Call of Juarez: Bound in Blood

Peek

New member
Bez reklam
Witam
Zakładam wątek o polskiej, niezwykle udanej produkcji. Gra wszędzie zbiera bardzo dobre opinie (ocena graczy na gametrailers.com 9.3). Jest to z pewnością konkurencja dla CoD i Killzone 2. Grafika jest rewelacyjna!!! Osobiście nie miałem okazji zagrać, ale możliwe, że ją kupię.
 

mietek099

New member
Wnioskując z obejrzanych filmików prezentujących gameplay, moim zdaniem ta gra nie może się równać z Killzone 2 pod kątem wykonania. Oczywiście oprawa jest przednia a całośc zapowiada się naprawdę ciekawie, ale zobaczymy jak wypadnie gameplay gdy dostaniemy grę w swoje ręce.
 

mataman

New member
Bez reklam
To jest konkurencja dla CoD i K2 ? A niby dlaczego, bo fps? Ale tematyka zupełnie inna. Gra wyglada podobno pieknie i jest bardzo ciekawa lecz to nie ten target.
 

Peek

New member
Bez reklam
Kupiona na allegro nówka za 150!!! Namówiły mnie bardzo dobre oceny graczy (Gametrailers.com 9.2) i dobre oceny stron internetowych (w granicach 8/10). Gra przyjdzie pocztą za prę dni. Z tego co widizałem na filmikach wygląda rewelacyjnie.
 

k0val

New member
Ja bym tego w ciemno nie kupował.Wiele razy trailery nie pokazywały prawdziwej gry ,grafika często jest podretuszowana.Przykładem może być Motorstorm.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Widziałem na xbox360 ,grafa naprawde ładna, bardzo wyrazna .Co do grywalności nie mogę sie wypowiedzieć .
 

pejotpe

New member
Bez reklam
k0val napisał:
Ja bym tego w ciemno nie kupował.Wiele razy trailery nie pokazywały prawdziwej gry ,grafika często jest podretuszowana.Przykładem może być Motorstorm.

Pracowałem kiedyś w Techlandzie - też bym nie kupował :D
 

Szczupaczek

New member
Grałem w to na PC wczoraj...męczyłem się okrutnie.Z trudem skończyłem pierwszy akt. Nie wiem skąd takie wysokie oceny na portalach...coraz częściej mam wrażenie ze duże firmy po prostu płacą za dobre recki.

Śmiać mi się chciało jak w akcji gdzie miałem po cichu, na polu kukurydzy, wszystkich wybić zanim dotrą do mojego brata, zrobiłem to inaczej, czyli w miejscu gdzie siedziałem z bratem , wystrzelałem wszystkich jak kaczki - bez żadnych konsekwencji...Nie podbiegli do mnie szybko i nie rozstrzelali a powinni bo przecież się ujawniłem...

O akcji z niezniszczalnymi końmi już pewnie słyszeliście...
Powiem jeszcze że trzeba uważać gdzie się wchodzi by się nie zaklinować...

Ta gra powinna być dodawana do gazet za 19.99 zł...
 

Peek

New member
Bez reklam
Chyba zapomnieliście, że na PC we wszystko gra się gorzej i gry nie wyglądaja tak ładnie jak na konsole.

Z tego co widziałem gra wygląda naprawde ładnie, a musicie też wziąc poprawke na to, że nie Techland to nie Infinity Ward. Ja na razie na grę czekam, ale jestem nastawiony pozytywnie.. Patrząc na niektóre niezrozumiałe opinie forumowiczów (prawie wszyscy psioczyli na GTA IV ! ! !) to chyba nie nalezy się nimi przejmować;) .
 

Szczupaczek

New member
No po tym:

"Chyba zapomnieliście, że na PC we wszystko gra się gorzej i gry nie wyglądaja tak ładnie jak na konsole."

