Ave, Savron!

Savron

Well-known member
Bez reklam
:oops::oops::oops::oops: Czerwień , stopień drugi. :oops::oops::oops:
Dziękuje Wam wszystkim. Nie za bardo dobrze z tym czuję. :oops::oops:
Muszę pozbierać się. Wystarczy pochwał. Ja tyle ocen w uniwierze nie zbierałem:oops:;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
No ma talent chłopak aż miło popatrzeć, szkoda że nie udało mi się z wami spotkać, niewiele brakowało, same dobre słowa o Tobie Savron padają więc musi coś w tym byc.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Savron Cudowne Dziecko :grin:

:D:D:D:p A żebyś wiedział:D Już chciałem iść spać , ale jak zobaczyłem wpis Piramidy , nie mogłem darować. RA, u Ciebie z poczuciem sumienia wszystko gra? Masz do mnie z 5 km drogi!! Czy chcesz żeby ja zszedł nie poznawszy Wielkiego RA osobiście? Naprawdę? Nu dobrze.

Propozycja do forumowiczów. Zrobię w prezent najlepszy gadżet jaki tylko potrafię. Warunek: teczka Piramidy. Muszę zawierać dane osobnika, mile widziane adres, fotka i td. Info na priv:wink:
Czekam na wyniki wywiadu. Czołem i dobrej nocy.:grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Teczka Piramidy,to relikwia najwyższego stopnia :D
Samo myślenie o niej,jest surowo karane najstraszliwszymi plagami,przy których te od Jahwe,sa jak orgazm :mrgreen:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Propozycja do forumowiczów. Zrobię w prezent najlepszy gadżet jaki tylko potrafię. Warunek: teczka Piramidy. Muszę zawierać dane osobnika, mile widziane adres, fotka i td. Info na priv:wink:
Czekam na wyniki wywiadu. Czołem i dobrej nocy.:grin:
Poszło na priv, łącznie z numerem buta :D


PS. żartuję ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Po kilku dniach testów, mogę napisać, że odkąd pilot do tv leży na lampowej podstawce to:
- szybciej zmienia kanały
- obraz jest lepszy
- a dzięki kolcom, wiązka IR z pilota jest idealnie prosta
- no i ten lampowy charakter brzmienia
:)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:DA niech mi...:) Co ja narobiłem. :cry:
Wiedział by, że takie cóż potrafię zbudować ...... Ale nie wiedziałem :grin::mrgreen:
BORIXON, masz żółte kartkę. Wiesz za co!!
Byłeś na AS??! I co? Numer telefonu zgubiłeś?! :cry::cry::cry::x:x
Twój stojak skończę do końca miesiąca. Czołem.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
:DA niech mi...:) Co ja narobiłem. :cry:
Wiedział by, że takie cóż potrafię zbudować ...... Ale nie wiedziałem :grin::mrgreen:
BORIXON, masz żółte kartkę. Wiesz za co!!
Byłeś na AS??! I co? Numer telefonu zgubiłeś?! :cry::cry::cry::x:x
Twój stojak skończę do końca miesiąca. Czołem.
Wiedziałem że będzie źle gdy pojawię się u Ciebie a Ty nie przygotowany, mówiłem że raczej nie będę, plan się zmienił.

Drogi Panie nie było łatwo z logistyką żeby do Ciebie zawitać.
Mam nadzieję że będzie następny raz i wtedy się pojawię. Czysto bezinteresownie.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wiedziałem że będzie źle gdy pojawię się u Ciebie a Ty nie przygotowany, mówiłem że raczej nie będę, plan się zmienił.

Drogi Panie nie było łatwo z logistyką żeby do Ciebie zawitać.
Mam nadzieję że będzie następny raz i wtedy się pojawię. Czysto bezinteresownie.

Dla czego"będzie złe"???! :)
BORIXON, to piszę nie do Ciebie. Po prostu chcę parę słów powiedzieć , tak żeby była jasna moja motywacja.
Wiesz dla czego ja na przykład jestem na tym forum? Bo wszystkie do jedynego mój kolegi mają gdzieś jakikolwiek temat o kinie domowym , a tym bardziej stereo. Wszystko co umieją , to zbierać dużo pieniędzy , fur i blondynek. :twisted: Już nie będę mówił o jakikolwiek "kolekcjach". :cry:
I wiesz co , mi jest bardzo i to bardzo przyjemnie , jeżeli większość ludzi z tego forum poznam osobiście. Bo mi przynosi radochę. ;-):D
I napewno z mojej strony ,w tym wszystkim jest pełna 100% , bezinteresowność. Nu może tylko pomoc od BIPO :D:D;-), w podłączeniu wszystkich kabli, bo mi szlag trafia, tylko na samu myśl o podlączeniu tego wszystkiego cholerstwa:lol::lol:
Rezume: możesz wpadać kiedy chcesz , jak chcesz i dla czego chcesz. Ja będę tylko rad. :eek:k:
I to wszystko. Bo do te tematu już nie wrócę nigdzie. Tylko postarałem się powiedzieć , dla czego jestem tutaj , na forum. Czołem.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Chodziło mi o to że pytałeś mnie przez telefon czy będę na AS bo pospieszył byś się z moją robotą i bym odebrał wtedy od Ciebie, powiedziałem że nie będę, krótko przed AS wyszło że pojadę.
Nie ważne. Przyjdzie czas że i my wychylimy razem szklane 😉
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś żle wkleiłeś, to może ja to zrobię:

Bali, piękna prezentacja, a to "A" w środku to co?? ;)

Savron bomba, wiadomo. Bali, gratuluje !!! ;)

[youtube]y96pyKIbAaE[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No ja Ci inaczej pokazywałem, masz ten link ode mnie?
Bo wiele osób pyta, a nie chce mi się za każdym razem robić tutoriala.
To co wrzucasz pomiędzy nawiasy musi być tylko tym: y96pyKIbAaE
 
Do góry