Call of Duty: Modern Warfare 2

pete1

New member
Kupilem konsole dla tej gry po to zeby pograc w sieci 11 pazdziernika i wlasnie sie dowiedzialem ze ta data to amerykanski system -datowania- a w nim najpierw umieszczaja miesiac pozniej dzien i rok. Kurfa.
 

Peek

New member
Bez reklam
Tak czy siak gra będzie miażdząca, przeze mnie najbardziej oczekiwana gra tego roku. Sądząc po filmikach, które wyciekły z zamkniętych pokazów grafika bedzie wręcz niewiarygodna, a do tego epicki klimat i opowieść godna dobrego filmu. Infinity Ward to najwyższa półka, więc mozna spodziewać się naprawde wiele.
 

premek111

Active member
Bez reklam
pete1 napisał:
Kupilem konsole dla tej gry po to zeby pograc w sieci 11 pazdziernika i wlasnie sie dowiedzialem ze ta data to amerykanski system -datowania- a w nim najpierw umieszczaja miesiac pozniej dzien i rok. Kurfa.
ten 1 miesiac wytrzymasz ,nie martw sie.Gra na pewno wynagrodzi Ci ten miesiac czekania
 

pete1

New member
Wiem wiem ale kupilem konsole na takim biegu i w podstawowej (xbox) wersji zeby tylko zdazyc przed 11 pazdziernika a teraz lezy nieuzywana i sie kurzy. A juz czulem ten zajefajny online. Najlepsze jest to ze kupilem xboxa bo nie mialem kasy na ps3 a gdybym wiedzial ze premiera jest za miesiac to spokojnie wyrwal bym tanio ps3 na ebayu a teraz trzeba kupic hd, kabel do routera, baterie do pada (duzo sztuk) xbox live zeby w ogole pograc online. Ech chyba pozwe tego s........a ktory jest odpowiedzialny za informacje w sprawie premiery bo przez niego utknalem z konsola ktorej w sumie nie chcialem.
 

pete1

New member
premek111 napisał:
opchnij x-box`a i kup PS3,masz czas,pewnie troche stracisz ale cos za cos
Troche za pozno, bylem tak podjarany ze kupilem wszystko co potrzebne do gry a teraz jak bym chcial to opchnac to dostane grosze. Zostane z tym co mam wytrzymam te pare tygodni do premiery a pozniej jatka!!! Kurde jak sobie przypomne te sesje na ps3 spedzone z cod4 miodzio.
 

pete1

New member
Nie wiem ktora jest lepsza, kupilem ps3 zeby pograc w cod4 online, sprzedalem jak tylko wycisnalem z sieci co bylo mozna. Teraz przy premierze 5-tki (6?) kupilem xboxa ale zeby miec to samo co w ps3 to trzeba wydac tyle ile to ps3 kosztuje. Jako ze pracuje na zmywaku w UK ; ) to nie wiem jakie sa w polsce relacje cenowe alu tutaj kupilem xboxa (szybko szybko bo juz zaraz gra wychodzi) nowego za 130, ps3 slim kosztuje 250 wiec roznica 120 ale trzeba dokupic hd (40, 20 gb jak bym chcial taki co w slim to 80) wireless przystawke (40) kabel do pada bo sa na baterie (10) xbox live zeby w sieci pograc (30 na rok) razem 240 czyli 10 mniej niz ps3 tyle ze przy zakupie sony nie musze biegac po sklepach czy buszowac w sieci zeby dokupic niezbedne akcesoria po prostu odpalam i gram. Nie mowie ze 360 jest gorsza ale po zakupie zawiodlem sie na tym co musze zrobic zeby miec tak jak mialem przy ps3 i cod4. Przepraszam za odbiegniecie od tematu MW2 ale przy okazji polityki cenowej microsoftu ponosi mnie.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Szczupaczek napisał:
Ale tylko w Twojej opinii...
Nie tylko...nie obchodzi mnie co tam w ps3 siedzi pod maską a z obu konsol które posiadam zdecydowanie wolę grać na klocu o online już nawet się nie będę rozwodzić bo w tym temacie kloc miażdży pleja pod każdym niemal względem. Niestety dla mnie rzeczywistość jest taka że poza trzema na krzyż eksluzywami na ps3 to ja nie mam zupełnie co robić na tej konsoli jeśli chodzi o gry. Ale żeby się ktoś nie obruszył to dodam tylko że nie obrażę się jeśli z czasem (wedle sony to miało nastąpić już dawno temu) ilość exów na pleja będzie tak duża że to kloc mi się będzie kurzył ale jak na razie się chyba na to nie zanosi.
 
Ostatnia edycja:

pete1

New member
SierzantHarris napisał:
Nie tylko...wali mnie co w ps3 siedzi pod maską a z obu konsol które posiadam zdecydowanie wolę grać na klocu o online już nawet nie rozwodząc bo w tym temacie kloc miażdży pleja pod każdym względem.

Moglbys rozwinac watek? Jeszcze nie gralem na xboxie online jako ze czekam na te wlasciwa gre (czyt MW2). Pamietam z czasow sony ze czasami ciezko bylo z netem, mimo 20gb zdazaly sie chece ze wale w goscia ktorego nie ma w tym miejscu bo straszne opoznienia byly. Jak sie ma sprawa z xboxem?
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Chodzi mi przede wszystkim o wygodę i łatwość gry online z friendsami - wszystko jest bardziej przejrzyste, szybsze, łatwiej zaprosić/dołączyć kogoś do gry, widać zawsze kto w co gra i jaki jest wynik jego gry (np. 1:0 przegrywa arsenalem z chelsea w fifce10, napisane jest nawet w jakim trybie gra się toczy), chwilę po włączeniu konsoli znajomi zapraszają mnie do grupy w której rozmawiamy niezależnie od tego kto w co gra (a wtedy umówienie się na np granie klanem to moment). Do tego dochodzi wspomniana już komunikacja przez headset - w ps3 jak na razie na kilka gier (między innymi ufc i killzone 2) rzadko kiedy kogokolwiek słyszałem a jeśli już to z szumami,przerwami i innymi problemami a na xklocku jeśli nie masz headseta to tylko czekać aż Cię usuną z gry. Dochodzi do tego liczba grających - grając na ps3 w np. ufc 2009 aby kogoś znalezc do gry muszę czekać średnio 3 minuty podczas gdy na xklocku trwało to kilka sekund. Jeśli ktoś kupuje konsolę do grania online a nie zależy mu na tych kilku exkluziwach z ps3 to kupowanie do tego ps3 zupełnie mija się z celem bo poza duuuużo lepszym online w klocu 99% gier multiplatformowych wygląda i działa (animacja) na nim poprostu lepiej i poza lepszymi teksturami konsola skaluje wszystko do 1080p co jak na złość niedowiarkom z obozu sony daje bardzo dużo. Jeśli zaś chodzi o lagi to napiszę że większych różnic nie widzę a wszystko zależy od tego z kim gramy (im dalej tym gorzej), jakie ta osoba ma łącze, jakie łącze i jak skonfigurowane posiadamy my (otwarte porty itp) a także od samej gry bo np w ufc 2009 które działa na jakimś tam lipnym systemie gamespy laaguje na maksa i na xklocu i na ps3.
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Live jest po prostu lepsze od PSN i co do tego nie ma wątpliwości. Microsoft szlifował swoją usługę już przy poprzedniej konsoli i rezultaty są widoczne. Należy jednak pamiętać, że nic za darmo i trzeba za to płacić. Dla mnie to i tak rybka bo nie gram w ogóle po sieci i zdecydowanie wolę samotną zabawę (wyjątek StarCraft). Co do wyższości jednej konsoli nad drugą to nie należy zapominać, że liczą się gry i nic więcej. I o ile do niedawna imo xbox deklasował na tym polu PlayStation pod tym względem, tak teraz sytuacja będzie się odwracać. Ja kupiłem konsolę Sony dla gier związanych z ich poprzednią konsolą czy to przez konkretne serie, czy studia developerskie. I tak nie wyobrażam sobie nie zagrać w Wipeout HD, God of War 3 czy Heavy Rain. Wiedziałem, że muszę zagrać w gry Naughty Dog - na PS3 to Uncharted 2, ale może w przyszłości będzie to nawet nowy Jak&Dexter. ICO oraz Shadow of the Colossus, które być może zostaną odświeżone i wydane na Blu Ray, to jedne z najlepszych gier poprzedniej generacji więc naturalnym jest, że trzymam kciuki za Uedę i oczekuję po The Last Guardian kolejnej gry na 10. Demon's Souls jest świetną pozycją, a że uwielbiam dungeon crawl również nie mogłem nie zagrać. Do tego dochodzi świetne uzupełnienie w postaci multiplatformy: Bioshock, Half Life 2 i kolejne epizody, Mafia 2, Dragon Age, MW2, Bayonetta (ale chyba konwersja Segi będzie skopana !!) i wychodzi na to, że konsola Sony w całym cyklu jej życia jest dla mnie po prostu lepsza.
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie, według mnie Xbox jest lepszy także w single player, nie dość, że łatwiej pisac na niego gry (co w wiekszosci gier multiplatformowych owocuje lepszą grafą), to jeszcze mamy kość eDram odpowiedizalną za AA, potrafiącą zrobic 4xFSAA (może i niedużo, ale w zupełności wystarcza).

Ja trzymam PS3 tylko dla Blu-Raya, Uncharted 2 i innych exclusivów (z reszta kupiłem ja dla MGS4), bo gdyby nie one Xbox by pleja zmiażdzył.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
W moich oczach gier multi lepszych na konsole xbox360 jest coraz mniej ;) Tytuły które mnie interesowały takie jak DEAD SPACE ,COD4,GRID ,Batman ,Resident 5 ,wygladaja tak samo a coniektóre lepiej jak na xbox 360 .Wpadliscie w jakas paranoje wiekszośc gier to szmira i co z tego ze wygladają lepiej jak w to gów.... grac się nie da szkoda czasu !!! Tak powaznie kiedys byłem fanem xbox,a lecz to nie zasłoniło mi trzeżwego pogladu na gry ;) Jak dla mnie xbox stanął w miejscu graficznie i ekskluzywnie :p
Peace
 
Do góry