Blade runner

bubafat

Active member
Bez reklam
Widzialem film dwukrotnie i choc jestem fanem pierwowzoru i gatunku, a sam sequel mi sie podobal, uwazam ze te wszystkie peany, zachwalajace film jako arcydzielo, sa mocno przesadzone, a dostajacy slowotoku recenzenci, marnuja niepotrzebnie energie.
Mysle, ze moze dopiero Director's Cut moglby w znaczacy sposob poprawic odbior tego filmu. Niestety jako colectible item zdarzyl sie wyprzedac ;)

7eff3d93-332b-4cd8-83d3-4fd944d8f124._SR300,300_.jpg

Teraz pytanie. Moj pies nie chce tego pic. Czy w zwiazku z tym, jest on prawdziwy, czy sztuczny? :)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Słucham właśnie na tidalu soundtracka z blade runnera i jest póki co nieźle klimatyczny. Na tv planete i program świat z góry, pasuje muza jak ulał :)
 

pantomima

Banned
Widzialem film dwukrotnie i choc jestem fanem pierwowzoru i gatunku, a sam sequel mi sie podobal, uwazam ze te wszystkie peany, zachwalajace film jako arcydzielo, sa mocno przesadzone, a dostajacy slowotoku recenzenci, marnuja niepotrzebnie energie.
Mysle, ze moze dopiero Director's Cut moglby w znaczacy sposob poprawic odbior tego filmu. Niestety jako colectible item zdarzyl sie wyprzedac ;)

7eff3d93-332b-4cd8-83d3-4fd944d8f124._SR300,300_.jpg

Teraz pytanie. Moj pies nie chce tego pic. Czy w zwiazku z tym, jest on prawdziwy, czy sztuczny? :


Buba - ty chyba chodzisz tylko do kina glownie po to , by moc pozniej po seansie(majac wlasne wyobraznie) skonfrontowac swoje wrazenia ze stanowiskiem reszty odbiorcow , tudziez wspomnianych przez Ciebie recenzentow co ...
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Eee. Pudlo. Z nikim, niczego nie konfrontuje. Jak widzisz jak cos komentuje, to wylacznie jesli cos jest wyjatkowego albo wyjatkowo zenujacego. Tu masz wkretke na sprytny produkt placement
Nie przepadam za Jasiem ale przeciez nie napisze ze to whiskey dla psow, bo moze akurat blend im wyszedl.
Troche lipa musiec tlumaczyc humorystyczne wypowiedzi . ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzialem film dwukrotnie i choc jestem fanem pierwowzoru i gatunku, a sam sequel mi sie podobal, uwazam ze te wszystkie peany, zachwalajace film jako arcydzielo, sa mocno przesadzone, a dostajacy slowotoku recenzenci, marnuja niepotrzebnie energie.
Mysle, ze moze dopiero Director's Cut moglby w znaczacy sposob poprawic odbior tego filmu. Niestety jako colectible item zdarzyl sie wyprzedac ;)

Myślałem, że będę mocno odosobniony w swojej opinii (jedyny na forum który ma "ale") - szczególnie, że również jestem fanem (82r.), już nie wspominając o gatunku, a tu proszę, rozumiemy się doskonale.
Ja jeszcze zrobię drugie podejście, ale już na spokojnie w domu.

Niewątpliwie zjawiskowo audio (ciary), ale tylko momentami i tutaj śmiało mogę wystawić 10/10, tyle, że to są pojedyncze fragmenty, ale już jako całość wypada "tylko" dobrze.

Mówiąc wprost - upa mnie tak bolała od tych dłużyzn (o kilka za dużo), że momentami miałem ochotę wyjść.
Zobaczymy w domu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powtórzę raz jeszcze że gdyby reżyser nie chciał pokazać wszystkiego na talerzu co i tak widz mógł sam skumać to wtedy film byłby o te 20-30 min krótszy, a do tego deko szybsza akcja i inaczej byłby odebrany przez wielu ludzi.. jest za długi ten film..
 

bokciu

Banned
Mówiąc wprost - upa mnie tak bolała od tych dłużyzn (o kilka za dużo), że momentami miałem ochotę wyjść.
Zobaczymy w domu.

Obejrzałem i się zgadzam - film zbyt mocno rozciągnięty, spokojnie można było go zmieścić w 2 godzinach. Strona wizualna jak i dźwiękowa na wysokim poziomie, natomiast cała reszta nie powala, a szczególnie nasz protagonista z tą samą miną przyklejoną przez całe 2,5h.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W weekend jakoś obejrzę.Póki co,na szybko sprawdziłem jakość i obraz mi się bardzo podoba.
Dźwięk również niezły ;)
Mam jeszcze inne wydanie,z gorszą ścieżką dźwiękową - bez 7.1 i TrueHD/Atmos.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To oby jakimś cudem nasi nie spie.. tego o czym piszecie.. :- ) Zgadzam się, że film mógłby mieć o jakieś 20-30 min mniej minutek.. byłoby chyba fajniej.. w kinie jednak tyłek boli :- ) zobaczymy jak będzie w domu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja lubię 3d, ale nie w takim filmie :) to wg mnie jest film typowo do obejrzenia w 2d. Tak jak i np Bonda nie dałbym rady w 3d oglądać .. Aż takim fanatykiem 3d nie jestem.. :) 2d zamówiłem.
 
Do góry