AXN na Twojej PS3

debeef

New member
Bez reklam
Sama zakładka TV wskazuje, że będzie tego z czasem więcej...a jako, ze nie oglądam TV jest to jakiś (na razie słaby) substytut
 

orhm

New member
zakładka tv?

o jakiej zakładce tv mowa?
mam najnowszy fw, język ustawiony na polski... żadnej zakładki tv nigdzie nie widzę. hm?
 

wojtek341

New member
kloniasty napisał:

AXN na Twojej PS3

Ciekawostwa odnotowana przez prasę fachową skierowaną do graczy (a więc nie
do oglądaczy). Otóż kto ma wpięty w sieć PlayStation 3 może sobie odpalić
oglądanie _polskiego_ kanału AXN. Silne kodeki sprawiają, że nawet na słabym
łączu jest to już telewizja a nie jakiś WebTV, tym bardziej, że przecieć
PS-3 wpina się do telewizora w salonie a nie do komputera w biurze.

A mi rodzi się takie pytanie:
- skoro w ten sposób Sony został operatorem kablowym w Polsce to czy ma
odpowiednie zgłoszenie do KRRiT? Czy złosił się do UKE? Ale to pikuś - na
pewno ma umowę z nadawca, ale czy ZAiKS i PISF też są opłacone? Bo niby
dlaczego UPC, Aster i Vetra mają płacić a takie Sony nadając pewnie z innego
kraju nie musi.

Ot, takie pytanie.

Wojtek
 

Redundantor

New member
Dzizas, a możesz napisać co ma Sony do UKE , KRRiT i innych instytucji które wymieniłeś? Dlaczego to Sony ma opłacać np. Zaiks :)

Przecież nie masz tu kanału telewizyjnego Ps3 tylko dystrybucję jakiejś stacji, która to ewentualnie musi martwić się tym wszystkim.

Kto Ci powiedział, że Aster i Vectra coś płacą dla Zaiksu? Może telemarketer jak go zapytałeś dlaczego tak drogo? ;)
 

pysio78

New member
ZAIKS to instytucja złodziejska i tyle. Wyobrażasz sobie sytuacje, że dajesz reklamę swojej firmy pod postacią piosenki i dodatkowo każesz sobie płacić za jej emisję, bo na pewno tv czy radio na tym zarobi? Przecież to najstarszy prawny mechanizm okradania nadawców w Polsce.

KRRiT to następni do odstrzału. Polityczne barany popierające najbogatszych. Jeśli jesteś malutkim graczem, możesz być prawie pewny, że Twoja częstotliwość będzie prędzej czy później licytowana przez największych graczy na rynku.

Idąc tym tropem niech SONY płaci kasę AXN-owi z którym za pewne ma umowę a nie złodziejom.

Swoją drogą jak kolega taki dociekliwy to czy płaci abonament za posiadanie odbiornika tv (abonament razy ilość tv)grzecznie i co miesiąc?
 

mietek099

New member
Tak na marginesie to przecież kanał AXN jest kanałem należącym do Sony Pictures Television International więc IMO mogą sobie z nim robić co chcą.
 

cyber78

Member
Bez reklam
"wojtek341" napisz którą z wymienionych instytucji reprezentujesz? Pierwszy post na tym forum - konto pewnie założone tylko w tym celu.
Żenada !!!
 

BelYaal

New member
Wytlumaczcie prosze jak 4-ro latkowi, gdzie jesli powinien byc ten AXN bedzie, bo nawet jesli go gdzies mam, to nie wiem, gdzie go szukac
 

cyber78

Member
Bez reklam
BelYaal napisał:
Wytlumaczcie prosze jak 4-ro latkowi, gdzie jesli powinien byc ten AXN bedzie, bo nawet jesli go gdzies mam, to nie wiem, gdzie go szukac
U mnie pojawiła się dodatkowa ikonka TV pomiędzy filmami a grami.
 

mietek099

New member
Ok już mam. Znalazłem ją na innym koncie. Używam go jako konto dodatkowe dla polskiego sklepiku PSS. Chciałem powiedzieć, że ten cały bajer to jedno wielkie g***o. Dostępne filmy są w jakichś dziwnych formatach obrazu (np. 4:3...). Niektóre jakości w miarę ok a inne w tragicznej. Na dodatek gdy wrzucam film na full screen'a, obraz zaczyna mi przerywać (neta mam 25 Mb/s więc to z pewnością nie wina łącza), nie jest wyświetlany płynnie i zamula w stosunku do dźwięku. Jak dla mnie cały ten AXN w PS3 to wielka poracha.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A u mnie taki problem:

Ikona jest, wchodzę do AXN, pierwsza strona z AXN Playerem i jakies aktualności, chcę coś odpalić i... nic. Kursor (strzałka) nie działa (zero ruchu). Tak jakby odłączyć myszkę od komputera. Uzywam pilota. Przeglądając inne strony za pomoca PS3owej przegladarki takich problemow nie ma, no moze raz czy dwa "zawiesił" się kursor na tvn24, ale na 2-3 sekundy, potem chulało. Na AXN nic.

Ale o co chodzi? ;-)

Pozdrawiam
 

BelYaal

New member
Ja zrobilem tak, ze na chwile zalozylem drugie konto, wbilem sie na nie, potem na wlasciwie i juz bylo i dzialalo, a te nowe konto wykasilem.
I niby juz jest, ale faktycznie, ze nic szczegolnego
 
Do góry