Banding

neo2neo3

New member
Gwarancja jeszcze jest telewizor ma 10 miechów tylko nie ma go juz w produkcji:) sam jestem ciekawy jak rozwiąża ten problem
 

a4tech

New member
Jeżeli jest inna matryca (nie pasująca do twojego TV) i uznają Ci usterkę, to powinieneś dostać nowy, nowszy model :D

Tak przynajmniej rozwiązywali dotychczas takie problemy...
Pisało o tym wielu użytkowników na tym forum (i nie tylko) :)
Np. ktoś miał XL1 a, że już ich nie produkowali to dostał XL2E.


Pozdro.
 

neo2neo3

New member
Wiem ze tak postepowali ja jednak po uznaniu usterki zrezygnuje z sharpa jest totalnie niedopracowany judering, banding, zanikanie głosu matryca kiepskiej jakosci pisząc ogólnie po moich doswiadczeniach z tym modelem nikomu bym go nie polecił (nawet wrogowi). A tak go zachwalali ci co go kupili ciekawe ilu teraz sobie pluje w brode :) ...oczywiscie po cichu bo polak nie potrafi sie przyznac ze kupił sam sobie szajs.
 

a4tech

New member
Hehe... Coś w tym jest :D
dot. ostatniego zdania.

A tak przy okazji...
Jaki to model Sharp-a zalazł Ci aż tak mocno za skórę ???
Bo jak do tej pory, nie napisałeś Nam tego :p


Pozdro.
 

neo2neo3

New member
46x20 wczesniej miałem toske 40 xf czy cos takiego nie pamietam już jej oznaczen kozacki obraz naprawde super sie sprawiała ale tylko przez 3 tygodnie po tym czasie odmówiła dalszej współpracy ze swoim włascicielem:).A o tym duzym czorcie nie bede juz pisał ktoś go ładnie podsumował w poscie na temat danego modelu na forum,nie chce sam siebie denerwowac i innych co go mają bo sie rozpęta tu tornado a to temat o bandingu i jego reklamacji
;)
Wiem jedno nie kupie juz telewizora bez prezentacji w domu.
 
Ostatnia edycja:

neo2neo3

New member
Dzwoniłem teraz do serwisu powiedzieli ze tele jest w fazie testów i cokolwiek powiedzą mi za tydzień......dwa tygodnie testowania zeby okreslic usterke widoczną gołym okiem:)
 

neo2neo3

New member
Witam
A wiec sytuacja sie wyklarowała dzisiaj pan z serwisu mnie poinformował ze tych plam oni nie mogą usunąc i telewizor mi zostanie wymieniony na nowy te sam lub nowszy model niby czekają na info z sharpa tylko ze 46x20e nie jest juz produkowany zdziwiłem sie bo nie mówił mi nic o wersji ze zwrotem gotówki.

bardzo pozytywnie mnie zaskoczył serwis sharpa z wrocławia zero problemów zepsute trzeba wymienic, nie było przynajmniej tekstów ze ten typ tak ma:)

Orientuje sie ktoś jak to teraz zostanie załatwione?
 
Ostatnia edycja:

neo2neo3

New member
To o zwrocie gotówki nie ma co mazyć?
A4TEch masz jakis najnowszy model sharpa godny polecenia oczywiscie z mozliwoscią dopłaty?


za swojego w swoim czasie dałem 6000 zł to znaczy ze oni mi muszą dac telewizor za tą kwote?
A jeeli mi na przykład nie bedzie sie podobał ten model co chcą mi dac to co wtedy?Dobra starczy tych pytan bo znowu ktoś mi napisze zebym zadzwonił do serwisu a tak pozatym to musze podziekowac NEWIONOWI :p bo jak by mnie nie wkurzył to bym do serwisu nie zadzwonił i telepator dalej by tkwił u mnie na stoliku
 
Ostatnia edycja:

a4tech

New member
neo2neo3 napisał:
...za swojego w swoim czasie dałem 6000 zł to znaczy ze oni mi muszą dac telewizor za tą kwote?...

