Battlefield Bad Company 2

ps_user

New member
Bez reklam
Wg oficjalnej strony beta zakończyła się 21 grudnia.
Graliśmy wczoraj, czyli 22 grudnia, więc dla mnie logicznym i oczywistym jest, że info na stronie oficjalnej to fake.
Jak Ty to nazywasz?
Może prawdą?
Wszystko tak zawsze łykasz jak młody pelikan?
Zawsze jesteś taki naiwny czy tylko tym razem?
Nie przyszło ci do głowy że fake to raczej z góry zaplanowane kłamstwo? Chyba nie. Jednak innym przyszło. Wg mnie, beta miała zostać odwołana o określonej dacie i nie została, więc to raczej zmiana planów developera a nie jak to określasz, FAKE, czyli z góry ukartowana akcja mająca na celu celowe wprowadzenie kogoś w błąd.
Zawsze masz takie widzenie tunelowe, czy czasem ogarniasz szersze spektrum :rolleyes:
 

azet

Member
Bez reklam
może mnie ktoś wprowadzić ? co z tym beta ? czyli już się nie pogra ? nie ma co narazie kupywać ?

ps. ten znowu zaśmieca :fool:
To się dopiero okaże.
Z pierwszym fake'em dałeś ciała, być może teraz Ci się uda. :fool:

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Azet, beta polega na tym że czasowo udostepnia się za darmo część mającej wyjśc gry w celu przetestowania jej jakości. Czasem udostępnią się to każdemu kto zechce (tzw. otwarta beta), czasami w drodze losowania, kuponów promocyjnych albo "kto pierwszy ten lepszy".

W przypadku PS3 kazdą betę pobiera się poprostu ze sklepu PSN (czyli trzeba podłączyć PS3 do internetu).

Generalnie jest to spora gratka bo mozna sobie za darmo pograć w gry ktore wyjdą za jakis czas.

Nie wszystkie gry mają swoje "bety", ale wiele z nich tak (zwłaszcza ostatnio na PS3 np.: MAG, Mod Nation Racers, Uncharted 2 online, BC 2, Final Fantasy XIV etc, etc.).

W przypadku BC2 beta miała w zasadzie "otwarty" charakter, choć zapisanie się akurat do niej wymagalo pobrania kodu promocyjnego który był rozdawany od czasu do czasu na różnych stronach internetowych o grach. W zasadzie jednak nie było z tym problemu ;)

Teraz chyba już nie rozdają kodów na BC2. Serwery z betą nadal działają, a sama gra BC2 ma wyjść do sprzedaży chyba w marcu 2010.

PS. Azet, podłączyłeś już swoje PS3 do internetu? Radzę nie zwlekać, bo bez internetu ta konsola traci w zasadzie 50% swojej wartości rozrywkowej!
 

azet

Member
Bez reklam
podłączyłem się do neta, pytałem się o betę , bo przynajmniej na pc-ta można już kupić i chwalą się że można zagrać w betę,stąd moje pytanie.poszukam jeszcze może na ps3 też uda się jeszcze coś ściągnąć ... dzięki
 

azet

Member
Bez reklam
jestem bardzo zainteresowany tą grą, ale bardzo się rozczarowałem, ściągnołem killzone 2, i szcżęka mi opadła,sterowanie padem w strzelance to jakieś nieporozumienie,ja wiem że można się nauczyć ,ale chyba nigdy nie będzie ja na PC-ie,osobiście wyląduje u mnie BF, na komputerze
ps. nie wiem ale gdzieś znikła mi opcja edytuj, stąd nowy post .
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie przyszło ci do głowy że fake to raczej z góry zaplanowane kłamstwo? Chyba nie. Jednak innym przyszło. Wg mnie, beta miała zostać odwołana o określonej dacie i nie została, więc to raczej zmiana planów developera a nie jak to określasz, FAKE, czyli z góry ukartowana akcja mająca na celu celowe wprowadzenie kogoś w błąd.
Zawsze masz takie widzenie tunelowe, czy czasem ogarniasz szersze spektrum :rolleyes:
Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Wg Ciebie beta miała zostać odwołana i nie została a wg mnie miała powiedzmy trwać do końca roku, ale jak napiszemy, że się skończy 21 grudnia a się nie skończy to się naiwniacy będą cieszyć i całować nas po stopach.
Pewne rzeczy po prostu nie przyjdą Ci do głowy bo wąskie spektrum ma pewne ograniczenia.

Tylko domyślać się można jak to było i raczej do tego nie dojdziemy więc tamto info to był po prostu fake czyli fałsz.

Dlaczego tak z asem o to walczycie? Czy to Wy jesteście autorem tego fake'a czy co?! :confused:

(...) nie ma co narazie kupywać ?

ps. ten znowu zaśmieca :fool:
azet daj spokój chłopie, większość Twoich wątków i postów to jeden wielki śmietnik, postujesz bez sprawdzenia czy było coś wcześniej na ten temat, ludzie Ci odpisują po raz wtóry bo się nad Tobą litują - dopiero powstaje wysypisko.

