących modeli:
1) Philips 65PUS8102 - polecany tu na forum
2) TCL U65C7006 - coś po środku
3) TCL U65P6046 - najtańsza opcja
4) a dziś znalazłem taką promocję na TCL U65X9006 + F22B3904R = 6499 zł :)

Proszę o wszelkie porady i sugestie :)

Wybrałbym opcję 3 bo i tak najważniejszy będzie doprowadzony sygnał, a TV ma na prawdę super obraz.
Druga opcje to 4. Jak chcesz mieć jak najlepszy obraz na dziś i chcesz zaszaleć, a nie stać Cie na Oleda (lub obawiasz się trwałości nowej technologii).
 
Do góry