AXN na Twojej PS3

kloniasty

New member

AXN na Twojej PS3



""""Hmm, wygląda na to, że jest jeszcze jedna ciekawostka związana z aktualizacją oprogramowania PS3 do 3.10. Poza Facebookiem, kolorkami w interfejsie, nowym sortowaniem fotek i integracją z Flickrem (pisaliśmy już o tym?) pojawi się także możliwość oglądania AXN i Animax.

Staramy się dowiedzieć, jak to dokładnie będzie wyglądać. Jak na razie pojawiło się tajemnicze stwierdzenie "on-demand TV" i te dwie ilustracje. Patrząc, jak zrealizowano Sky Playera na 360 można podejrzewać, że będzie to coś podobnego,
Zaktualizujemy ten wpis, jak tylko pojawią się jakieś nowe informacje.
W każdym razie - jak dla mnie super!
AKTUALIZACJA: No i już wiemy - będzie to streaming kanału AXN (jak na razie tylko głównego, bez tematycznych), który będziemy odpalać na swoich PS3 w Polsce. """"





źródło : polygamia.pl Autor: Piotr Gnyp
 

Bambolo82

Banned
Słabo. Bardzo się zawiodłem na AXN w PS3.

Dlaczego?

1) jakośc jest tragiczna
2) zawartość jest słaba
3) to nie jest żadna TV tylko zwykły link do paru filmikow we flashu na stronce internetowej stacji AXN

Byłem u kumpla i widziałem u niego demonstracyjna subskrypcję telewizji SKY na Xbox 360. To jest dopiero jakość i prawdziwa TV!

Dobrze że AXN na PS3 jest za darmo, bo jest do niczego!
 

Peek

New member
Bez reklam
Jeśli o mnie chodzi to AXN w kablówce też nie oglądam, bo jest to dziwny twór pomiedzy filmowymi słabiakami (Polsat, TVN i oczywiście TVP) i kanałami gdzie leca naprawde dobre filmy( C+, HBO)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Jeśli o mnie chodzi to AXN w kablówce też nie oglądam, bo jest to dziwny twór pomiedzy filmowymi słabiakami (Polsat, TVN i oczywiście TVP) i kanałami gdzie leca naprawde dobre filmy( C+, HBO)
Dokładnie ta tv to padaka :???: W sumie po co nam to ????
 

mataman

New member
Bez reklam
Njlepsze jest to, że podobno jestesmy na szóstym miejscu w europie pod wzgledem sprzedaży ps3 i gier na nią a nadal nie mamy vidzona. W zamian dostajemy TOTALNE G pod postacią axn.
 

kloniasty

New member
Panowie , powiem tak. jest za darmo:)
wczoraj testowałem tego axn - obejrzałem sobie XXX mam telewizorek 32 cale Philipsa 5 seri i u mnie jakość była porównywalna z kablówką.

może macie wieksze tv i dlatego jakość jest słaba.
 

pysio78

New member
NO ja mam Philka z serii 7 w calach 32. U mnie jednak C+ ma lepszą jakość z tym, że tu oglądasz co leci a na PS3 jednak jest coś na zasadzie VoD.
 

mataman

New member
Bez reklam
kloniasty napisał:
Panowie , powiem tak. jest za darmo:)
wczoraj testowałem tego axn - obejrzałem sobie XXX mam telewizorek 32 cale Philipsa 5 seri i u mnie jakość była porównywalna z kablówką.

może macie wieksze tv i dlatego jakość jest słaba.

Mam co prawda 40" ale ludzie !!! jaka wy kablówke macie!!!??? przecież jakość jest fatalna
 

kloniasty

New member
ja kolego mieszkam w bloku, mam kablówke a w nim to co najlepsze czyli polsat sport discowery national g , axn i duzo duzo wiecej tak jak bym mial cp + C+ - mam to wszystko za 32 zł mieisecznie i internet 2 mbity za 18 zł.

sam pracuje w sklepie z telewizja "N" ale czy tak naprawde warto zakładać telewizje satelitarną jeżeli mam wszystko w kablówce?

mam laptopa podłączonego do tv na bierząco oglądam wszystkie filmy w hd:)

czego chcieć więcej

no i od niedawna jestem posiadaczem PS3
 

pysio78

New member
kloniasty napisał:
a kolego mieszkam w bloku, mam kablówke a w nim to co najlepsze czyli polsat sport discowery national g , axn i duzo duzo wiecej tak jak bym mial cp + C+ - mam to wszystko za 32 zł mieisecznie i internet 2 mbity za 18 zł.
Od kiedy Polsat Sport to najlepszy jest?? Oczywiście ilościowo na pewno masz podobnie jak nie lepjej od platform ale jakościowo?? Żadna kablówka jakości takiej Ci nie zapewni.

sam pracuje w sklepie z telewizja "N" ale czy tak naprawde warto zakładać telewizje satelitarną jeżeli mam wszystko w kablówce?

Wszystkiego na pewno nie masz.

mam laptopa podłączonego do tv na bierząco oglądam wszystkie filmy w hd
:)

Jeśli oglądasz pliki MKV to się zgodzę że HD ale jeśli są to DIVX to polemizował bym nad jakością obrazu.

czego chcieć więcej

Canal + Sport HD... NSport HD (ale tylko gdy jest Liga Mistrzów)

no i od niedawna jestem posiadaczem PS3

I to się chwali
 

A...

Member
No ja jestem jednak rozczarowany tym AXN. I nie chodzi już nawet o jakość, bo da się to jakoś oglądać, ale myślałem, że to będzie transmisja ciągła i będzie lecieć jak zwykły kanał w tv. A tu taki biedny VoD. Nie byłoby to takie złe gdyby można było coś więcej obejrzeć niż xXx i jeden odcinek jakiegoś serialu. Może się to rozkręci z czasem.
 

mg30906

New member
mataman napisał:
Mam co prawda 40" ale ludzie !!! jaka wy kablówke macie!!!??? przecież jakość jest fatalna

Faktycznie na razie to lipa , ale jakośc u mnie nie jest zła ....:confused: HD to to nie jest ale obraz jest OK ....czy to mozliwe że jakośc jest rózna u róznych użytkowników (TV , łącze itd) ?

ps. ktoś pisał ze nie da sie full screna zrobic -R3 potem R2 rozciągamy obraz wtedy jakość spada oczywiście

pzdr
 

mg30906

New member
kotś pisał że sie nie da to pisze że się da i jak to zrobić .

Jak dla mnie to początki czegoś lepszego może za pół roku jakos się rozwinie dodadzą nowe stacje itd

pzdr
 
Do góry