Call of Duty: Modern Warfare 2

Ogr

New member
Bez reklam
mataman napisał:
Panowie polecam zapowiedź w najnowszym N+, podniosła mi cisnienie na maxa !!! Najprowdopodobniej jedna z misji będzie rozgrywac sie na pokładzie stacji kosmicznej. Słabo?
To jednak Masta miał racje :D Taki Killzone 3 kosmos itp hehehe :eek:k:
 

rembick

Member
mataman napisał:
Panowie polecam zapowiedź w najnowszym N+, podniosła mi cisnienie na maxa !!! Najprowdopodobniej jedna z misji będzie rozgrywać się na pokładzie stacji kosmicznej. Słabo?
No moim zdaniem słabo.... wyobrażałem sobie jednak MW2 jako kontynuację MW czyli Akcja w niedalekiej przyszłości, wymyślony konflikt jednak pole bitwy realne... Prawdziwa broń, prawdziwe lokacje... a tu trochę przegięcie jeśli to się sprawdzi... Klimat współczesnego pola walki był atutem MW, a tak to zaraz nam się drugie Gwiezdne Wojny zrobią... Takie coś już jest w postaci Killzone więc ten kierunek wydaje mi się chybiony... A taki byłem podjarany na ta grę a ta (jak na razie) plotka mnie trochę ostudziła...
 

Ogr

New member
Bez reklam
Moze ta misja bedzie polegała na dorwaniu Ruskiego naukowca który 20 lat spedził latajac po orbicie hehehe Nie pamietam jak sie nazywa i czy żyje jeszcze :) Przez tyle lat pewnie przypakował z nudy, wiec misja moze byc trudna :mrgreen:
 

mataman

New member
Bez reklam
A czy ktoś napisał że nie bedzie realnych broni i pola bitwy ? MW2 zaczyna się tam gdzie skończył się COD4. Mile high club any one? :D
Zabiło mnie info że wczesna wersja okraszona piekną szczegółową grafiką zasuwa w 720p 60 kl/s i to na pudle ! Niech już będzie październik
 

Peek

New member
Bez reklam
A do tego fantastyczna grafika i... antyaliasing!!! Wszystko w 720p i 60 klatkach. Zapowiada się najlepsza gra w historii!
 

mietek099

New member
Na "najlepszą grę w historii" potrzeba trochę więcej niż rozdziałki 720p, 60 fps'ów i AA. IMO zapowiada się gra świetna, ale do wspomnianego tytułu pewnie będzie jej trochę brakować ;]
 

Peek

New member
Bez reklam
Chodzi mi o to, że gra ma być mega dopracowana zarówno graficznie jak i fabularnie. I bardzo dobrze, mało teraz porzadnych FPSów. Dosyć słaby wg mnie Killzone 2, dobrze zapowiadający sie Wolfenstein i Bioshock 2 to troche ubogo w tym gatunku.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Bioshock to inny gatunek. Bioshock, System Shock czy nawet Half Life nie shutery nastawione na strzelanie.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Raport Neo+ bardzo mnie nakręcił na ten tytuł, i tak wiedziałem, że będzie hicior, ale nie wiedziałem, że tak dopieszczą ten tytuł. Widać, że gry na konsole stają się coraz lepsze.
 

Redundantor

New member
Na kolana :)

http://www.youtube.com/watch?v=XWIJTydRLt8

http://www.youtube.com/watch?v=6ZUmTdeaoiQ&feature=fvst

okladka-640.jpg


A może jednak COD:MW2?

120090710114433_s.jpg


Sorry za XBoxa traktujcie go jakby go tam nie było.

Jako, że premiera 10 listopada 2009 r. już czuję u nas wszystkich atmosferę pokoju najważniejszego polskiego święta narodowego związanego z odzyskaniem w 1918 roku, po 123 latach zaborów, niepodległości. :)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Sam bym kupił, ale przy takim kursie dolara to ponad 450zł !!! Ale bardzo możliwe, że skuszę się na steelboxa, bo ma genialną okładkę!!! Jego cena to 80$, ale liczę, że za jakieś 220 go dostanę.
 

Redundantor

New member
Gra jest pewnie w jakiejś fazie testów. Pudełko ich nie wymaga. Gadżety to w sumie jakiś badziew rzucony na szybko :). Hype musi trwać.

Ja osobiście mam nadzieję, że najbardziej oczekiwana gra roku (FPS) będzie z dobrymi promocjami. Tak jak np.KZ2 był z dowolnym platinum za 1 zł w Empiku, gdzieśtam z Black Hawk down na BD. Gadżety mnie nie kręcą, zwłaszcza, że gra w końcu się nudzi, a zabawki tego typu dużo szybciej. Dla mnie to niepotrzebne zaśmiecanie półek.
 

Mefju

New member
Taka gra jak Cod 4 nigdy się nie nudzi :) , mówię tutaj o multi , przykładem tego jest koleś , który ma zagrane 128 dni :hmm:, noktowizor mi się raczej w życiu nie przyda ,a zwłaszcza jakiś tani dodawany do gry , ale jak Peek skuszę się chyba na steelboxa.Pozdrawiam.
 
Do góry