Blu-ray do systemu stereo

dartman

New member
Niem mam żadnych doświadczeń z Bluray, raz podłączyłem u siebie ps3 ...

51'ke można w zasadzie kupić w ciemno, 91 to już inny wydatek i tutaj bez testów domowych się nie obejdzie.

Jutro pewnie kupię i pobawię się przez weekend. Jestem bardzo ale to bardzo ciekawy.
 

BoDeX

New member
Ale pamiętaj, bez softu Blu nawet nie podchodź ..... polecam Pata M.
Jeśli zgra się z pre-ampem, to może być nieźle . CD oczywiście jako coax.
 

dartman

New member
Mam wiele płyt CD Pata M. Nie przepadam z nim szczególnie ale trzeba przyznać, że trzyma dobry komercyjny poziom.

Jedna jego płyta jest naprawdę dobra, w duecie z Charlie Haden'em, super.

Jakby ktoś chciał mi pomóc i zajrzeć z BR odtwarzaczem to zapraszam.

Pozdrawiam,
 

dartman

New member
Kupiłem w końcu Samsunga 3600 by mieć komplet do plazmy.

Podłączyłem po toslinku do DAC'a stereo, 48kHz oraz w drugim podejściu bezpośrednio do pre i końcówki stereo.

Posłuchałem tradycyjnych płyt CD. W obu przypadkach bardzo źle, trochę lepiej z DAC'iem (co było do przewidzenia).

Teraz zgodnie z sugestiami nabędę soft BR pana Pat Metheny do jakiegoś wydania CD, które mam i posłuchamy ...

pozdrawiam,
 

Argi

New member
Witam
Nienaprawialna awaria Philipsa dvp9000S przyspieszyła moją decyzję zakupu odtwarzacza BR. Będzie to chyba właśnie 51fd.
Mam jeszcze do Was pytanie: Czy odtwarzacz ten bez problemu wykonuje downmix 7.1 do 5.1? Mam dosyć wiekowy ampli i na razie zamierzam podawać mu 5.1 po analogu.

Sorry za OT w temacie stereo, ale piszą tu osoby, które już mają w swoich łapkach sprzęt jaki mnie interesuje :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry