Blu-Ray PHILIPS BDP3000

edips2

New member
Instrukcja obsługi; strona 23; punkt 7 - Aktualizacja oprogramowania.
Tam napisano, że można przez sieć lub przez port USB. Skoro piszesz, że "po kablu" nie idzie, to proponuję użyć drugiej metody.:kom:

Aż takim laikiem nie jestem...:roll: Na stronie internetowej jest tylko oprogramowanie w wersji którą mam już zainstalowana(z pendriva), ale po podłączeniu samego odtwarzacza do internetu, i wybraniu szukania oprogramowania pisze że znajduje nowe i instaluje po czym następuje sytuacja którą opisałem wcześniej... :???:
 

wlodpe

New member
Aż takim laikiem nie jestem...:roll: Na stronie internetowej jest tylko oprogramowanie w wersji którą mam już zainstalowana(z pendriva), ale po podłączeniu samego odtwarzacza do internetu, i wybraniu szukania oprogramowania pisze że znajduje nowe i instaluje po czym następuje sytuacja którą opisałem wcześniej... :???:

Jaka nowsza wersja softu jest dostępna w sieci? Czy po ładowaniu robisz zgodnie z instrukcją twardy restart odtwarzacza, jak piszą w instrukcji?
:?
 

edips2

New member
Jaka nowsza wersja softu jest dostępna w sieci? Czy po ładowaniu robisz zgodnie z instrukcją twardy restart odtwarzacza, jak piszą w instrukcji?
:?

Wersja którą można pobrać ze strony:http://www.p4c.philips.com
Wersja: V1015.1, Plik ZIP, 21.09 MB, Data publikacji: 2010-04-27

Ta sama co mam już zainstalowana. TAK twardy reset. Po wejściu do menu okazuje się że oprogramowanie jest to samo co było i nadal znajduje nowe i chce je instalować...i tak w kółko...:-?
 
Ostatnia edycja:

edips2

New member
Już wszystko ok, oprogramowanie zainstalowane i działa wszystko.

W związku z tym że nabyłem PS3 to odtwarzacz jest mi już zbędny, jeżeli ktoś byłby zainteresowany kupnem to proszę na priv.
 

Przemoxd

New member
Mam pytanie .Wgrałem nowy soft i mam problem z odczytem plików tekstowych z usb(nazwa pliku txt i filmu ta sama). Proszę o radę:(.Pozdrawiam
 
Do góry