Battlefield Bad Company 2

Peek

New member
Bez reklam
Na youtube krąży już filmik z pierwszej misji z gry, więc jak ktoś zainteresowany to niech poszuka.

Patrząc na gameplaye to totalna masakra, grafika, dźwięk, wszystko na najwyższym światowym poziomie, teraz dopiero widać jak to jest jak się wykorzysta moc konsol. Jedynka była słabiutka względem singla (oceny oscylowały wokół ósemki)dlatego też nie znalazła się na mnie na półce, ale dwójkę juz zamierzam kupić bo szykują się hektolitry miodu.
 

ps_user

New member
Bez reklam
B.C.1: Singlowi z jedynki dałbym 6:!: Niby squad, czterech wojaków, a nasi "pomocnicy" gubili się na polu i co chwila re-spawnowali w pobliżu gracza, nie wspominając że wsparcia ogniowego nie uskuteczniali żadnego. Tam rządził tylko multi.

B.C.2: Oby w drugiej części, single był na poziomie M.W.2 lub K2 :blagam: Na YT nie zaglądam, sam zobaczę za parę dni, bo i tak kupuję bardziej dla multi. Mam złożony preorder na L.Edition w UK, mają wysłać 5-go III.
 

Peek

New member
Bez reklam
B.C.2: Oby w drugiej części, single był na poziomie M.W.2 lub K2 :blagam: Na YT nie zaglądam, sam zobaczę za parę dni, bo i tak kupuję bardziej dla multi. Mam złożony preorder na L.Edition w UK, mają wysłać 5-go III.

Oby single NIE był na poziomie Killzone 2!!!
 

azet

Member
Bez reklam
to kiedy ta gra wychodzi ? w necie można już ściągać wersję na PC-ta i to PL, już jest i coś wyciekło, czy to wersja beta krąży ?
 

mietek099

New member
Na youtube krąży już filmik z pierwszej misji z gry, więc jak ktoś zainteresowany to niech poszuka.
Natomiast komu nie chce się szukać niech kliknie w poniższy link ;] :

YouTube - Battlefield Bad Company 2 1st Mission (01-02)

Klimat pierwszej misji wgniata w fotel. Tryb multi jest już dla mnie królem FPS'ów od czasów bety, ale nie spodziewałem się tak klimatycznego singla. Wprawdzie to tylko pierwsza misja, ale miejmy nadzieję, że reszta prezentuje się równie okazale. Spoilerów fabularnych praktycznie brak, więc śmiało polecam.
 

azet

Member
Bez reklam
będzie dotyczyć ps3 ? cyt. "Dystrybutor gry Battlefield: Bad Company 2 + bonus! [PC] przekazał nam informację o zmianie jej daty premiery. Obecnie premiera planowana jest na 2010.03.01.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Tutaj w zasadzie to samo, ale w wyższej rozdzielczości:

YouTube - Battlefield Bad Company 2 - Mission 1 (1/3)
Skusiłem się na oglądnięcie. Wspomniana rozdzielczość może wysoka, ale pecetowa :p Najpierw uderzyła mnie trochę grafika i problemy z płynnością, potem sterowanie, ewidentnie przy pomocy gryzonia.
Co do samej misji, to zaskakuje umiejscowienie I misji w roku 1944 w Japonii. Mam biegać ze starą japońską giwerą? No dobra, ale tylko w pierwszej misji ;)
 

nolf

New member
Dzwoniłem do sprzedawcy u którego składałem pre-order. Mówi, że gry przyszły i dziś wysyłają więc jest szansa nawet na jutro u nas w domkach ;) A co najlepsze. Mówi, że dostał tylko Limited Edition i wszystkim wysyła limited :d LOL (za 177 zł plus wysyłka :)

PS. Kumpel dziś mi dzwoni, że się Saturn reklamuje Limited Edition za 179 już dziś. Nie wiem czy to prawda. Nawet jeśli to pewnie dadzą 5 sztuk i koniec. Jak ktoś będzie w Saturnie można zweryfikować sprawę. :)
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
Coś mi się wydaje że ta wersja Limited Edition, zyskała niechcący przedrostek "Un". Przeważnie oferowana jest właśnie ta wzbogacona,a zwykłej mało jakoś :niewiem:

Na aukcjach gra sprzedaj się nieźle, więc można się szykować na wiele rodaków gotowych do wejścia w SQUAD ;) co by z nimi bardziej skoordynowane akcje poczyniać :D
 

azet

Member
Bez reklam
no , cóż wiem że tu o ps3 chodzi, ale wczoraj pecetowe wydanie wysłałi, tylko że jeszcze dzisiaj nie dotarło :x
 
Do góry