HEHE... Dobre :D

Ale na to nie masz co liczyć. Za pięknie by było... :)
Zawsze jest tak, że z czasem technologia ostro tanieje i nikt Ci za to nie zwróci...

A co do tego, co Ci w zamian za 46X20E dazą... Można tylko gdybać, napewno jakąś 46-kę ;)
Zapewne coś z magazynów (zapasów), ew. jakiś model prosto z lini produkcyjnej.
Nie mam zielonego pojęcia.
I pewnie nikt oprócz Nich tego nie wie :p


Napewno nie będziesz stratny :D
+ świeża gwarancja :eek:k:


Pozdro.
 

neo2neo3

New member
Narazie czekam na decyzje serwisu sharp powiedzieli ze do swiąt to bedzie załatwione.........................hmy mam nadzieje ze nie mówili o bożym narodzeniu:)
 

neo2neo3

New member
Dzis pani zadzwoniła i zapytała sie czy pasuje mi sharp 46 dh77e chyba nie mam innego wyjscia to propozycja sharp polska i chajsu oni nie zwracają.
Co myslicie o tym modelu 46 dh77e.?

Iz tego wszystkiego wyszło ze banding i inne plamy na matrycy można SMIAŁO REKLAMOWAC-wiadomośc dla potomnych:)
 
Ostatnia edycja:

a4tech

New member
No to chyba lepiej nie mogło się to skończyć :D
Zostało liczyć na to, że owy egzemplarz trafi Ci się bez wad i cieszyć się najnowszym dzieckiem SHARP-a :eek:k:


Pozdro.
 

neo2neo3

New member
no i nowy model padł dwa tygodnie temu a nacieszyłem sie nim chyba aż 10 dni :) ja chyba mam mrówki zamiast napiecia w kablach ,serwisanci dziwnie sie przyglądali kontaktom


wiadomosc dzisiaj z serwisu brzmiała --- zdechła matryca
 
Ostatnia edycja:

andreas2012

New member
masakra ale ten kapitalizm narobil bałaganu z jakoscia, to jest nie do pomyślenia, mam sprzęty z poprzedniej epoki przedkapitalizmem dosłownie np. wzmacniacz 30 letni nawet pokretlo nie trzeszczy, wujek miał sharpa tv jeszcze kineskopowy z pierwszych tv kolorowych do dzisiaj chodzi ale wymienil bo zmienili nadawanie na cyfrowe i w garażu lezy, a teraz nawet topowy sprzet do w większości szajs...
ja rozumie pogon za kasa i iloscia ale przy jakości choćby spelniajacej normy wizualne, a nie tv które maja obraz jak wadliwe i to jeszcze normalne, i później same pytania o ustawienia tu jasno tu za ciemno tu pasy tu nieostro tutaj czeszczy tu się wylacza, jakość już jest poza normami... a co będzie w przyszłości?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
masakra ale ten kapitalizm narobil bałaganu z jakoscia, to jest nie do pomyślenia, mam sprzęty z poprzedniej epoki przedkapitalizmem dosłownie np. wzmacniacz 30 letni nawet pokretlo nie trzeszczy, wujek miał sharpa tv jeszcze kineskopowy z pierwszych tv kolorowych do dzisiaj chodzi ale wymienil bo zmienili nadawanie na cyfrowe i w garażu lezy, a teraz nawet topowy sprzet do w większości szajs...
ja rozumie pogon za kasa i iloscia ale przy jakości choćby spelniajacej normy wizualne, a nie tv które maja obraz jak wadliwe i to jeszcze normalne, i później same pytania o ustawienia tu jasno tu za ciemno tu pasy tu nieostro tutaj czeszczy tu się wylacza, jakość już jest poza normami... a co będzie w przyszłości?

Niestety nie jest to pocieszające co się dzieje z tv..
 
Do góry