CMO - Super Tanie telewizory 4K nadchodzą !!!

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To poczekasz, ja raczej poczekam na 90" ponizej 20k i nie musi miec 4K, chyba ze bede ogladal z 2m to jak najbardziej, 4m to kaaawal odleglosci, o 3d juz nie wspominam, bo to jest dobre na tydzien, dwa, w takiej formie jak dzis mamy.
Co do 3d, to ja majac 64" ogladalem z odleglosci ok. 1m-1.5m, dalej to juz byla porazka. Pierwsze zachwyty, znajomi itp. potem juz nikt nie chcial tego kijem ruszyc. Zdecydowanie wole ogladac filmy w 2d, do czasu jak bedziemy miec 3d z prawdziwego zdarzenia.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tak czy inaczej, większy tv to już raczej będę miał w domu. W aktualnym mieszkaniu większy mi niepotrzebny, a znów mieszkania nie zamierzam zmieniać na większe, bo jest pod każdym względem idealne (w kategorii mieszkań) dla nas. Tak więc za jakiś czas, jak junior podrośnie i może pomyślimy o drugim dziecku (a może i nie) to przyjdzie czas na dom - wtedy poszalejemy z wielkościami 80+ :) zakładam, że automatycznie wszystkie będą już miały 4K :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Dokładnie :)

To jest też tak, że mogę dziś iść do sklepu (lub do kikiego) i kupić te 80" Sharpa. Powieszę w salonie i:
- nie zbiednieję, będę żył jak żyłem, bez nagłego przejścia na wodę i suchary,
- telewizor zdominuje cały salon zamieniając go z przyjemnego miejsca relaxu na stricte salę kinową,
- będę sobie myślał każdego dnia, że te dodatkowe 12-14 tysięcy (względem aktualnego 60") mogłem lepiej wydać, np. dokładając trochę kupić używany motocykl, bo poprzeni sprzedałem i trochę mi się już tęskni, a przecież to nie jedyny zakup,
- będę myślał, że zaraz i tak będę kupował nowy tv z 4K, więc po co mi ten?
- będę myślał, że mam duży tv, a reszta sprzętów nie jest już tak hmmm "spektakularna",
- itd, itp.

Reasumując, 80" to super rzecz, ale wymaga DOBRYCH OKOLICZNOŚCI. A te zależą od wielu indywidualnych czynników. Dla mnie, w dniu dzisiejszym, ten rachunek sumienia wychodzi na minus :)

Z drugiej strony wiadomo :) każdy cal na miarę złota :) Też jestem cyferkowym onanistą ;P Jak każdy na tym forum, nie? ;P
 
Do góry