Bowers & Wilkins prezentuje nową serię 800 Diamond

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ładne mi DIY, gość dysponuje całym arsenałem maszyn do obróbki.
Owszem, szacun, ale do mnie to nie trafia.
Jezelii o mnie chodzi, to B&W mają wyjechać z macierzystej fabryki.

Pewnie robi teraz te kolumny seryjnie i sprzedaje na allegro i olxie jako oryginalne. Rekin biznesu:D

W pełni się z Tobą zgadzam B&W mają wyjść z macierzystej fabryki, zrobione przez ludzi z wiatrakami.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Przeglądając ofertę B&W zauważyłem, że przynajmniej subwoofery robią w przyziemnych cenach:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bo takich rzeczy samym scyzorykiem raczej się nie da wystrugać :D Gość miał taki kaprys i sobie zrobił własne, a po wykonaniu widać, że ma pojęcie co robi, ale u nas :D zawsze musi być krytykanctwo to już tradycja narodowa.

Czep się psiego ogona, bo ewidentnie masz problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego.
Paradoksalnie sam reprezentujesz naszą smutną tradycje narodową.

Szacunek za efekt finalny został z mojej strony przyznany, ale o wiele większy w mojej ocenie ma Kolega Savron, a słowo klucz to "inwencja twórcza".

Jest też mała różnica pomiędzy "custom czy DIY", a kopią skrzynek (czyt. podróbek).
Takie kopiowanie skrzynek B&W bardziej mi przypomina chińską replikę Lamborgini, jak produkt z macierzystej fabryki i ja jako miłośnik tej serii, nie skusiłbym się na nie mimo niższej ceny.
Nie umniejszając w żaden sposób zdolnemu wykonawcy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Te 683 S2 też są przyjemne dla oka, pasowałoby kiedyś posłuchać czy zagrają lepiej od Dali Ikon 6 MK2 z marantzem PM 8005




Najdroższe w kompletowaniu zestawu 7.1 B&W są centralne...
 

cezary69

New member
Bez reklam
Czep się psiego ogona, bo ewidentnie masz problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego.
Paradoksalnie sam reprezentujesz naszą smutną tradycje narodową.

Szacunek za efekt finalny został z mojej strony przyznany, ale o wiele większy w mojej ocenie ma Kolega Savron, a słowo klucz to "inwencja twórcza".

Jest też mała różnica pomiędzy "custom czy DIY", a kopią skrzynek (czyt. podróbek).
Takie kopiowanie skrzynek B&W bardziej mi przypomina chińską replikę Lamborgini, jak produkt z macierzystej fabryki i ja jako miłośnik tej serii, nie skusiłbym się na nie mimo niższej ceny.
Nie umniejszając w żaden sposób zdolnemu wykonawcy.


Zrób lepsze :D i się pochwal mogą być nawet takie "podróby"
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Replikę iPhona też mam zrobić, żeby przedstawić swój punkt widzenia co do użyteczności?
Wszak wyglądają tak samo i zapewne dla większości równie są wydajne.
No nie pogadamy, bo ewidentnie nie rozumiesz o czym ja piszę.

Przyznaj się, nosisz Breitlinga z OLX'a?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najdroższe w kompletowaniu zestawu 7.1 B&W są centralne...

Centralne powiadasz ;)

IMG_0169.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zrobię sobie taki żeby zaoszczędzić. Kilka płyt osb, doniczka na górę i jakiś używany mikrofon z OLXa:D Zwrotnicę wezmę z moich Maudio.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oj nie wiem, mnie te się bardzo podobają, a jeszcze bardziej serie z mikrofonem na górze, ale ceny...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dzięki wielkie za materiały. Pomożesz mi znaleźć trochę złomu jeszcze na końcówki Classe? Kable to wezmę chyba z trakcji kolejowej.
 
Do góry