Battlefield Bad Company 2

zbynio81

Member
szlak trafia człowiek jak xbox360 ma POLSKA wersje tej gry a PS3 walnieta angielska. Na cholere mi okładka w naszym jezyku i instrukcja obsługi, której nigdy przy niczym nie używam.

Wydawca POLSKI gry na PS3 powinien dostac ładną kare za to. Najlepiej kupywac gry z GB i wówczas może by ruszyli dupska do tłumaczenia a nie pojechali po najmniejszej linii "zysku"

Dla mnie DUBBING jest ważny z racji "POLSKOŚCI" i tyle nawet jeżeli jest zwalony to i tak z roku na rok wychodzi nam to lepiej.

Mimo wszystko i tak kupie gierke-widząc mały plus-nie mając opcji wyboru języka PL,żona i mały brzdąc nie będą słyszeć przekleństw po POLSKU.
 

Peek

New member
Bez reklam
Jestem po kilku singlowych seansach z grą. Na pierwszy rzut oka rzuca się oprawa audiowizualna grafika jest piękna, ale to co leci z głośników przy dobrym kinie domowym to jest masakra taka jakiej jeszcze nie słysząłem w tej generacji!!! Dźwięki są prefekcyjne, strzały! pluszcąca woda! chrupiący śnieg ahh!!! Wszystko w dts!!! Bardzo intensywna rozgrywka, system destruction 2.0 fantastycznie sprawdza się w praniu, dawno nie grałem w tak dobrego FPSa.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Wytrzymam do poniedziałku. Wytrzymam do poniedziałku. Wytrzymam do poniedziałku.

Cieszy, że single jest intensywny :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja gram na x360 dubbing polski jest mega wulgarny :D Tyle kur.... to nawet nasz Boguś nie słyszał haha i ten Pazura :lol: Grafa zabija:blagam: lecz w sumie czegoś mi brak :-( moze realizmu postaci z COD i ta broń hmmm ?
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja kupiłbym już dawno, ale strasznie zdenerwował mnie brak polonizacji na PS3. Poczekam na jakąś aktualizację, albo i nie.. :p
 

macek

New member
Bez reklam
A ja mam pytanie,istnieje mozliwosc dodania kodu do drogiej konsoli?mam na jednej potrzebuje na drogiej:-|
 

Peek

New member
Bez reklam
Gra jest GENIALNA!!! Całość jest tak sycąca jak żadna inna gra w jaką ostatnio grałem (a troszke tego było:-D) Oto moje mini recenzja, czyli wyliczenie wad i zalet:

+Przepiękny dźwięk!!!
+ Piękna grafika!
+ Fajny humor
+ Destruction 2.0 (coś fantastycznego!)
+ Zróżnicowanie (strzelanie z różnych pojazdów, prowadzenie pojazdów, a nie tylko strzelanie i strzelanie)

- Fabuła
- Aliasing

Gra jest naprawdę znakomita!!! Póki co jeśli miałbym wystawiać ocenę byłoby to 9.4, tak jak w Neo Plusie.
 

klemens007

New member
No właśnie , czy ma ktoś jakieś rzetelne info na temat jakiejś łatki po polsku? Może jest ktoś na forum co ma jakiegoś szpiega w sony. Szlag minie trafia jak posiadacze x-klocka i pc zciągną sobie kopie z neta po polsku a ja wywaliłem prawie 200 zyla i dostałem gówniana okładkę po polsku. Tylko nie walić mi tu tekstów o nauce języka bo na konsoli grają moje dzieciaki które z racji wieku nie muszą znać j.angielskiego
 

ps_user

New member
Bez reklam
Tylko nie walić mi tu tekstów o nauce języka bo na konsoli grają moje dzieciaki które z racji wieku nie muszą znać j.angielskiego

No to pięknie jak ty takie gry zamierzasz dzieciom serwować. W polskiej edycji "kurfy" się sypią jak śnieg tego roku. Ale to twoja sprawa :p

Generalnie polskie audio przydało by się jako opcja, bo poziom i autentyczność tej produkcji spadnie moim zdaniem po wybraniu PL.
 

matiashek

New member
ja bym bardzo chciał posłuchać naszego soczystego łacinskiego języka. Cezary Pazura zarąbiscie wpasował sie w swoja postać. Czekam na jakąś łatke
 

klemens007

New member
No to pięknie jak ty takie gry zamierzasz dzieciom serwować. W polskiej edycji "kurfy" się sypią jak śnieg tego roku. Ale to twoja sprawa :p

Generalnie polskie audio przydało by się jako opcja, bo poziom i autentyczność tej produkcji spadnie moim zdaniem po wybraniu PL.

Od moich "orłów" sam byś się jeszcze kilku zwrotów nauczył:wink:

Przeciez jest wybór anglik/polski
Jest wybór na PC i X-a a co z łatką spolszczenia na PS3. Ma ktoś jakieś info
 

nolf

New member
Mi się gra również bardzo podoba. Co do singla po godzinie czy 2 gry go olałem bo to nie jest gra do singla. Multi wyjaśnia strasznie. a gra w drużynie z ziomkami i do tego z słuchawką to dopiero zabawa. Jak ktoś katował CSa z Team Speakiem to na pewno będzie wiedział o czym mówię :) Dziś tak sobie pomyślałem, że to taki trochę stary Red Alert w 3D (tylko siedzimy w samym środku wojny) jak słyszę teksty Rosjan. W końcu można się poczuć naprawde jak na polu bitwy gdzie możesz rozwalić cokolwiek jak również wsiąść i odjechać stojącym pojazdem czy to będzie czołg, motorówka czy też helikopter. Jak ktoś lubi tego typu zabawę pozycja obowiązkowa i chyba szybko nic jej nie pobije. Jak macie ochotę pograć w drużynie zapraszam do kontaktu online. Mój nick w PSN "michu69" See You on Battlefield ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja osobiście w online'a grałem tylko w demie, a tak to gram tylko w singla. Za każdym razem jak uruchamiam ta grę to twarz mi się śmieje, bo widzę jaka jest piękna.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Faktycznie grafa b.ładna. Nie spodziewałem się aż tak dobrej oprawy AV.
Nie doświadczyłem jeszcze wspomnianego dźwięku w DTS, bo mam obecnie brak połączenia PS3 => ampli. Jednak nawet z głośników TV słychać całą masę szczegółów. Słychać deptany śnieg, zadyszkę u naszego wojaka, spadające łuski, przeładowywanie giwery czy wiatr we włosach :D I to wszystko ostre jak żyleta :D

Co do "gejmpleju" to nareszcie czuć że pozostali kolesie ze squad'u coś robią! Co prawda nie giną nawet po trafieniu granatem wroga, tylko się przewracają na chwilę, ale w końcu to my gramy tu pierwsze skrzypce. Ważne że wróg pada od czasu do czasu bez naszego udziału, chociaż najczęściej gra "czeka" na naszą akcję i pozwala obydwu stronom postrzelać się do czasu, aż zaczniemy celnie trafiać.
 

azet

Member
Bez reklam
taaa świetna gra, chowasz się za róg w budynku a tu za chwilę nie ma rogu,a po jakimś czasie samego budynku, świetne posunięcie
 
Do góry