Ave, Savron!

Rafal7

Banned
No ja Ci inaczej pokazywałem, masz ten link ode mnie?
Bo wiele osób pyta, a nie chce mi się za każdym razem robić tutoriala.
To co wrzucasz pomiędzy nawiasy (to masz dobrze), musi być tylko tym: y96pyKIbAaE
Nie mam tych linków, ale robię to tak jak teraz opisałeś i guzik z tego.
 

Rafal7

Banned
Robiłem tak i tak, pamiętałem ze trzeba było sam ciąg liter i cyfr wstawić i youtube w nawiasach.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wyświetlało okno z YT, ale czarne z jakimś błędem.
Jak to zacytowałem żeby sprawdzić co jest grane, to nie było dobrze wpisane.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
BALI, ku ścisłości;
100% wykonania to Savron. On jest nie tylko wykonawcą, ale też kierownikiem projektu. Jemu należą się podziękowania.
Po trosze kilka osób też maczało w tym paluchi,
"Heinrich von Kristoff" pochodzi od mojego i Henry'ego nicków,
Logo "A" od Armaniga ;)
Gratulacje dla Ciebie i Savrona!!!
Miłego użytkowania!
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Savron piękne gest i wykonanie, jak z Balim rozmawiałem to mu aż się łezka ze szczęścia zakrecila w oku i bardzo ale to bardzo Ci dziękuję za prezent. Do samego końca nie wierzył że coś składasz dla niego a jak dostał paczkę to mu dolna żuchwa zatrzymała się na stopach... :)
 

DrWredman

Active member
Kurcze, nie znam drugiego tak bezinteresownego gościa jakim jest Savron.
A co najlepsze, pomysły mu się nie kończą.
Super wykonanie DIY by Savron.

Mój kabelek też czeka na odbiór. Nie mam czasu się wybrać bo zarobiony jestem po uszy.
Ale już niedługo, już niebawem. Może jeszcze przed świętami się uda. :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Coś żle wkleiłeś, to może ja to zrobię:

Bali, piękna prezentacja, a to "A" w środku to co?? ;)

Savron bomba, wiadomo. Bali, gratuluje !!! ;)

Przecież mówiłem. Twoje logo. Sam wiesz z jakiego filmu;-) To robota DrWredman :eek:k:
Zamówiłem na Allegro naklejki ( wypukłe) 3D i teraz obklejam wszystko co wpadnie pod rękę:D:D. Nu wprawie wszystko.:cool:
Chcę zrobić "tuning" listwy zasilającej.Bardzo brzydko wyglądają listwy do 100-150 zt. Muszę z tym cóż zrobić. ;-)
Ależ Wy tutaj po napisali;-). Dzięki , ale to tylko zwykła skrzynia i zwykły kabel. Nic więcej. Proszę Was, bez przesady! BALI,.....ale filmik??! Serio?:mrgreen::twisted:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Savron Mistrzu, ja 2 sztuki tych np. małych prostokątnych proszę, idealnie pasują do membran Klipscha i nalepię je na kolumny ;)
Bomba :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Aha, napisałem na PW
Kolegą wyzej chodzi ze savron jest tworca gadzetow i zapewne potrafilby zrobic stolik za milion $ w normalnej cenie. Wystarczyloby mu dac tylko fotki albo zarys tego co chcesz.
Chciałem tylko zaznaczyć, że Savron nie robi niczego na zlecenie. To co robi, robi od serca dla forumowiczów, wg sobie znanego klucza. Chłopak ma i tak mnóstwo swoich zajęć, że doby by zabrakło ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, prezenty od Savrona to pamiątki na całe życie, milion razy bardziej wartościowe, jak te bezpłciowe badziewia ze sklepów.

Gdybym był na miejscu Dyzia i chciał przeznaczyć 10tyś które są wydania na stolik, to związałbym Savrona i wcisnąłbym mu tą kase na siłe, bo wiem, że za to kupiłby wypasioną figurkę Aliena :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie otrzymałem paczkę od Savrona z firmy SAVRON LTD

No normalnie nie mogę, cud miód orzeszki.
Nie dość, że paczka cała pachnie perfumami, to jeszcze okraszona płatkami róż ;)
Wszystko pięknie zapakowane.
Stojaczek pierwsza klasa, na prawdę na żywo wygląda super, wieczorem wybiorę filmy i ładnie poukładam. Pasuje idealnie do srebrnego sprzętu i czarnej ściany.
A co najważniejsze, hand made - to jest podstawa!
Do tego Stellbook z filmem na "Na Fali" pięknie wydany w grubym stellbooku + łancuszek :) + ściereczka i oczywiście jak zwykle instrukcja obsługi i zalecenia Savrona odręcznie napisane :D
Pięknie. Spociłem się z wrażenia, musiałem wiatraki pozałączać w domu.
Dziękuje !!! ;)









Pierwsze przymiarki ; )
Jeszcze raz dzięki Savron!

 

Borixon

Active member
Bez reklam
e2ff78f8a5cd0ce86619aa4a21d73edd.jpg


Kompletny zestaw do trzymania pilota w widocznym miejscu.
Dziękuje Savron.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry