[Nasze Zestawy AV] Big Boy Toys

lobos

New member
Bez reklam
Dobra myśl. Daj im się wygrzać i z czystej ciekawości spróbuj podłączyć podwójnym przewodem.
Wg. testu powinno być jeszcze lepiej :-D
 

vectra1

Member
Bez reklam
Nice :)
Gratulacje.

Spróbuj potestować z dwoma parami kabli, Lobos kiedyś wrzucał test, z którego wynikało, że przy rozdzieleniu sekcji lepiej się sprawują, chętnie poczytałbym o takim porównaniu zrobionym przez jednego z nas, będzie przynajmniej rzetelnie :)
może faktycznie coś w tym jest...

Dzięki
Czytałem ten test i dotyczył Opticon 8.
Wedle autora różnice były duże i nie ukrywam przeszło mi to przez myśl :D
Natomiast dopóki nie kupię Marantza SA jako źródło powstrzymuje się od poważnych porównań bo blu jako źródło w takim systemie to pięta achillesowa.
Kolejna kwestia niech sobie trochę pomruczą zanim je będę męczył :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja gdy miałem kiedyś podłogówki i wzmak stereo podłączyłem na dwa kable, na trzech wzmacniaczach robiłem taki motyw i zawsze było na plus, teraz nie mogę bo w Z3 nie ma takiej możliwości.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kolumienki piękne, niesłuchalem ich ale barwa zbliżona bardziej do ikon cze zensor? Gratulacje;-)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Jestem też jestem ciekaw jak Bipo, kiedyś jak kasa będzie to kupie Opticon 2 zamiast swoich Z3. Podoba mi się że jest wstęga.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

vectra1

Member
Bez reklam
Dzięki - zdecydowanie kolumny stoją bez maskownic :)
Co do porównania względem Ikonów 6 Mk2 nie miałem okazji.
Dalej zachowane jest granie dali czyli duża ilość szczegółów i wysunięte wokale, ale z Zensorami nie ma co porównywać.
Wrażenie podobne jak miałem przy PMA-1520ae przy większych głośnościach dźwięk w Zensorach zaczyna męczyć.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Mały upgrade stereo :)
2016-09-15 15.11.14_1473945172778.jpg

2016-09-15 15.12.00_1473945172668.jpg
 

lobos

New member
Bez reklam
Wreszcie! Piękny klocek i bardzo fajny kabelek do połączenia z PM :) :eek:k:
Napisz jak wrażenia w porównaniu do blu Denona?
Gratuluję zakupu :)
P.s. uzupełnij sygnaturę ;-)
 
Do góry