Pozdrawiam,
 

ps_user

New member
Bez reklam
Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Ciebie można zmierzyć miarą innego niereformowalnego kolegi z tego forum, z tym że On czasem przyznaje innym rację.
Masta_J napisał:
...a wg mnie miała powiedzmy trwać do końca roku, ale jak napiszemy, że się skończy 21 grudnia a się nie skończy to się naiwniacy będą cieszyć i całować nas po stopach.
Skąd takie informacje, wiesz coś więcej od nas? :rolleyes:możesz zdradzić skąd? Nie? Dlatego ŚLEPE nazywanie informacji na stronie głównej BB - Fakiem, czyli celowym wprowadzeniem w błąd, nazywam błędem. Aż tak ciężko się do tego przyznać?
Pewne rzeczy po prostu nie przyjdą Ci do głowy bo wąskie spektrum ma pewne ograniczenia.
:cry:
Tylko domyślać się można jak to było i raczej do tego nie dojdziemy więc tamto info to był po prostu fake czyli fałsz.
Właśnie, ale fałszem jest dopiero od momentu kiedy beta się przeterminowała, a fakiem byłby tylko gdyby ktoś potwierdził że to było zaplanowane. To jak, wiedziałeś coś więcej w momencie pierwszego posta z twoim FAKIEM, czy nie?
Dlaczego tak z asem o to walczycie? Czy to Wy jesteście autorem tego fake'a czy co?! :confused:
Chłopie, nie rozumiesz idei moich postów. Cóż, nie interesuje mnie sprawa Bety, czy "fałszów" na stronie, tylko twoja reakcja na błąd wskazany przez kogoś innego.


P.S. Sorry za offtop :oops:, należy mnie ukarać jak innych spamujących na tym forum.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ciebie można zmierzyć miarą innego niereformowalnego kolegi z tego forum, z tym że On czasem przyznaje innym rację.
Eee, niemożliwe...

Skąd takie informacje, wiesz coś więcej od nas? :rolleyes:możesz zdradzić skąd? Nie? Dlatego ŚLEPE nazywanie informacji na stronie głównej BB - Fakiem, czyli celowym wprowadzeniem w błąd, nazywam błędem. Aż tak ciężko się do tego przyznać?
Tutaj nie ma się do czego przyznawać, fałsz to fałsz a prawda to prawda, ŚLEPY jest ten co tego nie widzi.
Ty to nazywasz błędem a ja nieprawdziwą informację nazywam fałszem, aż tak trudno Ci to jest zrozumieć?

Właśnie, ale fałszem jest dopiero od momentu kiedy beta się przeterminowała, a fakiem byłby tylko gdyby ktoś potwierdził że to było zaplanowane. To jak, wiedziałeś coś więcej w momencie pierwszego posta z twoim FAKIEM, czy nie?
Tia, spodziewaj się, że ktoś to potwierdzi - naiwnych nie sieją... Jeszcze pisemnie do Ciebie to wyślą...

Chłopie, nie rozumiesz idei moich postów. Cóż, nie interesuje mnie sprawa Bety, czy "fałszów" na stronie, tylko twoja reakcja na błąd wskazany przez kogoś innego.
Fakt ciężko jest Ciebie zrozumieć, jeszcze raz, moja reakcja, błąd, ktoś inny - no i jak tu rozumieć ideę Twoich postów.


P.S. Sorry za offtop :oops:, należy mnie ukarać jak innych spamujących na tym forum.
O karę dla siebie proś moda na priv.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tym bardziej swoje zdanie podtrzymuję ;)

Fake to fałsz czyli przeciwieństwo prawdy - beta nie skończyła się 21 grudnia jak zapowiadano, bliżej więc temu do prawdy czy jednak do fałszu?
Niech sobie czytający rozstrzygną w swoich głowach.

Pozdrawiam,
 

ps_user

New member
Bez reklam
beta nie skończyła się 21 grudnia jak zapowiadano, bliżej więc temu do prawdy czy jednak do fałszu?
Bliżej temu do fałszu.
Fake to fałsz czyli przeciwieństwo prawdy -
Jeszcze raz podpowiem że, "fake" to z góry zaplanowana błędna informacja, plik, dane.

Ja też grałem wczoraj więc info o 21 to jakiś fake.
Nie zapominaj że to źródłowy tekst.


A poniżej linki z Forza i mała reklama BFBC2:
http://twitpic.com/vnp9q
http://twitpic.com/vnpkx
http://twitpic.com/vnpn7
http://twitpic.com/vnppv
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ok, i na tym proponuję już zakończyć.

Jak zobaczyłem linki do Forzy to coś mi nie pasowało ale po kliknięciu pasowało nawet bardzo ;)

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
I kolejny raz się na EA nie zawiodłem :kom:

Coś mi się to strasznie długo ściągało, a Wam?
Chyba ostry atak został przypuszczony wczoraj na PSN.

Pozdrawiam,
 

joker

New member
I kolejny raz się na EA nie zawiodłem :kom:
Coś mi się to strasznie długo ściągało, a Wam?
Chyba ostry atak został przypuszczony wczoraj na PSN.
A o której ściągałeś ?
Ja aż wcześniej z pracy wyszedłem (jak dobrze mieć szefa z PS3), demko ściągało mi się (około 15:50) 17min.

Hmm pierwsze próby gry były tragiczne, non stop myliły mi się przyciski (chyba muszę poszukać innego ustawienia), na razie moja ocena jest dostateczna, odpowiadała mi pierwsza część sądziłem że klimat zachowa, a tu MW2. Jeszcze tydzień temu bez wahania zamówił bym 'pre order', a dziś muszę powiedzieć że bardzo to przemyślę.

Może wymienię plusy:
- snajper nie przeładowuje po strzale karabinu (w trybie lunetki)
- amunicja z pudełka które wyrzucisz - ciekawe rozwiązanie, już nie trzeba biegać do skrzyni

A teraz minusy:
- wciąż nie można leżeć (choć czasem może to być zaleta)
- snajper i detonator jak u licha podłożyć c4?
- w trybie biegania blokada przesuwania lewo, prawo
- brak zamglenia jak w jedynce

Pozdrawiam
 
Do góry