cashback tcl

Rayu93

New member
jak najbardziej popieram
WSTYD TCL
jak robię taką akcje to robię . mówię ze oddaje hajs to oddaje
a nie samemu nie trzymam się swojego regulaminu / terminów a do tego jak widać regulamin jest zrobiony tak żeby jak najmniej ludzi sie załapało / przespało termin / wysłało za wcześnie coś jak juz tu na forum były przypadki - nie można było tego wszystkiego wysłać np na raz w 1 zgłoszeniu zaraz po zakupie zweryfikujemy w ciągu 60dni i damy znać czy na pewno sie załapałeś ? czy za wielka szansa że wszyscy by dali rade to zrobić bez problemów
podejście takie se.

Nie do końca się zgadzam. Jeśli przystępujesz do promocji to zgadzasz się na regulamin taki jaki jest - niezależnie od jego zapisów. Ale nie jest w porządku jeśli regulamin się zmienia po zakupie, a sama firma nie dotrzymuje zapisów / terminów w nim zawartych.
 

bartelas

New member
Te promocje z TCL to dno. Oszuści i tyle. Na samym początku brak działającego regulaminu i odrzucenie wniosku o cashback, bo faktura na żonę. A jak bym miał paragon? Teraz zmiana treści. Co to ma być??? Nawet brak odpowiedzi na informacje, że strona z regulaminem nie działa.
 

bartelas

New member
Napiszę tak. Taka akcja promocyjna to nadaje się do osiedlowego sklepiku 😂. Po tych wszystkich wątkach cashback na forum uważam, że podejście firmy jest niepoważne i działa na jej szkodę. Osobiście nigdy więcej nie kupię ich sprzętu. Nawet jak będzie super cashback. Strach pomyśleć co się dzieje że sprzętem w serwisie jak przy promocji kładą lachę na wszystko
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety masz rację.
Promocja CashBack - była fatalnie przeprowadzona przez firmę.
I firma o tym wie.
Przykro , że trzeba się wykłócać o należną swoja kasę.
 

bartelas

New member
Co Ty piszesz? To jak kupiłem ostatnio telefon na portalu aukcyjnym z dołączoną fakturą to czyj jest telefon mój? Czy poprzedniego właściciela? Pozatym rozchodzi się o to, że nie działał regulamin wywalało "błąd strony 404" a organizator odrzucił zgłoszenie więc skąd miałem wiedzieć o tym durnym wymogu? Działała tylko strona z treścią "często zadawane pytania" i tam nic nie było mowy o tym wymogu. A organizator zwyczajnie mnie olał.
 

firefl

Active member
Bez reklam
cashback jest promocją sprzedaży z tzw. pierwszej ręki. Gdybyś kupił na allegro to nie byłaby sprzedaż z pierwszej ręki. I kwestia własności nie ma znaczenia.
 

bartelas

New member
A co Ty się uparłeś kupna z pierwszej ręki. Istotą tej sprawy jest i piszę już poraz, któryś że link z regulaminem z ich strony nie działał wywalało błąd strony. Ktoś wcześniej też o tym pisał, a znalazloby się pewnie wiecej takich osób.
 

bartelas

New member
Nie trzeba czytać, tylko najpierw musi być ten regulamin!!! Mam wrażenie, że co najmniej dwie osoby lub dwa konta jednej osoby mają problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Regulamin był aktualny, jak była promocja.
Ci którzy mieli problemy a poprosili o pomoc- chyba wszyscy otrzymali zwrot.
Oczywiście tak nie powinno być.
 
Do góry