Zastanawiałem się czy w ogóle podejmować temat...
Ale co mi tam...napisałem to co mnie rozwaliło w tej grze a co nie powinno mieć miejsca , a tym mi wyjeżdżasz z takim tekstem jak wyżej...Zagraj w grę i dopiero wtedy napisz co o niej myślisz...
Później piszesz ze gra wygląda ładnie tylko trzeba wziąć poprawkę bo to nie jest IW tylko Techland...to w końcu gra jest ładna czy nie?

Niezrozumiałe opinie to na razie wystawiasz Ty bazując na filmikach...
 

Szczupaczek

New member
No rzeczywiście ta gra wygląda lepiej na PS3 niż na moim PC...OMG co za porażka jakościowa...

Jak ktoś nie potrafi kodować PS3 nie powinien się za to brać...
 

Peek

New member
Bez reklam
Wiele razy już natykałem się na takie testy (z grami typu np Resident Evil 5 czy Fallout 3). Są one raczej mało miarodajne, nie wydaje mi się, żeby różnica była aż tak duża. Poza tym wiele też zależy od ustawień wyświetlacza, na którym wykonywane są takie testy (opieram to na grrr.pl)
 

k0val

New member
Sony wsadziło tyle kasy w tego "boskiego" cella ,a wychodzi na to że on najmniej się do gier nadaje.Programiści nie potrafią z niego nic wycisnąć a nowe gry bardzo często wyglądają gorzej niż na Xboxie i PC.Przez swoje skomplikowanie okazał się bublem.
 

Peek

New member
Bez reklam
http://www.youtube.com/watch?v=Ok6D...5FBD2E1F&playnext=1&playnext_from=PL&index=45

Filmik raczej zaprzecza niemiarodajnym porównaniom. Polska produkcja graficznie rozwala.

Wersje na PS3 i X360 gier multiplatformowych teraz juz wyglądaja tak samo na next genach, a te porównania są przekłamane, bo w nich zawsze wszytsko lepiej wygląda na X'ie.

To prawda przez pierwszy rok ultipltformowe lepiej wyglądały na Xboxie, ale teraz już programiści potrafią pisać gry na Cella a gry multipltformowe wyglądają tak samo.

Weźmy przykład Residenta 5. Porównania pokazywały, że gra bedzie lepsza na 360, ale po premierze okazało się, że było tak samo jak na PS3, więc nie ma co wierzyć tym porównaniom panowie, poza tym jak czytałem kiedyś chyba na polygamii to duzo zależy od ustawień wyświetlacza.

Według mnie grafika GENIALNA!!!
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No nie, niestety ta gra wygląda na ps3 dokładnie jak na tym porównaniu czyli słabiej (sporo) niż na xklocu i nie chodzi tu o to że ktoś nie włączył fulrgb tylko o to że gra ma dużo mniej detali (np trawa, roślinki itp) a na dodatek ma rozmyte i słabe tekstury. Co do Pc to jeśli jest na tym świecie ktoś, komu wydaje się że jakakolwiek gra wygląda lepiej na konsoli niż dobrym pc i full detalach to radzę najpierw to sprawdzić bo dobry piec i grafika na nim MIAŻDŻY konsole (lekko powiedziane). Wystarczy porównać takiego far cry 2 który na konsolach ma co najwyżej detale medium/low (nie więcej).
 

k0val

New member
Co z tego jak kupisz dobry pc do gier za 5000zł-10000zł ,jak za rok ,półtora cienko będzie na nim z grami nowymi.Gry na pc nie są dobrze optymalizowane i wymaga to ciągłego wywalania kasy w błoto.Po co masz marnować kasę na sprzęt do gier którego potencjał nie jest i nie będzie nigdy wykorzystany w 100%.W miarę jak programiści nauczą się(albo wreszcie pomoże im w tym Sony) pisać gry na cella to gry za jakiś czas będą wyglądać lepiej niż na drogim komputerze złożonym za rok albo dwa.
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Czasy w których gry na konsole wyglądają lepiej niż na b. dobrym pc już dawno minęły. Nie ma to jednak żadnego znaczenia bo na konsolach gra się z zupełnie innych powodów - inne gry, warunki, ...
 
Do góry