Buzz Świat Quizów

bzyq

Member
HELP !!! :blagam:

Gdzie mogę jeszcze kupić grę Buzz Świat Quizów z bezprzewodowymi buzzerami ??

Z powodu tej gry kupiłem głównie konsolę a teraz nie mogę jej nigdzie dostać. :shock:

Proszę szanownych forumowiczów o pomoc :blagam:
 

bzyq

Member
To proszę spróbuj. Jest tylko jedna oferta za 400 zł :x

Jakby to było takie proste to bym tematu na forum nie zakładał
 

bzyq

Member
Dzwoniłem też już nie mają. Ponoć jakiś nakład się skończył i nie wiedomo kiedy będzie następna dostawa....
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To proszę spróbuj. Jest tylko jedna oferta za 400 zł :x

Jakby to było takie proste to bym tematu na forum nie zakładał
Ale jednak założyłeś i zaśmieciłeś forum a wątek o BUZZ już jest:
http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/49586-buzz-quiz-jaka-wersje-wybrac.html

A jakież to jest proste odnaleźć ten wątek przez wyszukiwarkę, ale oczywiście prościej jest zaśmiecić forum i założyć nowy wątek.

Jeśli dla tej gry kupiłeś konsolę to niczym będzie dla Ciebie wydać 300 zł na buzzery bezprzewodowe:
4 BUZZERY BEZPRZEWODOWE/ BUZZ /PS3 /OD RĘKI/ROBSON (1999837254) - Aukcje internetowe Allegro

Lepiej chyba jednak będzie kupić cały zestaw:
PS3 BUZZ QUIZ TV PL / ZESTAW / 2 SKLEPY ROBSON (1999837178) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam,
 

bzyq

Member
Masta_J jesteś naprawdę nudny. A forum zaśmiecasz Ty swoimi moralizatorskimi postami.
Chodziło mi o to, że w przeciągu jednego miesiąca cena gry poszła ponad 100% w górę i być może ktoś miał namiary na jakiś sklep, aukcję etc. w normalnej cenie.
Pozdrawiam idealnego usera forum
 

fara234

New member
Mam ten sam problem co bzyg. Gra z bezprzewodowymi Buzzerami jest nie dostępna w każdym sklepie internetowy. Na allegro zestawy chodzą po 360 zł . Zastanawiam się o co chodzi!?
 

Hep

Member
Ostatnio szukałem dla kumpla zestawu BUZZa. Dowiedziałem się w kilku sklepach, że gra wychodzi z rynku. Nie będzie już dostaw do sklepów, przynajmniej w tej wersji. Jeśli to prawda to ostatni dzwonek na zakup. To by tłumaczyło wzrost ceny.
 

krazy777

Member
Bez reklam
Mój brat prowadzi sklep z grami i gadaliśmy ostatnio o Buzzie. Po prostu przestali produkować więc ich ilość na rynku się skurczyła co spowodowało taki skok cen. Brat miał kilka kompletów i wszystkie poszły za dużą kasę.
 

bzyq

Member
To byłaby tragedia jakby wyłączyli serwery buzza :x
Co do cen to rzeczywiście istne szaleństwo. Mnie udało się kupić nówkę na giełdzie elektronicznej w Katowicach przed świętami za 300 zł a teraz widzę, że na allegro ceny nówek nie schodzą poniżej 500 zł :sad:
 

atryda

New member
Czesc,

podbijam temat. Macie jakies info odnośnie buzzów? Gra jeszcze kiedyś trafi do sklepów czy trzeba się zadowolić wyłacznie allegro?
 
Do góry