Brak dźwięku DD po HDMI ARC - TCL P735 + soundbar Denon

Krzyzak356

New member
Witam, chciałem odnowić wątek.
Mam ten sam problem tylko moje HDMI 4arc jest poprawnie podpięte w tv oraz saundbar. Dodam że jeszcze 2 dni temu wszystko było ok, tv został wyłączony w nocy. Rano włączony i od razu nie było już dźwięku.... Proszę o pomoc tv tcl98p745
 

poiqwe369

New member
Cześć. Mam podobny kłopot TCL P635, soundbar polk audio magnifi mini.
Soundbar podłączony do tv przez hdmi3 arc i do tej pory działa dobrze, włączam tv i po chwili automatycznie przełącza mi dźwięk na soundbar i mogę sterować dźwiękiem z pilota tv.
Po podłączeniu Xbox one s już dziwiek w soundbar nie działa, po ratowałem się kablem optycznym, ale muszę z pilota soundbara przełączyć na opt, później już głośność steruję pilotem tv.

Ale największy problem napotkałem po podłączeniu dekodera tv satelitarnej. Teraz już nie soundbar nie działa wcale - ani z automatu ani po włączeniu arc na pilocie soundbara. Po odłączeniu dekodera wszystko wraca do normy, ale chcę używać tego dekodera z soundbar em. Ktoś może miał podobnie i wie jak to ugryźć?
 

laiqus

New member
Witam, chciałem odnowić wątek.
Mam ten sam problem tylko moje HDMI 4arc jest poprawnie podpięte w tv oraz saundbar. Dodam że jeszcze 2 dni temu wszystko było ok, tv został wyłączony w nocy. Rano włączony i od razu nie było już dźwięku.... Proszę o pomoc tv tcl98p745
Mam dokładnie ten sam problem w tlc C835. Jedyne co pomaga to odłączenie wtyczki z soundbar na pare skeund. Strasznie irytujące
 
Do góry