Buzz Świat Quizów

Caparzo

New member
Bez reklam
ja kupiłem na allegro nie całe 2 lata temu za niecałe 200 zł a teraz trzeba dać koło 3 stówek :/ kpina jakaś
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nawet raczej koło 4 stówek, towar deficytowy = cena w górę.
Ja kupiłem w MM za 199 zł za dobrych czasów :)

Pozdrawiam,
 

atryda

New member
Fascynujące jak podaż-popyt naprawdę działają na rynku :)

Dziwi mnie tylko strona podażowa... czemu sony, albo firma która wyprodukowała tą grę nie odpowiedziała na popyt? Czemu nie szykuje reedycji? Może chce wprowadzić nowego lepszego buzza?
 

einstein

New member
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to w jednym ze sklepów internetowych (nie wiem czy mogę podać adres) znalazłem "Świat quizów" w wersji PL za 124,50zł (plus przesyłka)
 

einstein

New member
Ok, zgadzam się. Tylko uważam że jeżeli jest możliwość zakupu gry w cenie ok. 60% ceny allegro to warto się podzielić tą informacją bez względu na komentarze...

Już nie wspominając o tym że szybko odpowiedziałeś że można taniej kupić a dopiero później to sprawdziłeś...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Mylisz się, samą grę można kupić o wiele taniej niż z buzzerami, gdyż jak sam wspomniałeś na All można kupić grę za 199 zł a ostatnio wersje z buzzerami podchodziły pod 400 zł. Jest wiele taniej czy nie?
A usunąłem ten wpis bo generalnie uznałem, że nic nie wnosi.

A jeśli chodzi o podzielenie się informacją o zakupie taniej gry o 40% to masz rację, przepraszam.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
:)

Aktualne, mylisz się tutaj:
"Już nie wspominając o tym że szybko odpowiedziałeś że można taniej kupić a dopiero później to sprawdziłeś..."

Zauważ, że podpiąłeś się pod dyskusję tuż pod wypowiedziami o wersji z buzzerami w okolicach 400 zł.
Ale nie miałeś na myśli buzzerów i to rozumiem.

Pozdrawiam,
 

einstein

New member
Ok, tylko podając cenę 124,50zł stało się oczywiste że chodzi mi o samą grę. I nie mylę się bo taniej się nie da kupić (przynajmniej nie znalazłem).
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
W tej akurat kwestii faktycznie nie mylisz się :)

Czy stało się oczywiste to nie do końca, bo jak już pisałem w tym wątku kiedyś normalnie w MM kupiłem komplet z bezprzewodowymi buzzerami za 199 zł, a jak wiadomo standardowo wszystko idzie w dół i w przypadku innej gry nie było by nic w tym dziwnego, że gra po kilku latach ze 199 zł zeszła do 124 zł a nawet o wiele niżej.

Pozdrawiam,
 

einstein

New member
Rzeczywiście mogłeś to tak zrozumieć. A swoją drogą wyobrażasz sobie co by było jak bym znalazł tę grę za tą cenę z buzzerami? :)
 

atryda

New member
Witam,



Kupiłem swiat quizzow z 4 buzzerami i wszystko działa swietnie...



Problem polega na tym ze dokupiłem 4 buzzery bez usb i niestety nie działaja


dokupione buzzery sa troche inne i posiadja wlacznik na boku... po przesunieciu wszystkie sie swieca, ale niestety nie nawiazuja polaczenia.



jakies rady? prosze o pomoc
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Co to znaczy buzzery bez USB?
Musi być ten dongiel USB do każdych 4 buzzerów, jeden dongiel obsługuje tylko 4 buzzery, jeśli masz 8 buzzerów to potrzebujesz 2 dongle i finito.

Panowie jestem po wczorajszej sesyjce w BUZZa w 7 chłopa, ta giera wymiata bez dwóch zdań :)

Pozdrawiam,
 
Do góry