Budowa kina na poddaszu

dawidk

New member
pierwsze foto start mysle ze na nastepny weekend
 

Attachments

  • DSC07558.JPG
    DSC07558.JPG
    114,9 KB · Wyś: 408
  • DSC07559.JPG
    DSC07559.JPG
    129,5 KB · Wyś: 460

dawidk

New member
no i na koncowce
Jeszcze projektor
sufit napinany i barek :)
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    104,9 KB · Wyś: 428
  • 2.jpg
    2.jpg
    95,4 KB · Wyś: 307
  • 3.jpg
    3.jpg
    106,2 KB · Wyś: 299

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Przyjemny kącik, ciemny, nowoczensny wystój i fajna kolorystyka, ładne wykończenie związne z kinematografią, ogólnie moje gusta. BArdzo mi się podoba.
Choć dla takiej zabawy w remont, przebudowę, wykończenie zainwestowałbym w lepszy sprzęt i inne ustawienie (Jamo, kolumna przyklejona do ściany, wnęka niepotrzebna, gdzie pozostałe glośniki, central na ziemi, itp. )
Ale rozumie, że pewnie nie było to możliwe, więc nie bede sie czepiał i szczerze gratuluję!
Mało kto ma warunki, by całkowicie przeznaczyć jedno pomieszczenie na filmy :) Tobie się udało.

Pozdrawiam

PS. Czym wykończone są filary i reszta więźby? To jakaś przecierana farba, czy klejona strukutra, materiał, tapeta? W środku jest drewno czy lany beton?

PS2. Znowu niepotrzebnie dublujesz wypowiedzi w roznych tematach. Usuń w "naszych zestawach" (jeszcze mozesz) lub popros admina o przeniesieie.
 
Ostatnia edycja:

dawidk

New member
no niestety tam jest komin innej opcji niema jeszcze kolmny wystawie bardziej w przod .
Sprzet i tak jak dla mnie wystarczajacy az takim audiofilem nie jestem :)
Uwielbiam ogladac filmy
Dziekuje za dobre slowa kosztowalo mnie to wiele pracy
 

dawidk

New member
Przyjemny kącik, ciemny, nowoczensny wystój i fajna kolorystyka, ładne wykończenie związne z kinematografią, ogólnie moje gusta. BArdzo mi się podoba.
Choć dla takiej zabawy w remont, przebudowę, wykończenie zainwestowałbym w lepszy sprzęt i inne ustawienie (Jamo, kolumna przyklejona do ściany, wnęka niepotrzebna, gdzie pozostałe glośniki, central na ziemi, itp. )
Ale rozumie, że pewnie nie było to możliwe, więc nie bede sie czepiał i szczerze gratuluję!
Mało kto ma warunki, by całkowicie przeznaczyć jedno pomieszczenie na filmy :) Tobie się udało.

Pozdrawiam

PS. Czym wykończone są filary i reszta więźby? To jakaś przecierana farba, czy klejona strukutra, materiał, tapeta? W środku jest drewno czy lany beton?

PS2. Znowu niepotrzebnie dublujesz wypowiedzi w roznych tematach. Usuń w "naszych zestawach" (jeszcze mozesz) lub popros admina o przeniesieie.

Jamo 608 wydaje mi sie z sub 250 jest wystarczajacy daje naprawde niezly efekt
co do centralnego narazie jest na podlodze musze tam zamowic jakas polke bo jest niestandardowy wymiar, tylnie na uchwytach za kanapa
Filary drewniane wykonczylem GK i imitacja betonu z firmy magnat
Sciany GK -pomalowane czarnym kolorem SUPER MAT z Tikkurilli
podłoga - wykladzina schaggy 5cm
Jeszcze bedzie kawalek sufitu napinanego podswietlanego
Zdjecia z podswietleniami moze wstawie jutro
Pozdrawiam
 

dawidk

New member
a to zdjecie w zaciemnienu - wszystko sterowane pilotem RGB

Troche kiepska jakosc zdjec
 

Attachments

  • 4.jpg
    4.jpg
    229,1 KB · Wyś: 96

locutus23

New member
a miał być w1200 :?:

ps.mozesz sprawdzic czy masz szumy w wyjsciu jack na słuchawki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry